Strategyturk Forumları
[MP] HoI4 - Multiplayer : Haziran 2016 [2] - Baskı Önizleme

+- Strategyturk Forumları (https://forum.strategyturk.com)
+-- Forum: Paradox Forumları (https://forum.strategyturk.com/forum-paradox-forumlari)
+--- Forum: Hearts of Iron IV (https://forum.strategyturk.com/forum-hearts-of-iron-iv)
+---- Forum: HoI4: Multiplayer (https://forum.strategyturk.com/forum-hoi4-multiplayer)
+---- Konu Başlığı: [MP] HoI4 - Multiplayer : Haziran 2016 [2] (/konu-mp-hoi4-multiplayer-haziran-2016-2)

Sayfalar: 1 2 3

HoI4 - Multiplayer : Haziran 2016 [2] - BigEye6 - 13-06-2016

y4Mz1y.jpg
Hearts of Iron IV Multiplayer

Haftaiçi veya haftasonu veya veya hergün düzenlenicek olan Hearts Of Iron 4 MP'sine herkezi bekliyoruz.
Hergün yapılması tavsiyemdir çünkü devamlılık olmayınca oyuncuların devamsızlığı artıyor.

KURALLAR
  • Oyuna geç gelenler MP'mizden atılır. (Gelmiyecekseniz yerinize gelecek birini bulursanız o gün için BAN yemezsiniz)
  • Oyundaki her ülke seçilebilir.
  • Küfür ve exploit(hile vb.)... yasaktır.
  • Lütfen seçmek istediğiniz ülkeyi 3 tane belirtiniz.
  • Oyunumuzun çok lag ve sync yememesi için 12 kişiliktir oyunumu
  • Oyundan atılan oyuncuların yerine yeni kişiler başvurabilir.
#UNUTMAYIN BU BİR OYUN LÜTFEN OYUN ESNASINDA KAVGA ETMİYELİM# 

OYUN SAATİ
Saat 21:15
Oyunculardan Oruç tutanlar varsa bu saatte başlanır.
Ama oruç tutan yoksa 20:00 da başlanır.

#NOT# 
MP nin kurulması için bile Major devletlerin oynayanların olması yeter.

HoI4 - Multiplayer : Haziran 2 (Anket) - Oberhauser - 13-06-2016

USA
German Reich
Soviet Union

HoI4 - Multiplayer : Haziran 2 (Anket) - Reoberg - 13-06-2016

Soviet Union, Japan, Hungary

RE: HoI4 - Multiplayer : Haziran 2 (Anket) - Feldmarschal - 15-06-2016

ben hergün olması taraftarıyım fakat işten dolayı iki güne bir girebiliyorum geceleri mecbur sorun olmaz inşallah

HoI4 - Multiplayer : Haziran 2 (Anket) - Çaka Bey - 16-06-2016

Japan, United Kingdom, France

HoI4 - Multiplayer : Haziran 2 (Anket) - bvb09 - 17-06-2016

herkes hergün olmasını ister ama elbet birilerinin işi çıkacak gelemeyecek gerçekçi değil. belli günler olursa en azından diğer programlar buna göre ayarlanır. ben salı perş pazar 21:00 veya 21:30 gibi başlamasından yanayım. Seçmek istediğim ülkeler Japonya, Almanya, İtalya

HoI4 - Multiplayer : Haziran 2 (Anket) - Oberhauser - 18-06-2016

Bende haftasonu olarak atmıştım @bvb09 un önerisi gayet makul

RE: HoI4 - Multiplayer : Haziran 2 (Anket) - Feldmarschal - 18-06-2016

bencede mantıklı pazar günü başlayabiliriz o zaman bende minor bi devlet alayım o zaman Türkiye Romanya Yugoslavya olabilir

HoI4 - Multiplayer : Haziran 2 (Anket) - BigEye6 - 18-06-2016

Arkadaşlar alımlarımız devam ediyor ülke belirlemeleri, oyun günleri en geç bu akşam saat 19:00 de belli olucaktır.

