Strategyturk Forumları
CK2 - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Baskı Önizleme

+- Strategyturk Forumları (https://forum.strategyturk.com)
+-- Forum: Paradox Forumları (https://forum.strategyturk.com/forum-paradox-forumlari)
+--- Forum: Crusader Kings II (https://forum.strategyturk.com/forum-crusader-kings-ii)
+--- Konu Başlığı: CK2 - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar (/konu-ck2-kisa-sorular-kisa-cevaplar)

CK2 - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Nochteass - 09-01-2022

(09-01-2022, 14:16)Kurmayalbay : Korkak traiti nasıl gider arkadaşlar

Hayat tarzından huntingi seç. Event gelebiliyormuş ancak bu tarz şeyler zahmetsiz arınmanın tek yolu zaman ve şans. Ayrıca bu tarz traitleri pek kafana takmana gerek yok, rp açısından seni daha fazla eğlendirir.

CK2 - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Kurmayalbay - 09-01-2022

(09-01-2022, 14:46)Nochteass :
(09-01-2022, 14:16)Kurmayalbay : Korkak traiti nasıl gider arkadaşlar

Hayat tarzından huntingi seç. Event gelebiliyormuş ancak bu tarz şeyler zahmetsiz arınmanın tek yolu zaman ve şans. Ayrıca bu tarz traitleri pek kafana takmana gerek yok, rp açısından seni daha fazla eğlendirir.
Aynen şuan haçlılara karşı hayatta kalma savaşı verdiğimiz için onun RP sini yapiyorum karakterim cesurdu yetişkin oldum bir baktım korkak traiti gelmiş

CK2 - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Kurmayalbay - 27-01-2022

YouTube burada bakındım bişey anlayamadım crusader kings 2 save nasıl europa universalis atabilirm, oradan devam edebilrim

CK2 - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Duman - 27-01-2022

Save Converter eklentisi varsa, Game Over ekranında Export Save'e basacaksın.

Var save dosyası mi çıkacak herhangi bir yere

EU4'te mod olarak aktifleştirip girilecek.

Eu4 te mi save converter eklentisi gerekli

Eklenti CK2'nin eklentisi: https://store.steampowered.com/app/226665/DLC__Crusader_Kings_II_Europa_Universalis_IV_Converter/

Teşekkür ederim

CK2 - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Kurmayalbay - 01-02-2022

File exception

File exception:

Exception in C\Program Files

56 Jenkinsworkspace EU4-1.1-Release dausewitzpdx.co revirtualfilesystem.cpp, line: 616. Description: Could not open file: common/countries/Estonia.bt, erron Sistem belirtilen dosyayA: bulamazyor.. crk2 den export ettiğim save eu4 te mod olarak çalıştırınca bu hatayı alıyorum

CK2 - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Kurmayalbay - 02-02-2022

Arkadaşlar bilen var mı nedir bu oyunda iki tane Danimarka kralı var biri hatalı belli acaba onu Lami alakali

CK2 - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Nochteass - 02-02-2022

(02-02-2022, 21:13)Kurmayalbay : Arkadaşlar bilen var mı nedir bu oyunda iki tane Danimarka kralı var biri hatalı belli acaba onu Lami alakali
ss atsana

CK2 - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Kurmayalbay - 03-02-2022

Export yüzünden savelerim gitti hepsi yok gösteriyor

CK2 - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Kurmayalbay - 15-02-2022

Selam beyelr bilgisi olan var mı Çin'e istila açtım 75 k orduyla geldiler erzak limitine takilmadan geziyorlar bense 12 k orduyu kendi topraklarımda gezdiremiyorum ne yapabilirim teslim olmak dışında

CK2 - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Takeda Akane - 15-02-2022

(15-02-2022, 17:47)Kurmayalbay : Selam beyelr bilgisi olan var mı Çin'e istila açtım 75 k orduyla geldiler erzak limitine takilmadan geziyorlar bense 12 k orduyu kendi topraklarımda gezdiremiyorum ne yapabilirim teslim olmak dışında
Jade Dragon dlc'si ayar oluyorum buna.

CK2 - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Kurmayalbay - 15-02-2022

Zombi ordusu sanki mübarek benim 10 k geciremdigim yerden 70 k ile geçiyor insan ister istemez ayar oluyor zaten en zor seviyede oynuyorum yapay zekaya karşı adil olsun diye ama bu kadarı da fazla

CK2 - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Pharmacist - 16-02-2022

(15-02-2022, 17:47)Kurmayalbay : Selam beyelr bilgisi olan var mı Çin'e istila açtım 75 k orduyla geldiler erzak limitine takilmadan geziyorlar bense 12 k orduyu kendi topraklarımda gezdiremiyorum ne yapabilirim teslim olmak dışında
Topraklarınıza dağılmasını bekleyip parçalar halinde birliklerini yok etmeyi deneyebilirsiniz onun dışında yenmenin fazla yolu yok.

CK2 - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Takeda Akane - 16-02-2022

(15-02-2022, 23:51)Kurmayalbay : Zombi ordusu sanki mübarek benim 10 k geciremdigim yerden 70 k ile geçiyor insan ister istemez ayar oluyor zaten en zor seviyede oynuyorum yapay zekaya karşı adil olsun diye ama bu kadarı da fazla
Birde ben Moğoldum Moğol hani Çinlilerin karşımda diz çökmesi gerekir dimi?

CK2 - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Kurmayalbay - 16-02-2022

Aynen bende cengiz hanım onun yaptıklarıni hayattayken yapma RP si yapıyorum yenilirsem çok sinir bozucu olacak. Yapay zeka ilginç bir şekilde yakın gezdiyor orduları 98 den zor çevirdim işin kötü tarafı ben 12 k dan yüksek toplu ordu gezdiremiyorum zor seviyede erzak limiti biraz daha az oluyor benim için ama bu kadar kendi topraklarımda az olması kötü. Paralı asker çeksem param bitmeden çok yıpratırim nüfusum çok sağlam ama toplu dalamama sorunu yüzde yüz yapmadan rakip vurkac la nereye kadar

CK2 - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Kurmayalbay - 16-02-2022

Çin'in ordularını 15 k ya kadar düşürdüm savaş skoru sıkıntılıydi 15 k ya 15 k savaşmaya başladık zafere giderken inanılmaz saçma bir damage yedim taktiğin Türkçesi kahramanca savaş :( kaybettim War skor 100 oldu yenildim. Şimdi 50 yıl kadar Çin'e yenildi eventi aldım ve param eksi binde askerlerin yenilenmiyor fakat yenileniyormus gibi prestij götürüyor sebebini bilen var mı

Cengiz han mezarından çıksa suratıma tükürürdü :)))