Strategyturk Forumları
Günlük: CoH2 - Yol Haritası - Baskı Önizleme

+- Strategyturk Forumları (https://forum.strategyturk.com)
+-- Forum: Diğer Strateji Forumları (https://forum.strategyturk.com/forum-diger-strateji-forumlari)
+--- Forum: Company of Heroes Serisi (https://forum.strategyturk.com/forum-company-of-heroes-serisi)
+---- Forum: CoH: Haberler (https://forum.strategyturk.com/forum-coh-haberler)
+---- Konu Başlığı: Günlük: CoH2 - Yol Haritası (/konu-gunluk-coh2-yol-haritasi)CoH2 - Yol Haritası - SatanistKesenKedi - 12-12-2016

RE_Kyle, http://www.companyofheroes.com/blog/2016/12/09/coh2-the-road-ahead :Merhabalar, yeni yıl yaklaşması ile birlikte 2015/2106 döneminde geliştirici ekip ile topluluğun büyük başarılarına bir göz atmak istiyoruz.

coh_roadmap_2016.png

Yukarıda gösterildiği gibi, CoH2 için mihenk taşı diyebileceğimiz konuların büyük bir kısmını tamamladık, sizin destekleriniz olmasaydı bunların hiç birini başaramayacaktık. 

British Forces yayınlanmasından bu yana Spoils 2.0 ve entegre Leaderbords gibi major özelliklerin eklenmesinin yanında, son 16 ay içerisinde büyük değişiklikler ve geliştirmelere imza attık. Topluluğun destek ve geri bildirimleri sayesinde, ESL ve WPC gibi turnuvalar ile birlikte rekabetçi oyun bu zamana kadar, hiç bu kadar heyecanlı olmamıştı. Yetenekli oyuncular, yeteneklerini tüm dünyaya gösterme şansına eriştiler. Atölye de büyük sıçrama yapan alanlardan biri olmuş durumda. Daha iyi programlar, oyun içi markete dayalı bir içerik merkezi ve tabii ki UGC'nin oyun için markete entegre edilmesi ile hayran veren içerik üreticilerini, kar paylaşımı sayesinde topluma kattık. 

Daha ilerisi için, CoH2 hakkında olabildiğince şeffaf bir şekilde CoH2'den devam eden destek ve gelecek güncellemeler hakkında konuşmak istiyoruz. Bunu yapabilmek için, gelecekte olacak güncellemeleri belirleyen üç adet sütün belirledik. Daha önemlisi, biz içerik üreticileri ile işbirliği içerisine girmek istiyoruz. CoH2 için bizim kadar tutkulu iseniz, ve fikir ve modlamalar ile oyunda değişiklikler/ deneyler yapabiliyorsanız eğer, resmi forumla bize ulaşın. Şimdi oyunun geleceğini gerçekten şekillendirme şansına sahipsiniz!

coh_roadmapenyond_2016.png

Yeni içerik (UGC)
Gelecek güncellemeler de oyun-içi yeni içerikler (Alışılmışın dışındaki içerikleri kast ediyor.) yayınlamayı planlamaktayız, bunu yaparken UGC'den yararlanarak oyunculara araç skini ve harita gibi şeyler sunarak topluluğa yeni oynanış tecrübeleri tattırmaya devam edeceğiz. 

Topluluk Desteği Sayesinde Geliştirilmeye Devam Eden Oynanış
CoH2 oynanışını geliştirmek için bug sorunlarının çözümü ile küçük denge güncellemeleri önceliklerimiz arasında. Şimdiden topluluk içerisindeki kilit, tecrübeli ve bilgili oyuncular ile; bugları ortaya çıkarma ve oyun-içi dengeyi korumak adına işbirliği içerisindeyiz. Bunu yaparken tuning modları kullanılmakta. Eğer sizin de oyunu dengeleme veya oynanışı geliştirmek için iyi fikirleriniz var ise, tuning packlerinizi paylaşabilirsiniz. Oyun ve topluluğa yararlı olduğunu düşündüğümüz fikirlerinizi mutlulukla incelemeye ve test etmeye hazırız.

Rekabetçi Oyun
ESL ve WPC'nin başarısından sonra CoH2'nin rekabetçi kısmını destekleyip devam ettirmeyi istiyoruz. Umut ediyoruz turnuvaların mücadeleci ve eğlenceli hali devam edecek. Bunun yanında düzenlenen büyük turnuvaların yanında daha önceden düzenlenmiş daha küçük turnuvalarımız olan yani NMC, Balance Mod tourneys vb. şeylerinde biz yani Relic tarafından desteklenecek. 

Not: Geliştirici günlüğü türevi şeyleri ilk kez çevirmemden ötürü olan hatalarım için şimdiden affola.


CoH2 - Yol Haritası - napolyon94 - 13-12-2016

Özetle bu yol haritası diyor ki COH2' ye bundan sonra çok da fazla bir şey katmayacağız. Gelişim ömrünü tamamladı. Ciddi bir eklemeden söz dahi edilmiyor.


CoH2 - Yol Haritası - Duman - 13-12-2016

Company of Heroes'un grafikerini beğendim.