Strategyturk Forumları
Oyun Sohbet - Baskı Önizleme

+- Strategyturk Forumları (https://forum.strategyturk.com)
+-- Forum: Genel Forumlar (https://forum.strategyturk.com/forum-genel-forumlar)
+--- Forum: Oyun Forum (https://forum.strategyturk.com/forum-oyun-forum)
+--- Konu Başlığı: Oyun Sohbet (/konu-oyun-sohbet)

Oyun Sohbet - Lothebork - 05-07-2016

Bu Rockstar Games Social Club ile ilgili olabilir. En başta gelen ekran o çünkü.

Oyun Sohbet - human - 05-07-2016

Satranç turnuvasına varım.

RE: Oyun Sohbet - HulkSpider03 - 05-07-2016

(05-07-2016, 13:33)Duman : Bir satranç turnuvası yapsak katılım nasıl olur?

Eksisozlukte bir tane satranc seysi paylasilmisti. Oda kuruyon url yi alip buraya paylasiyorsun oynuyorsunuz.

Bunu Eu16 gibi ilk grupsal ya da oyuncu sayisina gore bir yontem belirleyip ceyrej yarim final seklinde ayarlayabiliriz.

Oyun Sohbet - kebab oyuncu - 05-07-2016

L.A NOIRE oyunun nasil calistigini bilen var mi ? ciddi ciddi paramla rezil oldul

Oyun Sohbet - Doraemon - 05-07-2016

Sorununu daha açık yazarsan belki yardımcı olabilir. Senkronize ekranında mı takılıyor, yoksa masaüstüne mi atıyor ?

Oyun Sohbet - kebab oyuncu - 05-07-2016

senkronizasyon ekrani geliyor daha sonra oyun hata veriyor

Oyun Sohbet - Doraemon - 05-07-2016

@kebaboyuncu
  • Belki şu yardım edebilir :
  1. Buradan Social Club'u indirip kuruyoruz.(Tıkladığın anda direk indirmeye başlayacak.)
  2. Kurduktan sonra buradan hesap aç. Kaydını tamamladıktan sonra oyunu tekrar aç.
  3. Senkronizasyon ekranı geldiğinde "home" tuşuna bas bir ekranın açılması lazım oradan giriş yap. 
  4. Giriş yaptığında oyunun açılması lazım.

Not - Daha önce Social Club'ı yüklediysen kaldırmayı unutma.

• Bu yöntemi kesinlikle tavsiye etmiyorum ama çözüm yolu olmaz ise deneyebilirsin :
  1. Oyunun bulunduğu klasörü bulup onu (istediğin) başka bir yere taşı.
  2. İnternetten oyunun sürüme uygun "crack" bulmam lazım. 
  3. Garantilemek için Social Club 1.1.0.6'yı kaldırıp tekrar kur. (Opsiyonel, istersen yapma.)
  4. İnternet bağlantını kesip oyuna girmeyi dene. 

Not -1 (Eğer başka bir klasör atamadıysa oyun Steam>steamapps>common'da yüklüdür.)
Not -2 (Dediğim gibi ikinci yöntemi kesinlikle tavsiye etmiyorum. Ama illa oynayacağım diyorsan deneyebilirsin. İlk yol çözmez ise bu daha garanti olur.)

RE: Oyun Sohbet - kebab oyuncu - 05-07-2016

9L38EQ.png

bundan sonra oyun calismiyor ....

rock star kadar sisyemi bokdan bir sey yok turkiye burukraso bile daha kolay

Oyun Sohbet - Doraemon - 06-07-2016

Pokémon Go çıkmış, şuradan IOS işletim sisteminee sahip telefonları olanlar ve şuradan da Android işletim sistemine sahip telefonları olanlar indirebilirler. Ama dikkat edin Pokémon yakalayacağım diye ara sokaklara filan girmeyin. Poké toplarımızı elinize verirler sonra.

Oyun Sohbet - HulkSpider03 - 06-07-2016

Türkiye sürümü çıkmadı deye biliyorum

Oyun Sohbet - Doraemon - 06-07-2016

VPN kullanarak veya -android kullanıyorsanız- apk. dosyasını indirerek oyuna girmeyi başaranlar varmış. Ben de deneyim bakalım ne olacak ?

Oyun Sohbet & Sorun Çözüm - Doraemon - 16-07-2016

Baya güzel olmuş, ben beğendim. Tek kötü sadece Infinite Warfare ile satılacak olması.

Oyun Sohbet & Sorun Çözüm - Redtay - 16-07-2016

Modern Warfare alana Infinite Warfare veriyorlarmış galiba?

Oyun Sohbet & Sorun Çözüm - Doraemon - 20-07-2016

Bandai Namco Gamescom 2016'da yeni bir IP (oyun) duyuracağını açıkladı. Bandai Namco'ya göre oyun ; batı oyuncularının seveceği türde bir yapım. Bunun dışında oyun ile ilgili hiçbir şey bilinmiyor.
v4Byjr.jpg

Oyun Sohbet & Sorun Çözüm - GaulTurk - 20-07-2016

Batı oyuncularının seveceği türde?

İyiymiş.

Oyun Sohbet & Sorun Çözüm - lion - 20-07-2016

Oyun serilerini nerde açıyorduk uzun zamandır forumda değildim de ?

Oyun Sohbet & Sorun Çözüm - Lothebork - 20-07-2016

Afganistan'da terörist avlama falan mı nasıl batılıların seveceği ya? Beyaz adam haricindekilerin hoşuna gitmeyecek mi yani? Aklımda deli sorular...

Oyun Sohbet & Sorun Çözüm - lion - 20-07-2016

Bioschok ve south park serilerine başladımda forumda nerde başlayabilirim

Oyun Sohbet & Sorun Çözüm - unonimus - 20-07-2016

(20-07-2016, 09:55)Lothebork : Afganistan'da terörist avlama falan mı nasıl batılıların seveceği ya? Beyaz adam haricindekilerin hoşuna gitmeyecek mi yani? Aklımda deli sorular...

Planescape Torment gibi bir şey olabilir.

Oyun Sohbet & Sorun Çözüm - Doraemon - 20-07-2016

"Batı oyuncuların seveceği tür" demek JRPG veya ekstra Japon-su bir şey olmayacak demektir muhtemelen. Yeni IP olmasaydı "Cyberpunk 2077" derdim.