HoI4 - Multiplayer : Haziran 2 (Anket) - Shalafi - 18-06-2016

Japonya-Amerika-İngiltere

Bana saat 20.00'da 21.15'de uygundur. İstediğiniz her an oyuna varım :)

HoI4 - Multiplayer : Haziran 2 (Anket) - BigEye6 - 18-06-2016

Kuralar Çekildi.

Oberhauser:Almanya
Reoberg:Sovyetler Birlği
Çaka bey:Japonya
bvb09:Italya
Shalafi:Birleşik Krallık
Ceyo_09:Amerika Birleşik Devletleri
Feldmarschal:Türkiye

Oyun günleri/Saat:Haftasonu olması planlanmıştır @bvb09 'un haklı olduğunu gördüm arkadaşlar haftaiçindeki devamsızlıklar oyun devamlılığını baltalıyacaktır o yüzden önümüzdeki haftasonu MP'miz başlıcaktır.Saatleri Saat 20:00-00:00 olmasını düşündüm farklı düşüncesi veya Oruç Tutan Varsa ÖZELLİKLE söylesin.

Önemli bir kuralda ekledim arkadaşlar herkes istediği faction'a gidebilir.(ÖRN:Sovyetler Birliği-Almanya İttifakı)

Gelmek isteyen varsa önümüzdeki haftasonuna kadar Minor Devletler veya Fransa ya katılımcı alımları devam ediyor.

Edit:Feldmarschal oyuncularımızın arasına eklenmiştir.

RE: HoI4 - Multiplayer : Haziran 2 - Feldmarschal - 18-06-2016

Türkiye yi ben alayım minorlar açıldıysa hayırlı olsun şimdiden saatler ve günler güzel

Pardon günler güzelde saatler pek uygun değil gibi 20:00 da ben istanbul 20:47 gibi hani millet oruç saatleri 21:15 01:30 olabilir benim görüşüm

HoI4 - Multiplayer : Haziran 2 - BigEye6 - 18-06-2016

Dediğim gibi Arkadaşlar oruç tuttuğunuzu söylediğiniz için saatleri değiştirmek uygundur.
Bundan sonraki MP saatleri 21:15 hazırlık 21:30 da ise herkesin ülkesini seçmiş ve ready olması gerekir,oyunumuzun saat 1:00-2:00 gibi bitmesi olabilir tabi.

RE: HoI4 - Multiplayer : Haziran 2 - Feldmarschal - 18-06-2016

Saatler çok güzel olmuş hazırlık süresi falan güzel  düşünmüşsün Ceyo_09 eline sağlık

HoI4 - Multiplayer : Haziran 2 - Oberhauser - 18-06-2016

Şimdiden belirteyim Cumartesi gecesi 01 e kadar kalamam çünkü yarın sabahtan sınavım var. Onun haricinde diğer gecelerde sorun yok.

HoI4 - Multiplayer : Haziran 2 - BigEye6 - 19-06-2016

O zaman o gün için bir güzellik yapabiliriz saat 00:00 bitiririz önceden söylerseniz her şeyi yaparız. ;)

RE: HoI4 - Multiplayer : Haziran 2 - Feldmarschal - 19-06-2016

Böyle moderatör çok yaşasın yav kimse mağdur olmasın diye uğraşıyo helal valla

HoI4 - Multiplayer : Haziran 2 - BigEye6 - 19-06-2016

Alımlar devam etmektedir arkadaşlar hala Major ülke fransa boş.

HoI4 - Multiplayer : Haziran 2 - BigEye6 - 21-06-2016

@Oberhauser @Reoberg @Çaka Bey @bvb09 @Shalafi   @Feldmarschal arkadaşlar bu cuma akşamı saat 21:15 te hazırlık başlayacak 21:30 da herkezin ülkesinde ready olmasını diliyorum.Gelemiyecek olan varsa lütfen yerine oynabilecek birini belirtsin. Steamid:BigEye6 herkez perşembe gününe kadar arkadaş eklesin.

RE: HoI4 - Multiplayer : Haziran 2 - Feldmarschal - 21-06-2016

Ceyo_09 ortak ben cuma çalışıyorum bugün perşembe cumartesi boşum bu ay tekli günler istirahat çift günler çalışma günüm