Strategyturk Forumları
Hearthstone - Genel Sohbet: Taverna - Baskı Önizleme

+- Strategyturk Forumları (https://forum.strategyturk.com)
+-- Forum: Blizzard Forumları (https://forum.strategyturk.com/forum-blizzard-forumlari)
+--- Forum: Hearthstone (https://forum.strategyturk.com/forum-hearthstone)
+--- Konu Başlığı: Hearthstone - Genel Sohbet: Taverna (/konu-sohbet-hearthstone-genel-sohbet-taverna)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Hearthstone - Genel Sohbet: Taverna - PCOyun - 26-05-2021

Book of Heroes: Thrall'ın finali kötü olmuş. Önceden duyurulmuş muydu bilmiyorum ama başarımlardan anlaşıldığı kadarıyla sonraki bölüm Malfurion.

Hearthstone - Genel Sohbet: Taverna - reddga - 02-06-2021

Görsel

Haziran ayı kart arkalığı. Bana çok sade geldi.

Hearthstone - Genel Sohbet: Taverna - SoulForged - 02-06-2021

Bu oyunu ilk ciktigi donem beta zamanlarindan beri baya uzun sure oynadim yerel ve online turnuvalara katildim baya keyifli zaman gecirdim. Butun classlari golden yaptim tum kartları aldim ama bir sure sonra soguma geldi hep ayni seyler dedim ara verdim bu ara tektar telefona indirdim de battlegrounds cok zevkliymis her oyun farkli oynanis. Sonra pc ye de tektar indirdim amacim demon hunteri da golden yapmak. Bir de dun duels moduna girdim çok keyifliymis arenadan bile. Burda da battlegrounds ligi var sanirim tekrar hs ye basladim anlasilan:) bu arads solo adventure kisminda almamiz bitirmemiz gereken bolumler var mi standart decklere etki eden kart veren

Hearthstone - Genel Sohbet: Taverna - bcabuk - 02-06-2021

Classic modu ilk cikinca dedim ne guzel eski gunlerdeki gibi handlock ,zoo, miracle rogue oynariz dedik ama nedense bir yerden sonra ayni deckler hep karsi karsiya geliyormus. Cidden expansionlar ise yariyormus oyuna farkli dinamik ve deste cesitliligi katiyormus. Cok fazla oyun random faktor eklenince stratejiden uzaklasmis gibi geliyordu ama eglencesi biraz da oradaymis anlamis olduk.

@SoulForged

Bildiğim kadarıyla uzun zamandır özel kart ödüllü solo adventure gelmedi. Gelenler genelde paket veriyor.

Hearthstone - Genel Sohbet: Taverna - SoulForged - 02-06-2021

Tamam madem peki guzel bir demon hunter destesi onerirmisiniz

Yarın mini-set çıkacak. Normal eklentilere göre daha az kart gelse de onu beklemekte yarar var. Mevcut desteler değişebilir.

Hearthstone - Genel Sohbet: Taverna - Duman - 07-06-2021

Bir deste yapalım dedik, Druid'den 2 alan skillini de kaldırmışlar Core Set esnasında.

Hearthstone - Genel Sohbet: Taverna - PCOyun - 11-06-2021

Şu anki Tavern Brawl'da Demon Hunter oynamak çok zevkli.

Hearthstone - Genel Sohbet: Taverna - PCOyun - 12-06-2021

Stealer of Souls önümüzdeki hafta Wild banı yiyor. Hearthstone tarihinde bir kart ilk kez Wild banı yiyecek.

Hearthstone - Genel Sohbet: Taverna - reddga - 12-06-2021

O kartı direkt oyundan silseler de olur. Nasıl önceden böyle olacağını öngöremiyorlar anlamıyorum.

Hearthstone - Genel Sohbet: Taverna - Duman - 12-06-2021

Kötü tasarım ekibi oyunu MTGA'ya çeviriyor.

Hearthstone - Genel Sohbet: Taverna - PCOyun - 12-06-2021

Kart Standartta sorunlu değil, kaldırmak mantıklı bir hareket olmazdı. Kart rotasyon ile Standarttan düştüğünde güçsüzleştirip tekrar aktif etmeyi düşünüyorlarmış. Bunun dışında rotasyondan önce herhangi bir değişiklik yapılırsa Wildda tekrar aktif etmeyi düşünebiliriz demişler.

Hearthstone - Genel Sohbet: Taverna - PCOyun - 16-06-2021

Book of Mercenaries, Guff gelmiş.

Hearthstone - Genel Sohbet: Taverna - reddga - 23-06-2021

Book of Heroes Malfurion geldi.

Hearthstone - Genel Sohbet: Taverna - Duman - 23-06-2021

Single içeriklerde çok geri kalmışım. Mercenary'deki Guff'ı yapmamıştım, Malfurion geldi diye Heroes'a baktım Thrall çıkmış onu da oynamamışım.

Yeni gelen içerikler çok düşük kalite bu arada.

Hearthstone - Genel Sohbet: Taverna - Attila the Hun - 24-06-2021

Şu sıralar telefondan oynuyorum ama telefonun şarjını su gibi tüketiyor. Ta Madness at the Darkmoon Faire'in çıkışından beri beklettiğim "2 Duels maçı kazan" görevini yapmaya karar verdim ve 2 maç oynadım, bir de baktım ki telefonun şarjı neredeyse yarıya inmiş.

Hearthstone - Genel Sohbet: Taverna - reddga - 10-07-2021

Görsel

Wild moddaki collectible minyonların saldırı ve canlarına göre dağılımını yapmışlar.

Hearthstone - Genel Sohbet: Taverna - PCOyun - 10-07-2021

Sağ altta Chad Darkness.

Hearthstone - Genel Sohbet: Taverna - scelik - 16-07-2021

bugun iki tarafin da destesinde nozdormu olan turlarin 15 saniye surdugu bir mac oynadim. desteyi de sadece gorev icin olusturmustum gorevin son macinda rakip destede de nozdormu olunca ortaya garip ama bir o kadar da eglenceli bir mac cikti. sunun oyun modunu yapsalar eglencesine oynardim sanirim .ortaya hizli oynanis amaclayan ilginc desteler cikardi.