Strategyturk Forumları
Age of Mythology Retold Gameplay Videosu - Baskı Önizleme

+- Strategyturk Forumları (https://forum.strategyturk.com)
+-- Forum: Microsoft Forumları (https://forum.strategyturk.com/forum-microsoft-forumlari)
+--- Forum: Age of Mythology (https://forum.strategyturk.com/forum-age-of-mythology)
+--- Konu Başlığı: Age of Mythology Retold Gameplay Videosu (/konu-age-of-mythology-retold-gameplay-videosu)

Age of Mythology Retold Gameplay Videosu - Athule - 12-06-2024

Age of Mythology Retold Gameplay Videosu - Voidian - 12-06-2024

mobil oyun
64jq0Xc.png

Grafikler de "retold" için rezalet. Eski oyunun modlu hali bundan iyi gözüküyo. Hiç oynamayabilirim bu sürümü, hayal kırıklığı oldu.

Age of Mythology Retold Gameplay Videosu - Rzenma - 12-06-2024

Bence oyun içi grafikler fena değil daha fazlasını beklemiyordum arayüz biraz sönük kalmış daha iyi olabilirdi videoyu izlerken hatırladım bu oyunun seslendirmeleri çok güzeldi gamepasste ücretsiz olduğu için deneyeceğim.

Age of Mythology Retold Gameplay Videosu - turkish lokum - 12-06-2024

Alttaki paneli falan neden kaldırmışlar estetik olarak da güzel duruyordu her ülkeye has.

Age of Mythology Retold Gameplay Videosu - gLo1NN - 12-06-2024

Grafikler çok iyi duruyor 4 e de mobil oyun diyorlardı Çıkamadan Mobil oyun demek haksızlık gibi

Age of Mythology Retold Gameplay Videosu - Rzenma - 12-06-2024

(12-06-2024, 23:31)gLo1NN :

Grafikler çok iyi duruyor 4 e de mobil oyun diyorlardı Çıkamadan Mobil oyun demek haksızlık gibi

Bu videoda çok önemli bir yenilikten bahsediyor aoe 2 ve 4'ün konsol versiyonunda öncelik sistemi diye bir şey varmış işçilerin hangi kaynağa ağırlık vermesini istediğinizi seçiyorsunuz ve işçiler otomatik çalışıyor bu yenilik aomde de olacakmış ve anladığım kadarıyla kaynak toplamak için bir kaynağa tıklayıp toplanmasını istemeniz yeterliymiş işçi gelip gerekirsa camp binası inşa edip kaynağı toplamaya başlıyormuş otomatik. Videoda gördüğüm kadarıyla oyunun pc versiyonunda var bu yenilik.

Age of Mythology Retold Gameplay Videosu - Athule - 13-06-2024

Kaynağa tıklamaya da gerek olmayacak. Onu ekstra olarak koymuşlar. Kaynağa tıkladığında o kaynağın toplama binasına ve daha fazla köle atamak istiyorsan köle atama tuşuna erişebiliyorsun sanırım. Asıl otomasyon oyuna başladığında seçeceğin hazır ya da kendi oluşturduğun preset'ler olacak. Burada oranlarla da istediğin gibi oynayabileceksin videodaki gibi. Spesifik olarak bir altına köle atamak istiyorsan kaynağa tıklayıp köle atayacaksın muhtemelen. Otomasyonda en yakındakine gidecekler. Güzel bir özellik.

Age of Mythology Retold Gameplay Videosu - Rzenma - 13-07-2024

Age of Mythology Retold Gameplay Videosu - Voidian - 15-07-2024

Age of Mythology Retold Gameplay Videosu - Craetus - 15-07-2024

(15-07-2024, 09:58)Voidian :

Bazı birimlerin animasyonları amatörce duruyor. Bazı birimlerin modelleri ve kaplamaları çok detaylı olmuş, bazıları daha düşük detay seviyesinde kalmış. Ne kadar detaylı yapmak istediklerine karar verememişler sanki.

Age of Mythology Retold Gameplay Videosu - PCOyun - 15-07-2024

idle animasyonları aşırı hızlı gibi geldi bana.

Age of Mythology Retold Gameplay Videosu - Voidian - 16-07-2024

Son betadaki gameplayi 1-2 saat izledim. Grafikler önceki betadakinden daha mı iyi yoksa alıştığımdan mı bilmiyorum ama kötü gelmemeye başladı. Yine de definitivelerdeki gibi wow dedirtecek bir şey hala göremedim, hypeım hala düşük. Oyunu satın almayıp Game Pass'le oynarım muhtemelen.