Strategyturk Forumları
MMO: The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - Baskı Önizleme

+- Strategyturk Forumları (https://forum.strategyturk.com)
+-- Forum: Genel Forumlar (https://forum.strategyturk.com/forum-genel-forumlar)
+--- Forum: Oyun Forum (https://forum.strategyturk.com/forum-oyun-forum)
+---- Forum: Oyun Kütüphanesi (https://forum.strategyturk.com/forum-oyun-kutuphanesi)
+---- Konu Başlığı: MMO: The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited (/konu-mmo-the-elder-scrolls-online-tamriel-unlimited)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - Ragnvaldr - 05-12-2020

Dungeon event'i başladı birkaç gün önce. Toplanıp dungeon vs. yapabiliriz.

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - Duman - 11-12-2020

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - HulkSpider03 - 31-03-2021

Steamde şu an indirimde. Sanırım son zamanlarda updateler ile baya bozmuşlar oyunu. Tavsiye eder misiniz?

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - Mabella - 31-03-2021

(31-03-2021, 18:34)HulkSpider03 : Steamde şu an indirimde. Sanırım son zamanlarda updateler ile baya bozmuşlar oyunu. Tavsiye eder misiniz?

Ekstra para vermeden oynayabilecegin en sağlam mmorpglerden. Oyunu ilk başta çözmek zor olsa da alışınca kaptırıyorsun kendini. Tavsiye ederim

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - Dothor_ - 31-03-2021

(31-03-2021, 18:34)HulkSpider03 : Steamde şu an indirimde. Sanırım son zamanlarda updateler ile baya bozmuşlar oyunu. Tavsiye eder misiniz?

Şansın varken hiç bulaşma bence MMORPG oyunları aşırı vakit yiyor, bir forum üyesi olarak bunu hatırlatayım dedim.

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - HulkSpider03 - 31-03-2021

(31-03-2021, 20:46)Dothor_ :

Şansın varken hiç bulaşma bence MMORPG oyunları aşırı vakit yiyor, bir forum üyesi olarak bunu hatırlatayım dedim.

Zevkli vakit geçirebileceğim maks günde 2 saat harcayabileceğim bir oyun düşünüyordum. Uzun bir zamandır da aklımdaydı. Yani normal rpg oyunları gibi ya da normal oyunlar gibi takılsam zevk alamaz mıyım

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - Ragnvaldr - 05-05-2021

Bugün @Dreamerscream, @Duman ve @Mabella ile biraz dungeon girdik.

306130_20210505001154_1.png

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - Duman - 05-05-2021

Soldan sağa @Mabella, @Ragnvaldr, ben, @Dreamerscream ve Serge.

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - Dreamerscream - 16-06-2021

21 Hazirana kadar alabileceğiniz 1 Haftalık ESO+

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - Dreamerscream - 17-06-2021

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - Littleİskender - 08-07-2021

Belirli bir sete ait eşyaları alabileceğim bir market veya hangi setin hangi dungeonda düştüğünü gösteren bir yer var mı?

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - Duman - 08-07-2021

Her şehirde guild NPCleri var, oradan arama yapabiliyorsun. Setler haritalara ve dungeonlara göre değişim gösteriyor, bunun yanı sıra haritadaki belli noktalarda craftlanabilen, düşmeyen setler de var. Onları internetten bulman lazım.

Mesela: https://eso-sets.com/set/mothers-sorrow
Deshaan'dan düşüyor, Overland demek haritada moblardan düşer demek.

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - bcabuk - 08-07-2021

1500 saat gommusum oyuna. Oyunun en sevdigim yani bitmeyen bir grind var 2 senedir oynuyorum. Gunde girip 1-2 saat mooduma gore ya pvp yapiyorum ya da trail giriyorum. Gunluk craft gorevlerini yapip cikiyorum.

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - elefsar - 20-08-2021

Oyun indirime girmekle birlikte 9 gün ücretsiz oldu. Bu fırsatı değerlendirmeye karar verdim. 100 gb olduğunu gördüm. SSD'ye kurmak fark ettiriyor mu, yoksa HDD yereli mi? Boşuna diğer oyunları silmeyeyim.

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - Mabella - 21-08-2021

(20-08-2021, 19:35)elefsar : Oyun indirime girmekle birlikte 9 gün ücretsiz oldu. Bu fırsatı değerlendirmeye karar verdim. 100 gb olduğunu gördüm. SSD'ye kurmak fark ettiriyor mu, yoksa HDD yereli mi? Boşuna diğer oyunları silmeyeyim.

Sistemin iyiyse hdd'nin tek sıkıntısı farklı haritaya geçtiğinde geç yüklenmesi olur. Onun dışında çok etki etmez

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - Ragnvaldr - 21-08-2021

Mabella'nın dediği gibi hard disk sadece harita yüklemelerinde etki ediyor sanırım. Harita değiştirmek de bazı durumlar dışında sık sık yapacağın bir şey değil.

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - Voidian - 21-08-2021

Oyununa göre değişir ama bazı open world oyunlarda, uzaktaki modellerin birden çıkmak yerine önceden yüklenmesini de sağlayabilir.

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - Ahrep - 23-08-2021

Oyun şuan nasıl bir durumda ? Başlamayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz ?

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - Duman - 05-01-2022

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - Duman - 29-01-2022