Strategyturk Forumları
Evin Yeni Kurbanları [Forum Oyunu Üçüncü Tur Başladı] - Baskı Önizleme

+- Strategyturk Forumları (https://forum.strategyturk.com)
+-- Forum: Genel Forumlar (https://forum.strategyturk.com/forum-genel-forumlar)
+--- Forum: Oyun Forum (https://forum.strategyturk.com/forum-oyun-forum)
+---- Forum: Forum Oyunları (https://forum.strategyturk.com/forum-forum-oyunlari)
+---- Konu Başlığı: Evin Yeni Kurbanları [Forum Oyunu Üçüncü Tur Başladı] (/konu-evin-yeni-kurbanlari-forum-oyunu-ucuncu-tur-basladi)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Evin Yeni Kurbanları [Forum Oyunu Üçüncü Tur Başladı] - TR Ace - 13-03-2017

(13-03-2017, 11:56)Aytaç : Arkadaşlar kapıda zorlama yok ve yerler tahta bence oraları araştırmalıyız. Geçit olabilir.

Belki mafya 4 büyük elemente inanıyor Ateş Su Hava Tahta

Evin Yeni Kurbanları [Forum Oyunu Üçüncü Tur Başladı] - ZenderX - 13-03-2017

Hele şu ipucunun orjinalini öğrenelim.

(13-03-2017, 13:32)ZenderX : Hele şu ipucunun orjinalini öğrenelim.

Feldmarschal'in hesabının şifresini mi isteyeceksiniz :D .

Evin Yeni Kurbanları [Forum Oyunu Üçüncü Tur Başladı] - PashaZade - 13-03-2017

O kadar dedim inanmadiniz neyse hayırlısı . JanissaryArcher cigim mutlu musun hala :)

Geçenki iletimde yazdım. Feldmarschal'ın dedikleri çakışıyor. Bize söylediği ipucu yanlış. Ya doğrusunu söyler ya da vururuz. Çok açık bence :D

Evin Yeni Kurbanları [Forum Oyunu Üçüncü Tur Başladı] - Feldmarschal - 13-03-2017

uçurun beni ne geçicek elinize hiç değilse yardımcı oluyorum sağa sola bakıyorum hem kimseyide vurmadım parmak izleride şu şekilde açıklanmıştı katil vurduktan sonra uyuyan birinin parmak izini tuttutrarak saptırma yapmış olabilir @PashaZade mede üzüldüm en istekli oyuncuydu bence katil polis bu istekli işi çözücek birini vurdu

Evin Yeni Kurbanları [Forum Oyunu Üçüncü Tur Başladı] - Menars - 13-03-2017

En istekli bendim lütfen :P Pasha komutları benden alıyordu. :P
Şaka bi yana oyuna karışmadan diyim Pasha´nın bazı çıkışları sertti onu yanlış anladılar diye düşünüyorum. :D

Evin Yeni Kurbanları [Forum Oyunu Üçüncü Tur Başladı] - Feldmarschal - 13-03-2017

aynen rol iyi yapıyodu pasha senide es geçmeyelim pardon @Menars taktikler iyiydide gittin işte çok iyi olmucaksın katil vuruyo suçu bize kalıyo :D

Evin Yeni Kurbanları [Forum Oyunu Üçüncü Tur Başladı] - JanissaryArcher - 13-03-2017

@PashaZade çok saldırdı sağa sola, sürekli hedef gösterdi birilerini ortada hiçbir şey yokken. Bir de üstüne @TR-ACE madalyası olduğunu söyledi ve lamba tek mermide patlatılmıştı bu da bence bir göstergeydi fakat güme gitmiş :D O yüzden özürlerim sizinle ve onunladır.

Evin Yeni Kurbanları [Forum Oyunu Üçüncü Tur Başladı] - altnkurt - 13-03-2017

@PashaZade'cım vurulmuşsun. Helvana da çağırmıyon hayırsız.

Evin Yeni Kurbanları [Forum Oyunu Üçüncü Tur Başladı] - PashaZade - 13-03-2017

Allahu Teala tüm evi uçursun. Ben boş yere ölmedim. Katilin beni öldürmek içün 2 gece harcayacağı olayı , 3 ölümle bitirdiniz tbrklr.

Bu arada menarsla tekrar oturup konustuk ve herseyi bilmemize ragmen nasıl bir sasırmısz da fırsatları kacırmısız inanamadık :D

Evin Yeni Kurbanları [Forum Oyunu Üçüncü Tur Başladı] - Menars - 13-03-2017

Helak is coming...

