Strategyturk Forumları
Tribalden feodale geçiş - Baskı Önizleme

+- Strategyturk Forumları (https://forum.strategyturk.com)
+-- Forum: Paradox Forumları (https://forum.strategyturk.com/forum-paradox-forumlari)
+--- Forum: Crusader Kings II (https://forum.strategyturk.com/forum-crusader-kings-ii)
+--- Konu Başlığı: Tribalden feodale geçiş (/konu-tribalden-feodale-gecis)

Tribalden feodale geçiş - hetrax - 26-11-2020

Tribalden feodale geçmek için başkentime tribal dikmeye çalışıyorum ama olmuyor,yeteri kadar prestijim var ve başkentimde başka bir yapı yok.Dikemememin sebebini bilen var mı?

Tribalden feodale geçiş - Attila the Hun - 26-11-2020

Stone Hillfort inşa edebilmek için Castle Infrastructure I teknolojisini açmış olman gerekiyor.

(26-11-2020, 11:39)Attila the Hun : Stone Hillfort inşa edebilmek için Castle Infrastructure I teknolojisini açmış olman gerekiyor.
O teknoloji açık da Stone Hillfort için başkentime tribal dikmem gerekmiyor mu?Yeterli prestijim var ama dikemiyorum,sebebini anlamadım.[img]0OVjPc.jpg[/img]

Tribalden feodale geçiş - Selene - 26-11-2020

Attığınız ekran görüntüsünde zaten tribe olduğu görünüyor.

(26-11-2020, 11:53)isocuk : Attığınız ekran görüntüsünde zaten tribe olduğu görünüyor.
Hocam dediğinizi anlamadım boş görünmüyor mu,tribe varsa nerede?

Pencerenin yukarı tarafında karakterinizin portresinin hemen sağında görebilirsiniz.

(26-11-2020, 11:57)isocuk : Pencerenin yukarı tarafında karakterinizin portresinin hemen sağında görebilirsiniz.
Hocam baktım da bulamadım,bütün countylerimin holdinglerine de baktım 2-3 tanesinde cami var sadece,tribal yok.

Resimde kırmızı kutuyla gösterdiğim yerde görebilirsin. Tüm kontluklarda kontluğun sahibiysen sahip olduğun yer o kırmızı kutunun içindeki yerde görünüyor.
0OVjPc.jpg

(26-11-2020, 12:07)isocuk : Resimde kırmızı kutuyla gösterdiğim yerde görebilirsin. Tüm kontluklarda kontluğun sahibiysen sahip olduğun yer o kırmızı kutunun içindeki yerde görünüyor.
0OVjPc.jpg
Çok teşekkür ederim.Bu bilgiyi de yeni öğreniyorum. :D

(26-11-2020, 12:07)isocuk : Resimde kırmızı kutuyla gösterdiğim yerde görebilirsin. Tüm kontluklarda kontluğun sahibiysen sahip olduğun yer o kırmızı kutunun içindeki yerde görünüyor.
0OVjPc.jpg
Bir de müsaadenizle bir sorum daha olacaktı.Stone Hillfort'u göremedim o nereden yapılıyor acaba?Earth Hillfort'u yükseltince mi Stone Hillfort yapabilirim?
Tf6ik1.jpg

Tribalden feodale geçiş - Attila the Hun - 26-11-2020

(26-11-2020, 12:09)hetrax : Stone Hillfort'u göremedim o nereden yapılıyor acaba?Earth Hillfort'u yükseltince mi Stone Hillfort yapabilirim?

Bina zinciri şu şekilde: Earth Hillfort > Wooden Hillfort > Reinforced Hillfort > Stone Hillfort

(26-11-2020, 12:25)Attila the Hun :
(26-11-2020, 12:09)hetrax : Stone Hillfort'u göremedim o nereden yapılıyor acaba?Earth Hillfort'u yükseltince mi Stone Hillfort yapabilirim?

Bina zinciri şu şekilde: Earth Hillfort > Wooden Hillfort > Reinforced Hillfort > Stone Hillfort
Teşekkür ederim