Strategyturk Forumları
[MP] Victoria 2 - Multiplayer : Haziran 2016 - Baskı Önizleme

+- Strategyturk Forumları (https://forum.strategyturk.com)
+-- Forum: Paradox Forumları (https://forum.strategyturk.com/forum-paradox-forumlari)
+--- Forum: Victoria II (https://forum.strategyturk.com/forum-victoria-ii)
+---- Forum: Vic2: Multiplayer (https://forum.strategyturk.com/forum-vic2-multiplayer)
+---- Konu Başlığı: [MP] Victoria 2 - Multiplayer : Haziran 2016 (/konu-mp-victoria-2-multiplayer-haziran-2016)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

[V2HM] Belçika - Henri - 05-06-2016

Guyana ile ilgilenmiyoruz. Amerika'ya yönelik bir planımız bulunmuyor. Ancak bunu taviz olarak görmenizi de istemem.

Victoria 2 - Haziran Multiplayer - Henri - 05-06-2016

(05-06-2016, 12:08)Cılgın Turk : Belçika'nın Fransa'yla Dost Olmasını Anlayamıyoruz Çünkü Belçika Gücsüz Bir Devletle Dost Olacağına Güçlü Bir Devletle Dost Olsa Batı Avrupa'da Fransa'nın Yerini Alır Fransa'nın Zengin Topraklarına Sahip Olabilir.

Belçika Devleti Fransa'yla Dost Kaldığı Sürece Brüksel Duyurusunu Kabul Etmez Haa Eğer Fransa İle İlişkisini Keserse Elbette ki Kabul Eder...

Bu Arada Sicilyateyn İtalyayı Kuramıyacaksınız Bu İşin İçinde Avusturya Var ;)

Fransa şu ana kadar Brüksel Duyurusu'na karşılık vermedi. Verdiyse de ben görmedim yorumlarda falan. O yüzden şu anda Fransa ile dostum diyemem, henüz bir iletişimimiz de olmadı. Şu anda ne desem boş. Ama bence bir devletin resmen tanınmasını dostluğa bağlamamalısınız. Zira Fransa'nın tüm düşmanlarını tanımıyor olacaksınız, yanlış mıyım?

[V2HM] Alman Prenslikleri Bildirisi - Cılgın Turk - 05-06-2016

alman-imparatorlugu_656450.png

ALMAN PRENSLİKLERİ BİLDİRİSİ(1836)

ALMAN PRENSLİKLERİ'NİN BÜYÜK KRALI OTTTO VON BİSMARC DİYOR Kİ,

- Fransa'nın Bir Zamanlar Bizden Alıp Kendi Topraklarına Kattığı Yüz Binlerce Almanı O Topraklardan Sürdüğü Ve Bunun Bedelini Hiç Ödemeyeceğini Sanıyorsa Yazık Etmiş Kendine Onlar Belki Unutmuş Olabilir Ama Biz Alsas-Loreni Hiç Unutmadık Ve Alsas-Loreni Almadan Asla Ve ASla Durmayacağım .

- Rusya İle Bir Sorunumuz Yoktur Onları Dost Biliyoruz Eğer Onlarda Dost Biliyorsa Bunu Bir Müttefiklikle Taçlandırmalıyız.

- Avusturya İmparatoruna Teklifimiz Şudur Fransaya Karşı Ve İtalyanın Kurulmasına Karşı Birlik Olmalıyız .

- Belçika Devleti Fransa İle Müttefik Olmaya Devam Ederse Buna Karşılık Hollanda İle Müttefik Olunacak.

[V2HM] IFI( Italya Fransa Ispanya) Federasyonu - HulkSpider03 - 05-06-2016

IFI
IFI, 1836 yılında Rusya ve İsveç tehditine karşı kurulan bir yapıdır.