Evin Yeni Kurbanları [Forum Oyunu Üçüncü Tur Başladı] - Aragramir - 13-03-2017

Kütüphane de yaptığınız araştırma da bir kitap/defter bulursun.

Okumaya başladıktan sonra kanın çekilir.Bu evde sizden önce kalmış diğer insanların vahşice öldürülmüş olduğunu öğrendin.Katil'in Günlüğü ismi ile anılan bu defteri diğer kişilere göstermek için hareketlensen de yazılmış olan son sayfaya baktığın da işler değişecektir.İlk görev isimli sayfa da okudukların şoke edicidir, katilin ilk yazdığı şeyler kendisine yardım edecek birisini bulmasıyla ilgilidir.

İlk Görev: Yardakçı
Yaptıklarım ve yapacaklarım için hepinizden özür diliyorum ama beni ailem ile tehdit ettiler.Bunları yapmak zorundayım, mafyanın söylediğine göre her görevden sonra buraya yazmam gerekiyormuş.Yapmam gereken şey ise kendi tarafıma birini çekip ilk kişiyi onun öldürmesini sağlamak umarım doğru kişiyi şeçebilirim.

İkinci Görev: Hızlıca
(Bu görevin sadece ismini yazabilirsin detayları paylaşman için katilin öldürdüğü 3.kişiyi beklemen gerekmekte.)

Ace bana yazdıkları bunlar, yani katilin yanında bir kişi daha var.Feldmarschal katil değilse bile yardakçısı olabilir, parmak izlerinin eşleşmesi de bu şüphelerimde ki en büyük etken.Bir de Ace bunu erken bulmamızın kötü olduğunu söyledi ama 2. ölümü yazabildiğim de katili de ortaya çıkartmak için elimizde büyük bir kanıt olacak.Sonuç polis Feldmarschal'ı vururmusun?

Kütüphaneyi incelemeye devam etmek istiyorum.

edit:Ölüm zamanı geldiğin de güvenlik görevlisi cpt.Macmillan beni korursa sevinirim

Evin Yeni Kurbanları [Forum Oyunu Üçüncü Tur Başladı] - Aytaç - 13-03-2017

Güzel bilgiler. Zaten önceden katilin 1den fazla olabileceğini söylemiştim sanırım haklı çıktım. Feldmarschal bence de şu an en şüpheli kişi.

Evin Yeni Kurbanları [Forum Oyunu Üçüncü Tur Başladı] - MichaelWitmann - 13-03-2017

Silahımı ovuşturuyorum. Bulun katili.

Feldmarschal'ı ipucunun gerçeğini söylemeden vurmayalım. @TR Ace acaba oy birliğiyle Feldmarschal'ı konuşturana kadar dövsek, ve bu sanal bir oyun olduğu için sen konuştu varsayıp bize ipucunu söylesen ?

(13-03-2017, 21:28)ZenderX : Feldmarschal'ı ipucunun gerçeğini söylemeden vurmayalım. @TR Ace acaba oy birliğiyle Feldmarschal'ı konuşturana kadar dövsek, ve bu sanal bir oyun olduğu için sen konuştu varsayıp bize ipucunu söylesen ?

Öldürene kadar dövseniz dahi başka birşey söyleyebileceğini zannetmiyorum.

Evin Yeni Kurbanları [Forum Oyunu Üçüncü Tur Başladı] - Aragramir - 13-03-2017

Şöyle de bir gerçek var ki katil ilk gece öldürmemiş, yancısı bu işi yapmış ise Ace'in verdiği ipucu da ilk gece cinayeti işlemiş olan kişinin isminde ki e harfinden bahsediyor olabilir.Baya kafam karıştı :D

RE: Evin Yeni Kurbanları [Forum Oyunu Üçüncü Tur Başladı] - ZenderX - 13-03-2017

Beyler adam net yalan söylüyor. Konuşturana kadar dövüyonuz mu, öldürüyonuz mu bilemedim. Bu böyle gitmez. Feldin üstüne yoğunlaşalım. Muhtemelen katil değil ama yardakçı.
(11-03-2017, 21:36)Feldmarschal : @PashaZade herkes olabilir ama ben mi silahım bile yok daha ama size tavsiyem ipucuya göre @TR Ace değil :D
(12-03-2017, 00:58)Feldmarschal : Katilin isminde e harfi var beyler ipucu bu buyrun

Benim olamama olayımı en başından söylemiştim zaten katil ben değilim ben izleyiciyim sadece...