Strategyturk Forumları
Hearthstone - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Baskı Önizleme

+- Strategyturk Forumları (https://forum.strategyturk.com)
+-- Forum: Blizzard Forumları (https://forum.strategyturk.com/forum-blizzard-forumlari)
+--- Forum: Hearthstone (https://forum.strategyturk.com/forum-hearthstone)
+--- Konu Başlığı: Hearthstone - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar (/konu-hearthstone-kisa-sorular-kisa-cevaplar)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Hearthstone - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - reddga - 21-04-2020

Evet, tamamlandığında o sınıfın basic kartları açılıyor.

Hearthstone - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Gurt - 23-04-2020

Mağazadaki 45 deste veren paket fiyat olarak diğerlerine oranla uygun gözüküyor. Almaya değer mi?

Hearthstone - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - PCOyun - 23-04-2020

(23-04-2020, 20:12)Gurt : Mağazadaki 45 deste veren paket fiyat olarak diğerlerine oranla uygun gözüküyor. Almaya değer mi?

O desteden alacağın kartlar 1 sene sonra Wild'a özel olacaklar. Bunu göz önünde bulundurarak alabilirsin.

(23-04-2020, 20:39)PCOyun :
(23-04-2020, 20:12)Gurt : Mağazadaki 45 deste veren paket fiyat olarak diğerlerine oranla uygun gözüküyor. Almaya değer mi?

O desteden alacağın kartlar 1 sene sonra Wild'a özel olacaklar. Bunu göz önünde bulundurarak alabilirsin.

Zaten senin destenle wildda rank giriyorum desem?

Hearthstone - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - PCOyun - 23-04-2020

(23-04-2020, 20:45)Gurt : Zaten senin destenle wildda rank giriyorum desem?

Dediğim gibi sadece göz önünde bulundurabilirsin. Sonuçta wild oynanamayan bir mod değil. İstediğin zaman ikisi arasında geçiş yapabiliyorsun. Şahsen bu tarz oyunlara para vermeyi tercih eden birisi değilim ama diyorsan ben bu oyunu oynamaya devam ederim. Almanda hiçbir sakınca yok gibi.

Hearthstone - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Duman - 23-04-2020

Bence değmez. Farklı desteler denemiyorsan ne kadar karta sahip olduğunun, dolayısıyla ne kadar çok pack açtığının pek bir önemi yok.

Peki diyelim ben bu paketi aldım. Destelerimi neye göre yapmalıyım?

Hearthstone - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Duman - 23-04-2020

Desteleri neye göre yapacağının her zaman 2 cevabı var:
1. Metaya.
2. Kendi eğlencene.

Herkes kendi eğlencesine göre deste yapamayabilir, keza "böyle bir şey yapsam ilginç olur" diye oluşturacağın desteler meta desteler kadar iyi olmaz genellikle. Bunların yanı sıra bir destenin çalışması için nelere ihtiyaç duyduğunu bilmen gerekir, ben genellikle o tarz desteler yapıyorum oyun esnasında "bu kart istediğim etkiyi yaratmıyor" diyip farklı bir kartla yeni bir kombo keşfetmek, daha iyi çalışan yeni bir kart eklemek keyif veriyor, sonra tabii yenilmeye devam ediyorum Constructed'da.

Hearthstone - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Gurt - 29-04-2020

Şimdi tam olarak ne kazandım ya da bir şey kazandım mı?

Hearthstone - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - reddga - 29-04-2020

Heroes of the Storm'da kahramanlar atlara binerler. Orada kullanmalık kart "bineği" kazandın. Hots'u oynamıyorsan önemli değil yani.

Hearthstone - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Gurt - 29-04-2020

Üzdü.

Hearthstone - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Yukare - 12-05-2020

Oyuna pek fazla aşina değilim. One night in Karazhan resimde görüldüğü gibi owned durumda.  Lakin diğer resimlerde görüldüğü üzere the opera ve sonrası için para talep ediyor. Bu durum olduğum stage’i bitirince ortadan kalkacak mı yoksa devam etmek için para mı vermem gerekli?

Hearthstone - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Duman - 12-05-2020

Her kat ayrı bir şekilde satın alınıyor, her biri 700 altın. Owned olan Parlor sanırım.

Hearthstone - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - SchrödingersCat - 13-05-2020

Arkadaşımız ile oynadığımız Taver Brawl'da ilk zafer ödülü olan klasik desteyi alabiliyor muyuz?

Hearthstone - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Duman - 14-05-2020

Alabiliyor olman lazım.

Hearthstone - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - scelik - 21-05-2020

bir suredir oyunda degildim dondukten sonra giriste ucretsiz deste hakkinda biseyler yaziyor olayi nedir. ne kacirdim ?

Hearthstone - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Duman - 21-05-2020

Burası bilgi verebilir: https://forum.strategyturk.com/konu-hearthstone-phoenix-yili-bedava-verilen-desteler

Hearthstone - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Gurt - 01-06-2020

Dereceli ne zaman sıfırlanır?

Hearthstone - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - PCOyun - 01-06-2020

Her ay başı sıfırlanıyor. Saat olarak tam emin değilim ama öğlen olabilir.

Hearthstone - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Gurt - 05-06-2020

Son oynadığım rakibimin destesi çok hoşuma gitti. Destesini öğrenmemin bir yolu var mı?