Strategyturk Forumları
[MOD] CK 3 Additional Start Dates and Cultures Modu Çevirisi - Baskı Önizleme

+- Strategyturk Forumları (https://forum.strategyturk.com)
+-- Forum: Paradox Forumları (https://forum.strategyturk.com/forum-paradox-forumlari)
+--- Forum: Crusader Kings III (https://forum.strategyturk.com/forum-crusader-kings-iii)
+---- Forum: CK3: Modlar (https://forum.strategyturk.com/forum-ck3-modlar)
+---- Konu Başlığı: [MOD] CK 3 Additional Start Dates and Cultures Modu Çevirisi (/konu-mod-ck-3-additional-start-dates-and-cultures-modu-cevirisi)

CK 3 Additional Start Dates and Cultures Modu Çevirisi - turkish_yamacı - 01-06-2022

Crusader Kings 3 Additional Start Dates and Cultures Modu Çevirisi

Mod Türkçe Yama Linki: 
Not = Strategytürk Çevirisi İle Birlikte Kullanınız

Dikkat: rar içindeki dosyayı mod dosyasının direkt içine atınız.
Additional Start Dates and Cultures Modu İçeriği
Bu modda Osmanlı Beyliği olarak Osman Oğlu Orhan Bey olarak oynayabilirsiniz.

Link kırıksa. Lütfen Bildirin....

CK 3 Additional Start Dates and Cultures Modu Çevirisi - Matematikçi - 02-06-2022

Çok güzel bir çalışma olmuş elinize sağlık. Bu tarz çalışmaların devamını dilerim. Başarılar.

CK 3 Additional Start Dates and Cultures Modu Çevirisi - Hopsin - 02-06-2022

Öncelikle teşekkürler. Fakat ben oyunumun dosyalarında ''mod'' klasörünü bulamıyorum. Bende yok. Belgelerim içindeki paradox dosyasının içinde var mod klasörü fakat onunda doğru klasör olduğunu düşünmüyorum.

CK 3 Additional Start Dates and Cultures Modu Çevirisi - SkyWolf - 02-06-2022

(02-06-2022, 01:36)Hopsin : Öncelikle teşekkürler. Fakat ben oyunumun dosyalarında ''mod'' klasörünü bulamıyorum. Bende yok. Belgelerim içindeki paradox dosyasının içinde var mod klasörü fakat onunda doğru klasör olduğunu düşünmüyorum.

İşte o klasör doğru olan klasör.

CK 3 Additional Start Dates and Cultures Modu Çevirisi - Xitan - 02-06-2022

Nasıl bir mod bu acaba bilgi verebilir misiniz ?

CK 3 Additional Start Dates and Cultures Modu Çevirisi - Matematikçi - 02-06-2022

(02-06-2022, 08:22)SkyWolf :
(02-06-2022, 01:36)Hopsin : Öncelikle teşekkürler. Fakat ben oyunumun dosyalarında ''mod'' klasörünü bulamıyorum. Bende yok. Belgelerim içindeki paradox dosyasının içinde var mod klasörü fakat onunda doğru klasör olduğunu düşünmüyorum.

İşte o klasör doğru olan klasör.
Yanlışın var steam steamapp common orada workshop olması lazım gir modu indirdiysen sayılarla adlandırılmış dosyalar olması gerekli modun dosyasını bul sonra türkçe çevirinin içindeki 3 klasörü direk buraya yapıştır işlem tamamdır

CK 3 Additional Start Dates and Cultures Modu Çevirisi - turkish_yamacı - 04-06-2022

Belgelerdeki klasör doğru klasördür.

CK 3 Additional Start Dates and Cultures Modu Çevirisi - cesset - 04-06-2022

mod un içeriği hakkında bilgi verebilir misiniz

CK 3 Additional Start Dates and Cultures Modu Çevirisi - bydesouza - 28-06-2022

Affınıza sığınarak, ben klasördeki dosyaları direk belgelerimdeki mod klasörünün içine attım ancak oyunda Türkçe olmadı. Neyi yanlış yapmış olabilirim? Klasördeki dosyaları rardan çıkardım öyle mod klasörüne ekledim. Başka yapmam gereken birşey var mı? Yardımcı olursanız sevinirim. :confused:

CK 3 Additional Start Dates and Cultures Modu Çevirisi - SadeceStrateji - 28-06-2022

Bir sürü gereksiz site ve en sonunda da virüslü bir dosya çıkıyor karşımıza, bizi bunlarla uğraştırmak yerine diğer çeviriler gibi steam de mod olarak yayınlamanız mümkün mü acaba? Şimdiden teşekkürler.

