Strategyturk Forumları
[MP] Hearthstone - Tavern Brawl Turnuvaları #2: Boss Battle Royale - Baskı Önizleme

+- Strategyturk Forumları (https://forum.strategyturk.com)
+-- Forum: Blizzard Forumları (https://forum.strategyturk.com/forum-blizzard-forumlari)
+--- Forum: Hearthstone (https://forum.strategyturk.com/forum-hearthstone)
+---- Forum: Hearthstone: Multiplayer (https://forum.strategyturk.com/forum-hearthstone-multiplayer)
+---- Konu Başlığı: [MP] Hearthstone - Tavern Brawl Turnuvaları #2: Boss Battle Royale (/konu-mp-hearthstone-tavern-brawl-turnuvalari-2-boss-battle-royale)

Sayfalar: 1 2 3

Hearthstone - Tavern Brawl Turnuvaları #2: Boss Battle Royale - Duman - 26-01-2017

tavernst.png
Hearthstone Tavern Brawl Turnuvalarının ikincisine hoş geldiniz.
Etkinliğe dair bilgiyi bu konudan alabilirsiniz.

Tavern Brawl: Boss Battle Royale
Bu konu altından turnuvaya başvurabilirsiniz.
Etkinliğin katılıma göre 8 veya 16 kişilik düzenlenmesi planlanıyor.
Eğer 16'ya ulaşamazsak ilk 8 katılımcı üzerinden turnuva yapılacak.
Bu akşam 21:00'da kuralar çekilecek.

Katılımcılar

Kazanan
@'Cpt.MacMillan'

Hearthstone - Tavern Brawl Turnuvaları #2: Boss Battle Royale - Kher - 26-01-2017

Katılıyorum CptMacMillan#21541

Hearthstone - Tavern Brawl Turnuvaları #2: Boss Battle Royale - Doraemon - 26-01-2017

Katıldım.

Hearthstone - Tavern Brawl Turnuvaları #2: Boss Battle Royale - ZenderX - 26-01-2017

Katılıyorum bende

Hearthstone - Tavern Brawl Turnuvaları #2: Boss Battle Royale - Duman - 26-01-2017

Arkadaşlar bu turnuvada maçlar çok hızlı bitebildiği için best of 3 değil best of 5 yapalım diyorum sizin görüşleriniz neler?

Hearthstone - Tavern Brawl Turnuvaları #2: Boss Battle Royale - Justicar - 26-01-2017

Yaz beni.

RE: Hearthstone - Tavern Brawl Turnuvaları #2: Boss Battle Royale - Kher - 26-01-2017

(26-01-2017, 17:33)Duman : Arkadaşlar bu turnuvada maçlar çok hızlı bitebildiği için best of 3 değil best of 5 yapalım diyorum sizin görüşleriniz neler?

Best of 5 derken acar misiniz biraz

Yani 3 yerine 5 karşılaşma.

RE: Hearthstone - Tavern Brawl Turnuvaları #2: Boss Battle Royale - Kher - 26-01-2017

(26-01-2017, 18:03)Duman : Yani 3 yerine 5 karşılaşma.

3 olan kazanıcak güzel daha çekimeli olluack bence

Hearthstone - Tavern Brawl Turnuvaları #2: Boss Battle Royale - MamuG - 26-01-2017

Katılıyorum

RE: Hearthstone - Tavern Brawl Turnuvaları #2: Boss Battle Royale - Duman - 26-01-2017

Ekledim.

Hearthstone - Tavern Brawl Turnuvaları #2: Boss Battle Royale - Archmage - 26-01-2017

Selamlar katılıyorum tagım Archmage#21736

Etkinlik 8 kişi olacaksa katılım için son şans.

Hearthstone - Tavern Brawl Turnuvaları #2: Boss Battle Royale - ZenderX - 26-01-2017

16 ya tamamlayamayız. O kadar oyuncu çıkmaz 8 olucak gibi.

RE: Hearthstone - Tavern Brawl Turnuvaları #2: Boss Battle Royale - Duman - 26-01-2017

Şu an 7'yiz, bir önceki turnuvaya katılıp buna henüz başvurmamış 5 kişi var.

Hearthstone - Tavern Brawl Turnuvaları #2: Boss Battle Royale - Archmage - 26-01-2017

Hepinize bir önerim var belki sizde fikrinii söylerseniz sevinirim forumumuzda hearthstone onayan yeterli sayıda kişi var ama hala turnuvaya katılım yeterli sayıda değil oyunu bıraktılar diyeceğim ama çoğu arkdaşı görüyorum oynarken böylelikle tek sebep çıkıyor turunuvayı amaçsız olarak görmek sizlere bir önerim var mesela turnuvaya katıan 8 kişi var a kişisi yendi diğer 7 kişi 80 goldluk görev gelince sadece 1 i o görevini yenen arkdaşla paylaşssın (7 kişinin 7 side versin diye düşündüm ama hearthstoneda yaklaşık 50 görev var bu görevlerin 7 kişiye 1 hafta içinde gelme olasılığı çok düşük eğer 80 altın görevlerini paylaşmak diğer haftaya sarkarsa işin içinden çıkamayız) bu 1 kişi yi nasıl seçeğimiz hakkında bir fikrim yok siz fikrnizzi söylerseniz ve önerimin iyi ya da kötü olup olmadığını sebepleriyle anlatırsanız çok seinirim

16 olur diyorsanız bekleriz biraz daha. Ancak o şekilde best of 3 'ye dönmemiz en uygunu olur gibi geliyor.

@Nyderrath, @Wickhart, @Hammurabi, @birisi43
Bekliyoruz.

@Emirhan ancak bir sonraki turnuvaya katılabileceğini belirtti.

Hearthstone - Tavern Brawl Turnuvaları #2: Boss Battle Royale - Wickhart - 26-01-2017

Yer kaldıysa katılabilirim.

Tamamdır ekledim kurayı çekiyorum.