Strategyturk Forumları
MMO: The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - Baskı Önizleme

+- Strategyturk Forumları (https://forum.strategyturk.com)
+-- Forum: Genel Forumlar (https://forum.strategyturk.com/forum-genel-forumlar)
+--- Forum: Oyun Forum (https://forum.strategyturk.com/forum-oyun-forum)
+---- Forum: Oyun Kütüphanesi (https://forum.strategyturk.com/forum-oyun-kutuphanesi)
+---- Konu Başlığı: MMO: The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited (/konu-mmo-the-elder-scrolls-online-tamriel-unlimited)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - Voidian - 04-11-2018

Bugün yaklaşık 10 tane World Boss + 1 Dolmen + 1 Dungeon temizledik. Ben [Healer] @Ayro [Offtank] @Duman [DPS] rollerini üstlendik. Gerçek bir tankımız olmadığından aggro sıkıntımızdan zorlandığımız bir kaç kısım oldu fakat genel olarak pek zorlanmadan hedeflediğimiz her şeyi kestik. 4. birisi daha online olsa tank olmasa bile dps arttığından işimiz oldukça daha kolay olurmuş onu farkettim. Özellikle güzel aoe damage vuran bir sorcerer baya iş görürdü.

Guilde herkesi bekleriz

Çoğu bossta sürekli dodge ve heal yapmam gerektiğinden ss alamadım, şimdilik bunlarla idare edin:

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - cemal - 04-11-2018

Bugün müsait olursanız tekrar yapalım bende katılayım bu sefer saddest

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - Sylvanas - 14-11-2018

Oyunu tekrar indirdim. Guilde katılmak isterim, denk geldiğimizde atarız.
Oynadığım stamplar ve magplarım var. Stamplar hali hazırda pve tank, magplar ise pvp buildinde. Ama herşey değişebilir, henüz gözden geçiremedim buildleri.

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - Duman - 14-11-2018

Yarınla birlikte 1 haftalık bedava ESO PLUS süresi var, o esnada DLC içeriklerine kasmak isabetli olabilir.
Bu gece gireriz diye düşünüyorum, ancak boss/dungeon için toplanmak gerekiyor onun için çaba sarfetme konusunda ben istekli değilim. Eş zamanlı online olan kişiler olursa yaparız.

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - Sylvanas - 14-11-2018

Aynen, direk belli bi saatte toplanma gibi planlı etkinlikler şu an bana da uymuyor. Aynı anda online olursak beraber dungeon atarız.

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - cemal - 14-11-2018

bu gece aktif olurum büyük ihtimal

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - Duman - 15-11-2018

Bugün itibariyle başlamış 1 haftalık ESO PLUS triali var, tüm DLC'lere erişebiliyorsunuz, banka kapasitenizi 2 katına çıkarabiliyorsunuz, crafting bag kullanabiliyor ve outfit boyayabiliyorsunuz.

Ben Dark Brotherhood'dan başladım.

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - Sylvanas - 16-11-2018

Clockwork city etkinliği de var, daily quest günlük 2 ticket veriyor. Daha sonra 10ticket ile 1 tüy alabiliyorsunuz. 4 farklı tüy ile de bedava binek veriyor.

Bu arada biri guild daveti atarsa, online olduğumuzu daha rahat görürüz.

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - Duman - 16-11-2018

Offline iken davet atılabiliyorsa ben atarım bugün girince.

Dün Anvil (Dark Brotherhood) mapını neredeyse tamamladım ama görevlerde hala bayağı gerideyim diye tahmin ediyorum. Trial bitmeden Dark Brotherhood ile Thieves Guild'i tamamlamaya çalışıcam.

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - birisi43 - 16-11-2018

Bu oyun indirimlerde yaklaşık ne kadat düşüyor. Haftaya indirimlerde belki alabilirim.

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - Voidian - 16-11-2018

(16-11-2018, 15:31)birisi43 : Bu oyun indirimlerde yaklaşık ne kadat düşüyor. Haftaya indirimlerde belki alabilirim.

28 küsür olması lazım.

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - Sylvanas - 17-11-2018

Guildimiz 9 kişi, 1 kişi daha eklediğimizde guild store erişimimiz olacak. O zaman birkaç farklı level için health veren yiyecekler paylaşabilirim. İhtiyacı olan da alır kullanır. Neredeyse master crafter olan bir karakterim var. 50level 160cp olduğunuzda da bana gerekli malzemeleri getirirseniz erişimimin olduğu setleri sizin için basabilirim.

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - Duman - 22-11-2018

%50 indirimde.

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - Sylvanas - 24-11-2018

İndirimde alınabilir, oyunun DLC'siz hali bile birçok içerik sunmakta.

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - Ayro - 29-11-2018

%50 İndirim 20 Aralık'a kadar devam ediyor.

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - Ayro - 04-01-2019

20ecim.png
9h4fml.png

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - Ayro - 08-01-2019

Yeni hikaye paketi(Morrowind, Summerset gibi) ile oyuna Elsweyr bölgesi, Necromancer sınıfı ve ejderha düşmanların geleceği ortaya çıktı.

https://dottzgaming.com/blog/eso-elsweyr-chapter-brings-necromancers-and-dragons/

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - Voidian - 16-01-2019

Şahsen trailer beni gram etkilemedi, ejderha konseptini sevenler farklı düşünebilir tabi.

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - Sylvanas - 04-02-2019

Arada bir etkinlik falan mı yapsak?

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - Ayro - 04-02-2019

(04-02-2019, 12:55)Capitan Bolin : Arada bir etkinlik falan mı yapsak?

Benden başka aktif oynayan kalmadı ama belki bir gece boss-dungeon vs için @Dumanle @Voidian gelebilir belki.