Strategyturk Forumları
Hanedan Oyunu: Empire TW- Hanedan Oyunu Mayıs 2020[Kuzeyin Aslanları] - Baskı Önizleme

+- Strategyturk Forumları (https://forum.strategyturk.com)
+-- Forum: Total War Forumları (https://forum.strategyturk.com/forum-total-war-forumlari)
+--- Forum: Empire: Total War (https://forum.strategyturk.com/forum-empire-total-war)
+--- Konu Başlığı: Hanedan Oyunu: Empire TW- Hanedan Oyunu Mayıs 2020[Kuzeyin Aslanları] (/konu-hanedan-oyunu-empire-tw-hanedan-oyunu-mayis-2020-kuzeyin-aslanlari)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Empire TW- Hanedan Oyunu Mayıs 2020[Kuzeyin Aslanları] - Faramir - 31-05-2020

@korkusalan Oyun indi ve oynamak istiyorsan sıra sende yok oynamayacağım diyorsan sıra @Dreyfus 'a atlar.

Empire TW- Hanedan Oyunu Mayıs 2020[Kuzeyin Aslanları] - korkusalan - 31-05-2020

Daha inmedi.inince haber veririm(not:osmanlıyı bana bırakın onu ben yıkmak istiyorum)

Empire TW- Hanedan Oyunu Mayıs 2020[Kuzeyin Aslanları] - HulkSpider03 - 31-05-2020

(31-05-2020, 09:47)korkusalan : Daha inmedi.inince haber veririm(not:osmanlıyı bana bırakın onu ben yıkmak istiyorum)

Osmanlı şu an için dostumuz. İlk önce Litvanya ve Rusya yenilse daha iyi olur

Empire TW- Hanedan Oyunu Mayıs 2020[Kuzeyin Aslanları] - Dreyfus - 02-06-2020

@korkusalan indirdin mi ? Yoksa ben başlıyorum.

Empire TW- Hanedan Oyunu Mayıs 2020[Kuzeyin Aslanları] - Faramir - 02-06-2020

(02-06-2020, 11:14)Dreyfus : @korkusalan indirdin mi ? Yoksa ben başlıyorum.

Sen devam et herkese tanınan süre 2-3 gün dedik o günü çoktan geçtik bir daha ki turda oynar arkadaş. Oyunun işleyişi yavaşlamasın.

Empire TW- Hanedan Oyunu Mayıs 2020[Kuzeyin Aslanları] - Dreyfus - 02-06-2020

Vasiyetim:

1)Sonradan fark ettim ki ticari ortaklarımız bizi terk etmiş,Hemen yeni ticaret anlaşmaları yapılsın.
2)Mali durum düzeltilmeli.
3)Acilen İngiltere ile barış yapılmalı ki ordular Lehistana ve Rusya ya aktarılsın.
4)Yeni müttefikler oluşturulmalı.
Save

Empire TW- Hanedan Oyunu Mayıs 2020[Kuzeyin Aslanları] - HulkSpider03 - 02-06-2020

Kimde sıra baştan mı?

Empire TW- Hanedan Oyunu Mayıs 2020[Kuzeyin Aslanları] - Onur34 - 02-06-2020

(02-06-2020, 20:09)HulkSpider03 : Kimde sıra baştan mı?

@korkusalan oynamaz ve yeni biri katılmazsa başa döneriz sanırım.

Empire TW- Hanedan Oyunu Mayıs 2020[Kuzeyin Aslanları] - korkusalan - 02-06-2020

Şu an %50 indi yarın biterse başlarım

Empire TW- Hanedan Oyunu Mayıs 2020[Kuzeyin Aslanları] - Faramir - 03-06-2020

@korkusalan oyun artık inmiştir diye düşünüyorum sıra sende turu gün içinde oynarsan çok iyi olur.

@Jokzilla Karar verdin mi oyuna katılmayı düşünüyor musun?

@Gurt bir tek senin oynaığın turun resimleri ve hikayesi yok. En kısa sürede eklersen sevinirim.

Empire TW- Hanedan Oyunu Mayıs 2020[Kuzeyin Aslanları] - korkusalan - 03-06-2020

(03-06-2020, 08:36)Faramir : @korkusalan oyun artık inmiştir diye düşünüyorum sıra sende turu gün içinde oynarsan çok iyi olur.

@Jokzilla Karar verdin mi oyuna katılmayı düşünüyor musun?

@Gurt bir tek senin oynaığın turun resimleri ve hikayesi yok. En kısa sürede eklersen sevinirim.
Dün gözlüğüm kırıldığı için %61 de kaldı tamir olur olmaz devam ederim.bu hafta içinde iner.ve sıramı oynarım

Sıra bende o zaman akşama kadar oynayıp atmaya çalışırım.

