Strategyturk Forumları
Forum Sohbet - Baskı Önizleme

+- Strategyturk Forumları (https://forum.strategyturk.com)
+-- Forum: Ana Forumlar (https://forum.strategyturk.com/forum-ana-forumlar)
+--- Forum: Strategyturk (https://forum.strategyturk.com/forum-strategyturk)
+--- Konu Başlığı: Forum Sohbet (/konu-forum-sohbet)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

KD Salon - Kher - 01-04-2017

Forumun ismimi değişmiş bana mı öyle mi geldi :D

RE: KD Salon - PashaZade - 01-04-2017

(01-04-2017, 10:57)Cpt.MacMillan : Forumun ismimi değişmiş bana mı öyle mi geldi :D

Nereden böyle bir kanıya vardın ?  :tongue:

RE: KD Salon - Kher - 01-04-2017

nRJX0R.png

Ya bu 3 ok üstündeki yazılar her zaman farklıydı yada ben şimdi gördüm ama forumun asıl ismi ne , Ya da şöyle soriyim hangi varsayım yanlış

KD Salon - PashaZade - 01-04-2017

Vallaha iyi görmüşsün tebrik ederim :D :up:

Ne demek efendim görevimiz  :sunglasses:

KD Salon - Royal Guard - 01-04-2017

Stratejist Türk Duman iş başında :D

gq97a2.png

Değişim her zaman iyidir Ellerinize sağlık güzel olmuş @Duman

KD Salon - TurkJedi - 01-04-2017

Comic Sans'la yazmış bir de @Duman istifa !

RE: KD Salon - Duman - 01-04-2017

Forum logosunun önceki logoya oranla daha havalı ve daha da önemlisi kendisine has bir 'karaktere' sahip olmasını istedik. Aynı zamanda daha akılda kalıcı olacağını düşünüyoruz. Bunun yanı sıra üyelerimiz mesajlarında sık sık site adındaki S ve T harflerini büyük yazdığı için bu yeni logoda ona uyum sağladık. İşin doğrusu ilk başta böyle yapmaktan kaçınmıştık çünkü üyelerde ST kısaltmasının o harflerden doğduğu gibi yanlış bir izlenim yaratabilirdi.

Geliştirmelere devam edeceğiz, iyi forumlar...

Forum Sohbet - Duman - 02-04-2017

1 Nisan değişiklikleri geri alındı.

Bu esnada forumda ve sitede ara ara yaşanabilen birer ikişer dakikalık bağlantı sorunlarını çözme amacıyla Cloudflare'den çıkmaya yönelik bir araştırma yaptım ve zannettiğimin aksine bu gibi bir hareket sonrası 1 ila 12 saat arası değil, 24 ila 48 saat arası sitenin kapalı kalması gerekiyor. Dolayısıyla işi gece yapıp sabaha açılmış olmasını ummak pek olası değil. Açıkçası sitenin bu şekilde minimum 1 gün boyunca kapalı kalması da doğru olmaz.

Hala comic-sans görüyorum diyorsanız CTRL F5 yaparak düzeltebilirsiniz.

Forum Sohbet - Hammurabi - 03-04-2017

Şakalandık :(

RE: Forum Sohbet - Duman - 06-04-2017

Siteyi güncelliyorum (forumdaki yazıları haftalık olarak sitede haberleştiriyorum) geçtiğimiz 10 gün içerisinde enteresan bir yama notları furyası yaşamışız.
  • 27 Mart: Total War: Warhammer Bretonnia Yaması Yama Notları
  • 28 Mart: Company of Heroes Mart Yaması Yama Notları
  • 28 Mart: Civilization VI İlkbahar 2017 Yaması Yama Notları
  • 29 Mart: StarCraft II: Legacy of the Void 3.12 Yama Notları
  • 31 Mart: Stellaris 1.5 Banks Yaması Yama Notları
  • 3 Nisan: Crusader Kings II 2.7.1 Yaması Yama Notları
  • 4 Nisan: Europa Universalis IV: 1.20 Ming Yaması Yama Notları
  • 5 Nisan: Hearthstone 8.0 Yaması Yama Notları

Forum Sohbet - kebab oyuncu - 06-04-2017

admin karrdes mobil oyunlar icinde yer var mi ? clash of royalde arkadaslarla dostluk savasi yapmak isteriz ...

Forum Sohbet - altnkurt - 23-04-2017

Forumun simgesindeki küçük değişikliği eminim çoğu kişi farketmemiştir diyeceğim ve arkasından herkes "Yoo farkettik" diyerek beni taşlayacak.

Forum Sohbet - Kher - 23-04-2017

Seni şaşırtalım altın

Yoo hayır görmemiştim

Genel Sohbet - turkish lokum - 03-05-2017

Bişey sorcam forumda henüz yeni sayılırım da aklımda hep bişey vardı bi türlü sorma fırsatı bulamadım şu isimlerin altında yazan Campidoctor,Princeps,tiro,kardinal,foederatus vs şeyler ne anlama geliyor?

Genel Sohbet - Duman - 03-05-2017

Roma askeri/idari terimleri, o yazdıkların arasında Princeps benim, Kardinal ise cemal'in custom ünvanı, yani jenerik değil.
Sen de profil ayarlarından orada yazanı değiştirebilirsin.

İleride daha ayrıntılı hale getirmeyi düşünüyorum ancak yazan şeylerin anlamı kabaca şurada veriliyor: https://forum.strategyturk.com/konu-forum-uye-unvanlari

Forum Sohbet - Duman - 16-06-2017

Sağ üstteki bildirim kısmında görsel bir bozukluk görüyorsanız sayfayı CTRL + F5 yaparak kaynağından yüklemeniz durumunda düzelir, gece o kısımla ilgili bir düzenleme yapmam gerekti, düzenleme sonrası sayfayı çerezlerden yükleyenlerde sıkıntılı görünebiliyor.

RE: Forum Sohbet - TLV - 04-07-2017

Bu konu ile Genel Sohbet arasındaki fark nedir tam olarak? Bu konuda forumla alakalı istediğimiz durumu konuşup diğer başlıkta ise bir konu sınırlaması olmadan dişimizin arasına kaçan mısır tanesinin hikayesini dökebiliyoruz sanırım. Yanlış mıyım?

Ne kadar nitelikli bir moderatör adayıymışım ben yahu? :D

Forum Sohbet - Duman - 04-07-2017

Evet forum sohbet forumla alakalı hususlar, genel sohbet ise her telden.