CK 3 Additional Start Dates and Cultures Modu Çevirisi - turkish_yamacı - 02-07-2022

(28-06-2022, 11:01)bydesouza : Affınıza sığınarak, ben klasördeki dosyaları direk belgelerimdeki mod klasörünün içine attım ancak oyunda Türkçe olmadı. Neyi yanlış yapmış olabilirim? Klasördeki dosyaları rardan çıkardım öyle mod klasörüne ekledim. Başka yapmam gereken birşey var mı? Yardımcı olursanız sevinirim. :confused:
Bu Türkçe yama ck3 strategytürk türkçe yaması ile birlikte çalışır.

CK 3 Additional Start Dates and Cultures Modu Çevirisi - bydesouza - 05-07-2022

(02-07-2022, 13:49)turkish_yamacı :
(28-06-2022, 11:01)bydesouza : Affınıza sığınarak, ben klasördeki dosyaları direk belgelerimdeki mod klasörünün içine attım ancak oyunda Türkçe olmadı. Neyi yanlış yapmış olabilirim? Klasördeki dosyaları rardan çıkardım öyle mod klasörüne ekledim. Başka yapmam gereken birşey var mı? Yardımcı olursanız sevinirim. :confused:
Bu Türkçe yama ck3 strategytürk türkçe yaması ile birlikte çalışır.
Yani Strategytürk Türkçe yamasını kullanıyorsam bu mod da Türkçeye çevrilmiş oluyor.

CK 3 Additional Start Dates and Cultures Modu Çevirisi - bydesouza - 28-07-2022

Merhabalar, ben bu modu aktif edemedim. Rardan CK 3 Additional Start Dates and Cultures Modu Çevirisi dosyası ismiyle çıkarıyorum ancak içinde yer alan common, localization ve map_data dosyalarını tek tek mi mod bölümüne ekliyoruz? Bu konuda yardımcı olur musunuz? Ayrıca Türkçe yama ile beraber kullanıyorum.

CK 3 Additional Start Dates and Cultures Modu Çevirisi - AhmedKrm - 05-08-2022

Bazı arkadaşlar modu aktifleştirememiş, şöyle yapılması gerek;
1- Additional Start Dates and Cultures modunu normal bir şekilde indirin.
2- StrategyTurk Yamasını normal bir şekilde indirin.
3-Belgeler->Paradox Interactive->Crusader Kings III->mod klasörüne gidin.
4-ASDC modunu bulun.
5-Bu konudaki yamayı indirin
6-Yamanın içindekileri (örn. common vs.) direkt ASDC moduna atın.

Launcher'da gözükmeyecektir fakat siz her iki modu da başlattığınızda düzgün bir şekilde çalışacaktır.

CK 3 Additional Start Dates and Cultures Modu Çevirisi - bydesouza - 08-08-2022

(05-08-2022, 15:39)AhmedKrm : Bazı arkadaşlar modu aktifleştirememiş, şöyle yapılması gerek;
4-ASDC modunu bulun.

Launcher'da gözükmeyecektir fakat siz her iki modu da başlattığınızda düzgün bir şekilde çalışacaktır.
Benim mod klasörümde ASDC modu yok kardeşim. İndirdiğim yamanın içindekilerini bu sebepten ötürü bahsettiğin ASDC moduna atamadım!!!

CK 3 Additional Start Dates and Cultures Modu Çevirisi - korkusalan - 08-08-2022

(08-08-2022, 01:44)bydesouza :
(05-08-2022, 15:39)AhmedKrm : Bazı arkadaşlar modu aktifleştirememiş, şöyle yapılması gerek;
4-ASDC modunu bulun.

Benim mod klasörümde ASDC modu yok kardeşim. İndirdiğim yamanın içindekilerini bu sebepten ötürü bahsettiğin ASDC moduna atamadım!!!
Bunun çeviri modu ekibiyle bir alakası yok... Bu ASDC modunun çevirisi. ASDC ve St Türkçe yama olmadan çalışmaz

CK 3 Additional Start Dates and Cultures Modu Çevirisi - Alpay - 25-05-2023

Link nerede kardeş. Dosyayı indirebilene aşk olsun :grinn: Verdiğin linke girdiğimizde kendimizi kaybediyoruz. Başka bir yere yüklemen mümkünse çok iyi olur. Teşekkürler.

Additional Start Dates and Cultures Türkçe Çeviri 2023 - talâtpaşa - 21-08-2023

Additional Start Dates and Cultures Türkçe Çeviri'yi en güncel hali ile yayınlıyorum. Strategytürk Türkçe Yaması ile beraber kullanınız. Modun büyük bir bölümü çevrildi.

KURULUM

*Dosyayı attığım link üzerinden indirin.
*Rar'dan çıkarın.
*İçinde bulunan "english" adlı klasörü kopyalayın.
*C:\Users\Kullanıcıadınız\Belgeler\Paradox Interactive\Crusader Kings III\mod dosya yolunu izleyin.
*"Additional Start Dates and Cultures" modunun içindeki localization/replace klasörünü bulun ve içine atın.
**Kurulum bu kadardı.**

*Virustotal Sonuçları*