Strategyturk Forumları
Cs go oyuncuları niye azaldı - Baskı Önizleme

+- Strategyturk Forumları (https://forum.strategyturk.com)
+-- Forum: Genel Forumlar (https://forum.strategyturk.com/forum-genel-forumlar)
+--- Forum: Oyun Forum (https://forum.strategyturk.com/forum-oyun-forum)
+--- Konu Başlığı: Cs go oyuncuları niye azaldı (/konu-cs-go-oyunculari-niye-azaldi)

Sayfalar: 1 2

Cs go oyuncuları niye azaldı - baywatch06 - 12-11-2016

Csgo oyuncuları git gide azalıyor niye azalıyor  ?

RE: Cs go oyuncuları niye azaldı - Ecdad Computer - 12-11-2016

Sıkılanlar oluyordur belki. Ben bu sebepten dolayı bıraktım.  Valve zaten oyunu iyice para kaynağına dönüştürdü. Ben daha çok azalmasını diliyorum. LoL'e döndü resmen herşeyi ile.

Cs go oyuncuları niye azaldı - GaulTurk - 12-11-2016

Azaldığı yok ki nerden çıktı bu? Son 1 yıldır aynı sayıda oyuncuya sahip. 1 yıldan önce ise daha az oyuncuya sahipti.

Cs go oyuncuları niye azaldı - Probang - 12-11-2016

Azalıyor mu bilmiyorum ama azalıyorsada şaşırmam. Okuldan çıkıp sütünü içen soluğu CS GO'da alıyor.

Cs go oyuncuları niye azaldı - baywatch06 - 12-11-2016

Azalıyor Kumar sitelerinin kapanmasıyla azaldı

RE: Cs go oyuncuları niye azaldı - GaulTurk - 12-11-2016

Her MP oyunun içinde bulunduğu durum ama CS:GO'da sadece düşük ranklarda görülebilir. GN'da %50'lerde olan velet sayısı SMFC'de %0'larda tecrübelerime dayanarak. GN aşağısı zaten CS:GO'nun cehennem kısmı :xd:  :xd:  :xd:

CS:GO'nun oyuncusunun azalması için tek sebep şu anda 'skin gambling siteleri olayı'dır ama o da oyuncu sayısına etki etmedi. Valve son güncellemeler ile oyunu adam etmeye çalışıyor bu da topluluğun beğenisini kazandı (benim kazanmadı her zaman Anti-Gaben Steammocking)

(12-11-2016, 17:39)kralılgaz : Azalıyor Kumar sitelerinin kapanmasıyla azaldı

Bir incele bakalım azalmış mı.

Cs go oyuncuları niye azaldı - Lothebork - 12-11-2016

Azaldığını sanmıyorum. Yıllardır en çok satılan listesinde başlarda olan bir oyun. Oyunun içindeyken online oyuncu sayısı 600 bin - 1 milyon falan yazıyor.

Cs go oyuncuları niye azaldı - Doraemon - 12-11-2016

oELNMm.png

Cs go oyuncuları niye azaldı - Justicar - 12-11-2016

Oyunda çok yoğun hile kullanımı mevcut. Çevremde hile ile Global'di sanırım en üst rütbeye çıkanlar tanıyorum. İnsanları soğutuyor olabilir.

Cs go oyuncuları niye azaldı - zencefil - 13-11-2016

Azalmasını isterim ama giderek artıyor.

Cs go oyuncuları niye azaldı - GaulTurk - 13-11-2016

Bir oyunun oyuncu sayısının azalmasını istemenin sebebi ne olabilir? :joy: :joy:

Cs go oyuncuları niye azaldı - Ecdad Computer - 13-11-2016

Nerede çokluk orada... hesabı. Bir oyun popüler oldukça oynayan kitle değişiyor. Ben de isterim oynayanının azalmasını. Yani şöyle düşünelim, sokaktaki 10 yaşında çocuklar Eu4 muhabbeti yapsa güzel olur mu (Böyle bir ihtimal yok Allahtan :) ) ?

Cs go oyuncuları niye azaldı - GaulTurk - 13-11-2016

Malesef yapacak bir şey yok :frown: Veletler oynayamıyor zaten, Silver'a düşmedikçe oynanabilecek düzeyde.

RE: Cs go oyuncuları niye azaldı - Ecdad Computer - 13-11-2016

Kalitesizlik, ergen-çocuk istilası modern internetin bir parçası oldu zaten. İnternet daha geniş kitlelere ulaştıkça, millet teknoloji ile daha haşır-neşir olmaya başlayınca böyle akınlar olabiliyor. Nice internet sitesi bu yüzden helak oldu. Bir bilgisayar oyunu en fazla 1 sene dayanabiliyor. Yani internet pahalıydı ama, en azından bir kalitesi vardı (Mış) 98-2004 arasında. İçinde adam gibi bir kitle olan oyun arıyorsanız eski oyunlara bakın. Örneğin Half Life'nin güzel bir kitlesi var şu an. Eski Bilgisayar flatformlarında hiç dert tasa yok ( İnternet de yok :) ).

