Strategyturk Forumları
Age of Empires II: Definitive Edition - Ekran Görüntüleriniz - Baskı Önizleme

+- Strategyturk Forumları (https://forum.strategyturk.com)
+-- Forum: Microsoft Forumları (https://forum.strategyturk.com/forum-microsoft-forumlari)
+--- Forum: Age of Empires II (https://forum.strategyturk.com/forum-age-of-empires-ii)
+--- Konu Başlığı: Age of Empires II: Definitive Edition - Ekran Görüntüleriniz (/konu-age-of-empires-ii-definitive-edition-ekran-goruntuleriniz)

Sayfalar: 1 2

Age of Empires II: Definitive Edition - Ekran Görüntüleriniz - Attila the Hun - 29-11-2020

header.jpg?t=1605737900

Age of Empires II: Definitive Edition oyunlarınızdan ekran görüntüleri bu konu altında paylaşılabilir.

Age of Empires II: Definitive Edition - Ekran Görüntüleriniz - Takeda Akane - 01-07-2021

Emir Timur oyunumda taş üstünde taş gövde üstünde baş bırakmıyoruz;

3hvjvvg.png

Age of Empires II: Definitive Edition - Ekran Görüntüleriniz - Takeda Akane - 02-07-2021

Emir Timur zalim seferlerine devam ediyor, Delhi'de bizimdir;

g5mmn3x.png

S
ıradaki hedefimiz ise Batı;

pcn8sry.png

Age of Empires II: Definitive Edition - Ekran Görüntüleriniz - Takeda Akane - 05-07-2021

Hospital şövalyeleri Tatar akıncılarının gazabından kurtulamadı;

omxntq9.png

Ve Ankara savaşında Beyazıd'i esir alıyoruz;

a61x6f6.pngsvawcne.png

Age of Empires II: Definitive Edition - Ekran Görüntüleriniz - Takeda Akane - 12-07-2021

liR3C.png

Age of Empires II: Definitive Edition - Ekran Görüntüleriniz - Takeda Akane - 27-07-2021

ilr1hfr.png5hzvlqf.png

Age of Empires II: Definitive Edition - Ekran Görüntüleriniz - Takeda Akane - 27-07-2021

31s7g28.png

Hain Bleda'yı infaz ettik.

Age of Empires II: Definitive Edition - Ekran Görüntüleriniz - Takeda Akane - 28-07-2021

73bjdcm.pnglplbkc3.png

Age of Empires II: Definitive Edition - Ekran Görüntüleriniz - Takeda Akane - 09-08-2021

2emh1e1.png

Age of Empires II: Definitive Edition - Ekran Görüntüleriniz - Takeda Akane - 09-08-2021

Kont Drakula sahalarda;

oebehn7.png

Age of Empires II: Definitive Edition - Ekran Görüntüleriniz - Aiakos - 29-12-2022

image.png?width=1595&height=897büyük uğraşlar sonucu kazandığım oyun

Age of Empires II: Definitive Edition - Ekran Görüntüleriniz - Aiakos - 10-04-2023

image.png?width=960&height=474image.png?width=960&height=392canımın çıktığı bir oyun daha

Age of Empires II: Definitive Edition - Ekran Görüntüleriniz - Athule - 10-04-2023

Ekran_Goruntusu_1468.png

Age of Empires II: Definitive Edition - Ekran Görüntüleriniz - reddga - 20-04-2023

Görsel

Bu Art of War'da altın madalya almakta niyeyse çok zorlandım. 5 gemi kaybetmemek için bir ton micro yapmak gerekiyor.

Age of Empires II: Definitive Edition - Ekran Görüntüleriniz - reddga - 22-04-2023

Görsel

Yeni Stronghold'lu Kelt kaleleri. İyileştirme alanının ayrı gösterilmesi tuhaf olmuş. Kale menziliyle aynı olabilirmiş.

Age of Empires II: Definitive Edition - Ekran Görüntüleriniz - Aiakos - 22-04-2023

(22-04-2023, 09:46)reddga : Görsel

Yeni Stronghold'lu Kelt kaleleri. İyileştirme alanının ayrı gösterilmesi tuhaf olmuş. Kale menziliyle aynı olabilirmiş.
zeminin parsel parsel gözükmesi için hangi modu kullanıyorsun?

Age of Empires II: Definitive Edition - Ekran Görüntüleriniz - reddga - 22-04-2023

Görsel

@Aiakos Mod değil, ayarlarda grid olarak geçiyor. Onu kullanıyorum.

Age of Empires II: Definitive Edition - Ekran Görüntüleriniz - reddga - 29-04-2023

Görsel

Arabia'da üst üste kayıplardan sonra MegaRandom'u favori yapıp oynamaya başladım. İlginç bir şekilde burada birkaç kere rahat bir şekilde kazandım. İnsanlar farklı haritalara uyum sağlamada zorlanıyor herhalde. Ya da elom gerçek değerine düştüğü için de olabilir bilemedim. Şu an ~980 civarındayım.

Age of Empires II: Definitive Edition - Ekran Görüntüleriniz - reddga - 02-08-2023

Görsel
Görsel

@Aiakos ile 1 el girdik. Bohem alacakken yanlışlıkla Burgonya almış olmam komik oldu. Oyun sırasında "Niye Houfnice basamıyorum?" dedim.

Age of Empires II: Definitive Edition - Ekran Görüntüleriniz - reddga - 13-10-2023

Görsel

Megarandom'dan gelen atım esir düştü. -50 moral.