Strategyturk Forumları
XCOM - Ekran Görüntüleriniz - Baskı Önizleme

+- Strategyturk Forumları (https://forum.strategyturk.com)
+-- Forum: Firaxis Forumları (https://forum.strategyturk.com/forum-firaxis-forumlari)
+--- Forum: XCOM: Enemy Unknown (https://forum.strategyturk.com/forum-xcom-enemy-unknown)
+--- Konu Başlığı: XCOM - Ekran Görüntüleriniz (/konu-xcom-ekran-goruntuleriniz)

XCOM - Ekran Görüntüleriniz - Feldmarschal - 06-07-2016

xcom.png

Ekran görüntülerinizi bu konu altında paylaşabilirsiniz.

Gezegenimizin şu anki durumu :

jna5Gm.jpg
EJBY4Z.jpg
mLaPW0.jpg

İngiltere ve Fransa Hükümetleri şu an teslim olmuş durumdalar. Merkez üssümüz olan Almanya ise olayların ilk başladı yerlerden biri olmasına rağmen Hükümet ve Ekibimiz sayesinde ayakta durmayı başarmış ve Avrupa'da ki Uzaylı faaliyetlerinin Merkezi olmuştur.

VYGV1Z.jpg

XCom Projesi kapsamında Çin, Birlieşik Devletler, Almanya, Nijerya Bölgelerine yerleştirilen uydularımız bulunmakta ve faaliyetler izlenmektedir. Bunu fark eden uzaylılar Uçan Daire göndererek zaman zaman tacizlerde bulunmuşsalarda hepsi XCOM projesi kapsamındaki Avcı Jetlerimizle düşürülmüştür.

XCOM Projesi kapsamındaki Yer Altı Koordinasyon ve Acil Müdahale Merkezimiz' den görüntüler :

ZdaDPG.jpg

Mühendislerimizin bulunduğu Üretim ve AR-GE Merkezimiz sol tarafta yer alıyor. Sağında ise Laboratuvarımız bulunuyor. Üretim Merkemizin altında uydu sistemimiz yer alıyor. Onu Sağında ise Dökümhane ( Foundry ) bulunuyor

B21M5p.jpg

Burada ise sağ üstü kaplamış şekilde komple Askeri Personele ayrılmış alanlar mevcut spor aletleri, yatakhaneler, oyun salonları ve kafeterya bulunuyo. Aşağıda dikkatinizi çeken kısım ise soldaki Güç jeneratörleri merkezimizde iki adet güç jeneratörü ve iki adet uydu merkezi bulunmaktadır bu şekilde Bilinmeyen Düşmanımıza karşı faaliyet yürütmekteyiz.

bba25V.jpg

Burasıda bir diğer güç jeneratörleri ve uydu merkezimiz sol üstte ise Subay Eğitim Merkezi yer almaktadır gerekli brifingler saldırı şekil ve kullanılacak sailahlar bu salondaki eğitimden sonra verilir.

Laboratuvar ve Araştırma Merkezi

PMAoP9.jpg

Merkez çalışanları ve sol altta göründüğü üzere araştırılan teknoloji Titan Zırhı personelin karşılaşabileceği tehlikelere karşı geliştirilen üçüncü zırh teknolojisi. Şu anda aktif personel sayısı 31 dir.

2ZRgVA.jpg

Burada ise geçmiş teknolojik araştırmaları için tutulan arşivimiz.Görüldüğü gibi silahlar ve zırhlar avcı jetlerimiz için teknolojiler ve silahlarımız araştırılmıştır.

Mühendishanemiz ve AR-GE İstasyonumuz

7vpbM5.jpg

Şuanda çalışan 22 adet Mühendisimiz vardır ve üretimlere devam edilmektedir.

Hangar

o7agRb.jpg

Ekibimizin kullandığı Acil Müdahale Jetimiz.

qBalbd.jpg

Avcı Jetlerimiz Karga 1-2-3-4 ve silah sistemleri hepsi Lazer Topuyla donnatılmış durumda sadece Güney Amerika Bölgesinde uçağımız yoktur sebebi ise herhangi bir uydumuzun bulunmadığından.

Çatışmalarda Vurulan Personel Köşemiz

l1876J.jpg

Şu ana kadar 5 personel kaybettik bunların en üzücü olanı şüphesiz Teğmen Daniel olmuştur kendisi sıhhiyeci olarak görev yapmaktaydı ve ilk kez karşılaştığım bir uçan disk ile girdiği çatışmada düşmanı yenmesine karşılık patlama sonucu ölmüştür.

Arkadaşlar kısaca anlatmaya bir ön bilgi vermeye ve şuan ki oyunumu size anlatmaya çalıştım inşallah beğenmişsinizdir ve aydınlatıcı olabilmişimdir.Kısaca bir özet geçmek gerekirse detaylı görevleri güzel olan on numara beş yıldız bir oyun benim için oynamanızı tavsiye ederim ilerlemenizi burada bizimle paylaşırsanız güzel olur. Okuyan herkese Teşekkür Ederim.

XCOM - Ekran Görüntüleriniz - Duman - 08-07-2016

Ayrı konu haline getirdim iletini, burada oyuncular görsel paylaşabilir.

RE: XCOM - Ekran Görüntüleriniz - Feldmarschal - 08-07-2016

Tamam teşekkür ederim  (Y)

RE: XCOM - Ekran Görüntüleriniz - Ragnvaldr - 07-02-2017

Görsel

EXALT'ı avlarken gelen intel.

XCOM - Ekran Görüntüleriniz - Feldmarschal - 09-02-2017

:D Civ 5 i az oyna beni ihmal ediyosun demeye mi getirmiş mevzuyu :D