IFI Kuralları:
1)IFI üyesi devletler birbirlerine geçiş izni sağlayacaklardır
2)Savaşta olan üye diğer üye milletlerden para yardımı isteyebilir.
3)İsveç ve Rusya dışında savaşılacak ülkelerde zor durumda kalındığında üye devletler savaşa girmelidir küçük ülkelere savaşa çağırmayın boşuna
4)Üye devletler birbirlerinin iç işlerie karışmayacaklardır ve tüm değişiklikleri tanıyacaklardır yönetim sistemindeki
.
.
.

Devam edecektir

Üye Devletler:
Italya
Fransa
İspanya

7vXzPm.png

[V2HM] Belçika - HulkSpider03 - 05-06-2016

Yoo hayırdır kardeş? Brezilya sen çok oldun. Hollanda Kralı gelin IFI ye katılın

Öyle bir şey yapmayın Hollanda kralı

[V2HM] IFI( Italya Fransa Ispanya) Federasyonu - Wayfear - 05-06-2016

maxresdefault.jpg

Bırakın gelsin !

[V2HM] IFI( Italya Fransa Ispanya) Federasyonu - HulkSpider03 - 05-06-2016

Bu sefer ordu sayin ne kadar 100 milyon mu sjsjsjsjs

100 milyona gerek yok . İspanyayla anlaşmamıza rağmen , koalisyon ilan etmeniz sizin sonunuzu getirecek zaten .

[V2HM] Belçika - Henri - 05-06-2016

(05-06-2016, 14:16)HulkSpider03 : Yoo hayırdır kardeş? Brezilya sen çok oldun. Hollanda Kralı gelin IFI ye katılın

Öyle bir şey yapmayın Hollanda kralı

Afedersiniz, anlayamadım?

Alman Prenslikleri Bildirisi (V2HM) - Henri - 05-06-2016

Fransa ile müttefik değiliz. Daha önce de dediğim gibi, bizimle iletişime dahi geçmedi. Hayır Hollanda ile müttefik olma veya bana karşı olma diye söylemiyorum da, yanlış anlaşılmasın diye söylüyorum :)

[V2HM] IFI( Italya Fransa Ispanya) Federasyonu - Henri - 05-06-2016

Belçika olarak IFI Birliği'nin varlığını tanıyoruz ve IFI'ye dahil olmak gibi bir düşüncemiz olmadığını açıklıyoruz.

[V2HM] Belçika - HulkSpider03 - 05-06-2016

Brezilya'ya toprak verme canısı onu telliyorum

RE: [V2HM] IFI( Italya Fransa Ispanya) Federasyonu - GoktugPasa - 05-06-2016

Dur değiştir şu haritayı Allah aşkına :P
7vXzPm.png

RE: [V2HM] Belçika - GoktugPasa - 05-06-2016

(05-06-2016, 15:13)HulkSpider03 : Brezilya'ya toprak verme canısı onu telliyorum

Ben tekde dalarım Hollanda'ya.Ve bahsettiğim yer Güney Amerika'da ve benim komşum.

[V2HM] Belçika - PashaZade - 05-06-2016

Tek de dalarsınız zaten alamazsınız.

[V2HM] IFI( Italya Fransa Ispanya) Federasyonu - PashaZade - 05-06-2016

Ulan İtalya!
Hemen başlığı değiştir! Rusya'ya karşı agresif bir tavırımız yok aynı şekilde İsveç'e de.
Sen konuyu görmedin mi?

Alman Prenslikleri Bildirisi (V2HM) - PashaZade - 05-06-2016

Hollanda ile müttefik olursanız 1861 yılında İngiliz Çayı ile Rus Petrolunü Berlin'de içeriz aha da bu kadar!

Victoria 2 - Haziran Multiplayer - PashaZade - 05-06-2016

Kendini bir şey sananlarla işimiz yok!

[V2HM] Rusya "Bahçesaray Antlaşması" - PashaZade - 05-06-2016

Sayın Tsar of Russia;
İtalya'nın yaptığı hata derhal düzeltilecektir.!

İberyanın ve Fransanın koalisyondan ayrılması için nota veriyoruz.