Cs go oyuncuları niye azaldı - SatanistKesenKedi - 13-11-2016

Oyuncular kötü
Hile çok
Skin muhabbeti aşırı bir hal almış durumda
Kalitesiz Mikrofona sahip olan kişilerin sürekli konuşması
Kötü güncellemeler

Cs go oyuncuları niye azaldı - Probang - 14-11-2016

Nova1-Nova3 arasıyım oynadığım ranklar. Valla size nasıl gözüküyor bilmiyorum fakat benim gibi normal bir pc kullanıcısı için ideal seviyeler Nova. Nova'da bile ergen dolu, Ruslar bitiyor bizim Türk veletler başlıyor cidden oyuncu kalitesi 0.

Aynı oyuncu kitlesi Lol'de var mesela. Ben Dota2'ciyim, Lol basit gelmiştir hep. Çevremdeki arkadaşlarımın çoğu Lol oynuyor, arada bende girmek zorunda kalıyorum, çıldırıp çıkıyorum klavyeden söven, trollüğüne reportlayan ergen dolu. Dota2'dede Rus sıkıntısı var tabi o konuya girmeyeceğim.

Genel olarak konuşmak gerekirse multiplayer oyunlar zevk vermemeye başladı. Az önce Rocket Leauge'den çıktım. Adam oyuna afk olmak için gelmiş, afklikten atmasın diye 1 dakikada bir arabasını hareket ettiriyor sonra gene bekliyor. Stres atacağıma stres kaptım :D 

2000-2008 arası Türkiye için, internetin en iyi dönemiydi kanımca. Hamachi gruplarında Generals, Aoe2 atardık dandik Celeron'lu Pentiumlu PC'lerle :p Şimdi ise kalitesizlik akıyor, Google Play Store'da uygulama yorumlarını okumanız yeterli. App Store'da bir nevi daha iyi.

Neyse konuya döneceksek CS yerine, oyuncu kalitesi müthiş olan(ilk çıktığında 20 yaşın altında oynayan yoktu hala nedir bilmiyorum) Insurgency'i öneririm. Ona benzer Squad var.

Cs go oyuncuları niye azaldı - Royal Guard - 14-11-2016

Arkadaş grubuyla giriyorum genelde.O zaman zevki çıkıyor oyunun.
Onun dışında 1 eli kaybettirdiğim zaman veledin biri laf ettiğinde sinirlendiğim için oynamıyorum.

Cs go oyuncuları niye azaldı - Athevor - 14-11-2016

..............................

RE: Cs go oyuncuları niye azaldı - cemal - 14-11-2016

(13-11-2016, 00:50)Ecdad Computer : Kalitesizlik, ergen-çocuk istilası modern internetin bir parçası oldu zaten. İnternet daha geniş kitlelere ulaştıkça, millet teknoloji ile daha haşır-neşir olmaya başlayınca böyle akınlar olabiliyor. Nice internet sitesi bu yüzden helak oldu. Bir bilgisayar oyunu en fazla 1 sene dayanabiliyor. Yani internet pahalıydı ama, en azından bir kalitesi vardı (Mış) 98-2004 arasında. İçinde adam gibi bir kitle olan oyun arıyorsanız eski oyunlara bakın. Örneğin Half Life'nin güzel bir kitlesi var şu an. Eski Bilgisayar flatformlarında hiç dert tasa yok ( İnternet de yok :) ).

Bu ergen-çocuklar internetin hangi tarafına gidersem gideyim karşıma çıkıyor.İnterneti kestirecektim bir ara.
Dün de facede ben 2.abdülhamid askeri rüştiyeler açmasaydı Türkiye Cumhuriyetini kuracak nesil yetişmeyecekti yazdım biri çıktı abdülhamid tüm orduyu terhis etti tüm askeri okulları kapadı diyor.Bi de bana kitap oku kitabbb diye yazıp duruyor.Kaynak attım hala devam.Bu sefer donanmaya bak batırdı dedi bende bahriye hakkında kitab var kitabın ismini verdim çocuk hala internet diyor :D . Rus donanması o zaman 1.güçlü donanmaymış 2.osmanlı donanmasıymış.
Bi de bu çocuk büyük ihtimal 17 yaşında veya biraz daha büyük.Bağnazlarla tartışamam diye engel attı.

Yarı cahiller çoğalıyor.

Cs go oyuncuları niye azaldı - zencefil - 14-11-2016

Ben, cemal ve kuzenim (13 yaşında falan) rekabetçi atıyorduk ve kuzenim berbat olmasına ve sürekşi p90 ile rush atmasına sinir oluyordum ve killerimi çalması veya önüme flash atmalarını ve boş boş sürekli konuşmasını saymıyorum bile. En son 14 9 falan öndeyiz ben oylama yaptım ve ilk sırada olan kuzenimi attık oyundan. 16 kill ile birinciydi yani. Demem o ki kuzeniniz bile olsa çileden çıkıyorsunuz. Ha birde gidip 120 liraya bıçak aldığını bir o kadarda boş boş skin aldığınıda bilin.