Strategyturk Forumları
Hearthstone - Scholomance Academy Kart Tanıtımları ve Bilgiler - Baskı Önizleme

+- Strategyturk Forumları (https://forum.strategyturk.com)
+-- Forum: Blizzard Forumları (https://forum.strategyturk.com/forum-blizzard-forumlari)
+--- Forum: Hearthstone (https://forum.strategyturk.com/forum-hearthstone)
+---- Forum: Hearthstone: Kartlar (https://forum.strategyturk.com/forum-hearthstone-kartlar)
+---- Konu Başlığı: Hearthstone - Scholomance Academy Kart Tanıtımları ve Bilgiler (/konu-bilgi-hearthstone-scholomance-academy-kart-tanitimlari-ve-bilgiler)

Sayfalar: 1 2 3 4 5

Hearthstone - Scholomance Academy Kart Tanıtımları ve Bilgiler - scelik - 27-07-2020

(27-07-2020, 15:09)reddga : Bu tarz gizli seçim sunan kartlar çok hoşuma gidiyor. Keşke daha fazla çıksa.
bir ara buna benzer bir kart dusunmustum spell olarak. dort dane 2/2 minion summonlayacakti birini sececektin eger rakip once sectigin minyona vurursa hepsi olecekti

Hearthstone - Scholomance Academy Kart Tanıtımları ve Bilgiler - scelik - 27-07-2020

alabaster.png
Blizzard bişey deniyor.

Hearthstone - Scholomance Academy Kart Tanıtımları ve Bilgiler - reddga - 27-07-2020

Sizi bilmem ama bu kartı görünce Mill Rogue bana göz kırptı. Wild'da çok hoş mill desteleri denenebilir.

Hearthstone - Scholomance Academy Kart Tanıtımları ve Bilgiler - PCOyun - 27-07-2020

Combo olanaklarını kısmak için fiyatı yüksek tutulmuş ama yine de ilginç bir şey.

devout.pngschool-spirits.pngshadowlight-scholar.pngvoid-drinker.pngsoulshard-lapidary.pngmystic.pngmarrowslicer.pngmalicia.pngsoulshear.pngspirit-jailer.pngsoul-fragment.png

Hearthstone - Scholomance Academy Kart Tanıtımları ve Bilgiler - PCOyun - 27-07-2020

Bir neutral weapon daha. Blizzard cidden değişik işler yapıyor.

(27-07-2020, 20:50)PCOyun : Bir neutral weapon daha. Blizzard cidden değişik işler yapıyor.
dh weapon o gorseli guncelliyorum simdi

Hearthstone - Scholomance Academy Kart Tanıtımları ve Bilgiler - Duman - 27-07-2020

Soul Fragment mekaniğini beğendim, kartlarla Gem kazanıp o Gemlerle diğer kartların ekstra yeteneklerini aktifleştirebilmek gibi bir fikrim vardı onun daha az karışık olan versiyonunu yapmışlar. Desteden Fragment harcayarak güçlü efekt sunan kartlar. Tek sıkıntısı destede Fragment yoksa zayıf kalıyorlar yani düz 3 mana 3/4 oynuyorsun.

Hearthstone - Scholomance Academy Kart Tanıtımları ve Bilgiler - reddga - 27-07-2020

Warlock için belki ama DH için Soul Fragment kartları pek oynanabilir gibi gelmedi.

Hearthstone - Scholomance Academy Kart Tanıtımları ve Bilgiler - reddga - 28-07-2020

instructor-fireheart-scholomance-academy.png

Hearthstone - Scholomance Academy Kart Tanıtımları ve Bilgiler - scelik - 28-07-2020

professor-slate.png

Hearthstone - Scholomance Academy Kart Tanıtımları ve Bilgiler - scelik - 28-07-2020

potion-illusion.pngeducated-elekk.pngbraggart.pnggidra.png

Hearthstone - Scholomance Academy Kart Tanıtımları ve Bilgiler - Duman - 28-07-2020

Professor Slate muazzam bir kart ancak Hunter kartı, heropowerı sebebiyle Hunter pek kontrol oynayabilen bir sınıf değil. Instructor Fireheart tam bir "legendary" kartı. Potion of Illusion Mage'den çok Battlecry Rogue kartı gibi görünüyor. Paladin yine bildiğiniz gibi.

Hearthstone - Scholomance Academy Kart Tanıtımları ve Bilgiler - reddga - 28-07-2020

Yeni Elekk eskisinden kötü. Ama ilginç olduğu kesin.

brain-freeze.png

Hearthstone - Scholomance Academy Kart Tanıtımları ve Bilgiler - Duman - 28-07-2020

Daha adil Freeze kartları yapmaları lazım. Örneğin rakibe 2 mana minionun Freeze'ini kıran spell veren Freeze kartı gibi işler. Bazen zıvanadan çıkıyor çünkü her tur minionun dondurulunca.

alura.png

Hearthstone - Scholomance Academy Kart Tanıtımları ve Bilgiler - Gurt - 28-07-2020

Çizimler yine harika.

İlk başta Abbas diye okudum. Göz bozukluğu başa bela.
Desteden spellin kopyasini castlese bence daha iyi olabilirdi.

omu.png

Abartıyor olabilirim ama o kadar güçlü gözüktü ki gözüme iğrendim diyebilirim. Umarım yanılıyorumdur.