Strategyturk Forumları
Oyun Sohbet - Baskı Önizleme

+- Strategyturk Forumları (https://forum.strategyturk.com)
+-- Forum: Genel Forumlar (https://forum.strategyturk.com/forum-genel-forumlar)
+--- Forum: Oyun Forum (https://forum.strategyturk.com/forum-oyun-forum)
+--- Konu Başlığı: Oyun Sohbet (/konu-oyun-sohbet)

Oyun Sohbet - Doraemon - 03-06-2018

BzRbmG.jpg

RE: Oyun Sohbet - Snyk - 09-06-2018

Oyun Sohbet - zencefil - 03-07-2018

Bir Red Alert 4 gelse artık diyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

Oyun Sohbet - altnkurt - 03-07-2018

Mobile duyurdukları C&C oyunundan sonra iyice ümidi kestim ben. Yeni bi C&C oyunu gelmez, gelse de o oyun bize gelmez.

RE: Oyun Sohbet - Duman - 06-07-2018

RE: Oyun Sohbet - Snyk - 09-07-2018

RE: Oyun Sohbet - Alduin - 07-08-2018

Hiç stalker fanları var mı forumda?

RE: Oyun Sohbet - fff7 - 07-08-2018

Yaşlanmışım.

RE: Oyun Sohbet - perverende - 07-08-2018

Fifa Manager keşke geri dönse, oyunun altyapısı çok müsait, piyasası geniş ve rekabet yok. 2 sene özenli çalışsalar piyasayı Football Manager'den alırlar.

RE: Oyun Sohbet - fff7 - 12-08-2018

Güzel veriler.

RE: Oyun Sohbet - Ecdad Computer - 08-09-2018

24 Senenin ardından Doom 2'de yeni bir secret keşfedilmiş. Senelerdir yapılan speedrunlarda hep 15. haritada secretlar kısmı %90'da kalıyordu. Bu ilk başta bir Bug olarak düşünülmesine rağmen aslında gizli bir spawn bölgesi olduğu ortaya çıktı. Tabii bu olay bir nevi bu güne kadar yapılan bütün Doom 2 speedrunlarını geçersiz kılıyor.  :smile:

RE: Oyun Sohbet - Dreyfus - 08-09-2018

oynayan varmı aramızda ?

Oyun Sohbet - Snyk - 01-10-2018

İçerik yönünden zengin duruyor. GTA V'in singleplayer'ına sevgi gösterilmiş hali denilebilir gibi, ki RDR da bu tanıma tam oturan bir oyun her ne kadar multiplayer'ı da bir o kadar zevkli olsa da.

Oyun Sohbet - Voidian - 01-10-2018

Oyun güzel olacak belli de, çok pahalı şimdilik es geçiyoruz.

Oyun Sohbet - Alduin - 05-10-2018

Abi yemin ediyorum size bu S.T.A.L.K.E.R Adlı oyun Outlasttan kat ve kat korkunç

Oyun çernobilde geçiyor, çernobildeki mutantlara karşı savaşıyoruz fakat tek olay o değil hani bir sürü şey var oyunun tam olarak adı stalker call of pripyat. Serinin hayranıyımdır.

Geçen bi mağara görevi var hani o mağaraya gidip zulayı aldım tam çıkacağım üstüme bloodsuckerler mutantlar üstüme üstüme geliyor zıplıyor hani o an tüyler diken diken nası korktuğumu tahmin edemezsiniz.
Gecenin bi yarısında Koskoca chimeranın üstüne gelmeside ayrı bi fantezi LUL

O mağara görevini çok daha önce oynarken yapmıştım şimdi oyuna yeniden başladım ve ne yazıkki o mağara görevini tekrar yapmak zorundayım :/

Aşağıda atacağım ss'deki mutantlar sadece 1-2 tür daha ne tür mutantlar ver ne manyak mutantlar var bi bilseniz daha oyuna yeniden başladığım için gösteremiyorum şuan ama manyak bi oyun.
Hani haritada açık dünya böyle çernobili çok iyi tasarlamışlar Pripyatı...

S.T.A.L.K.E.R._Call_of_Pripyat_Screensho....09.46.pngS.T.A.L.K.E.R._Call_of_Pripyat_Screensho....18.16.pngS.T.A.L.K.E.R._Call_of_Pripyat_Screensho....52.28.pngS.T.A.L.K.E.R._Call_of_Pripyat_Screensho....09.82.pngS.T.A.L.K.E.R._Call_of_Pripyat_Screensho....18.66.pngS.T.A.L.K.E.R._Call_of_Pripyat_Screensho....47.15.png

GAME OVER (EN YÜKSEK ZORLUKTA OYUNA BAŞLAMANIN ZARARLARI)

S.T.A.L.K.E.R._Call_of_Pripyat_Screensho....21.46.png

Oyun Sohbet - villager - 13-10-2018

3zbAP4.jpg

Sol üstteki kareli klan ve sağ alttaki üçgenli klandan koalisyon yedim ama sağ alttakilerle zaten savaştaydım ve ordularını büyük oranda yok ettim. Kareli klan baya zorlayacak ama savunma avantajıyla statükoyu koruyabilirim gibi geliyor.

Oyun Sohbet - unonimus - 14-10-2018

Kareli üçgenli nedir yahu, isimleri yok mu onların :closedtongue: ?

Oyun Sohbet - Snyk - 19-10-2018

Oyun Sohbet - villager - 19-10-2018

(14-10-2018, 18:16)unonimus : Kareli üçgenli nedir yahu, isimleri yok mu onların :closedtongue: ?

Çangçingçong klanıyla Fanfinfon klanı işte.

Oyun Sohbet - fff7 - 26-10-2018

"To much Water" 7/10 IGN :rofl:
https://www.reddit.com/r/gaming/comments/9riqs8/congratulations_to_red_dead_for_nearly_being_as/
kp3yz11tjhu11.jpg