Save; https://s4.dosya.tc/server11/4n6l9o/Yaz_1730.zip.html

Vasiyetim
Arkadaşlar her cephede kazandık yaptığımız savaşları Minsk'i kaybetmedik bilerek verdik bunun sebebi ise ekonomiz savaş kaldıracak durumdan çıkmıştı artık ve bir çok açıdan geri kalmıştık. Benden sonraki arkadaşım lütfen ekonomik ve teknolojik araştırmalara devam etsin devlete yatırım yapsın Topçularımız çok geri özellikle topçularımızı geliştirin. Danimarka'da Askeri bir tersane yapımına başladık lütfen geliştirip sağlam bir donanma kurun. Ekonomik yatırımları unutmayın gereksiz savaşlardan kaçının son olarak Sahil Boyların'da ordu bulundurun ani çıkartma ve Polonya tehlikesi var. Rusların bize sıkıntı oluşturacağını sanmıyorum şu saatten sonra

önerilerim bu kadar geri kaldık acilen yakalamalıyız diğer devletleri ileri gibi gözükmemizin tek sebebi güçlü ordumuz sadece. Bir sonraki oyuncuya kolay gelsin.

@Onur34

Empire TW- Hanedan Oyunu Mayıs 2020[Kuzeyin Aslanları] - Onur34 - 03-06-2020

İngilizlerden kurtulmamıza sevindim. Bir yandan da savaşta olmamamıza :D. Hayalimdeki gibi 10 tur boyunca sadece gemi ve bina basarak geçirebilirim umarım oyunu.

(03-06-2020, 20:30)Onur34 : İngilizlerden kurtulmamıza sevindim. Bir yandan da savaşta olmamamıza :D. Hayalimdeki gibi 10 tur boyunca sadece gemi ve bina basarak geçirebilirim umarım oyunu.

Baya uğraştırdı her cephede neredeyse savaştaydık ve fiili bir savaş vardı. Cidden saldırıyorlar yani geri çekilme denen şeyi de duymamışlar adamların şehrini kuşatıyorum yine de yanaşmıyorlar barışa ve ekonomi o kadar kötüydü ki asker basamıyordum işin kötüsü Baltıklarda ordu yok Polonyayı tutan tek güç Litvanya ordusu o da iki cephede savaşıyor düşman iki katımız kadar neyse hallettik çok şükür unutmadan askerleri savaştan sonra yenilemeyi unuttum ekonomim de el vermiyordu zaten askerleri bir yenilersen sevinirim sayıları hep 40-50 arası savaşlardan dolayı. :/ İstediğin gibi bir tur olmasına ise ayrıca sevindim umarım teknoloji ve donanmaya abanırsın yoksa biraz zor olacak işimiz özellikle Topçu ocağı çok ihmal edilmiş.

Empire TW- Hanedan Oyunu Mayıs 2020[Kuzeyin Aslanları] - korkusalan - 03-06-2020

Oyun indi ama biraz karışık.Bana mümkün olduğunca güçlü bir ülke bıeakırsanız sevinirim

(03-06-2020, 21:54)korkusalan : Oyun indi ama biraz karışık.Bana mümkün olduğunca güçlü bir ülke bıeakırsanız sevinirim

Tamam sıran gelince yazarım sana şans işi biraz nasıl bir ülke geleceği.

Empire TW- Hanedan Oyunu Mayıs 2020[Kuzeyin Aslanları] - Onur34 - 04-06-2020

Save: https://s7.dosya.tc/server16/b9ehav/Hanedan_Oyunu_70_.empire_save.html

@Gurt

Empire TW- Hanedan Oyunu Mayıs 2020[Kuzeyin Aslanları] - Faramir - 04-06-2020

İyi oynamışsın @Onur34 gerçekten Ruslar artık bitirilmeli bunun yanı sıra Lehler'de iyice güçten düştü bu fırsatı kullanmamız lazım bizim için en tehlikelisi şuan Avusturya Tehlikesi şüphesiz şayet Avusturya'da bize yüklenirse işimiz gerçekten zor.

Empire TW- Hanedan Oyunu Mayıs 2020[Kuzeyin Aslanları] - korkusalan - 04-06-2020

@Faramir Osmanlı kullanılarak avusturya güçten düşürülemez mi?
Osmanlı ya bir şey vermezsek güçten düşer sonra onuda yutarız
Oradan afrika ticaretinide alırız.Bende rahat rahat ordu dizip savaşırım(benim savaşlar ekonomi yıpratır cinsten.(daldım mı ilhaktan başka kurtuluş vermiyorum Rusyayla daldım Kırıma Sonra osmanlının başkanlarıyla birlikte aldım.kafkas devletçiklerini tek savaşta ezdim.Ama bunun sonucunda halk isyan etti ordu uzakta diye devrime geçtim bu sefer ezdiğim ülkeler daldı ekonomi battı)