Strategyturk Forumları
Evin Yeni Kurbanları [Forum Oyunu Üçüncü Tur Başladı] - Baskı Önizleme

+- Strategyturk Forumları (https://forum.strategyturk.com)
+-- Forum: Genel Forumlar (https://forum.strategyturk.com/forum-genel-forumlar)
+--- Forum: Oyun Forum (https://forum.strategyturk.com/forum-oyun-forum)
+---- Forum: Forum Oyunları (https://forum.strategyturk.com/forum-forum-oyunlari)
+---- Konu Başlığı: Evin Yeni Kurbanları [Forum Oyunu Üçüncü Tur Başladı] (/konu-evin-yeni-kurbanlari-forum-oyunu-ucuncu-tur-basladi)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Evin Yeni Kurbanları [Forum Oyunu Üçüncü Tur Başladı] - ZenderX - 16-03-2017

Daha önceden yerlerin '' mutfak dahil'' tahta olduğunu söylemişti. Zeminde birşey olmalı.

Evin Yeni Kurbanları [Forum Oyunu Üçüncü Tur Başladı] - TR Ace - 17-03-2017

Beyler bir teoride tam bir karar verin ona göre bitirelim oyunuda yaşayan pek kimse kalmadı.Katili bulun yeter...

Evin Yeni Kurbanları [Forum Oyunu Üçüncü Tur Başladı] - ZenderX - 18-03-2017

Millet koptu iyice oyundan. Ben teori olarak, mutfakta cesedi parçalara böldü. Tahta zemindeki bir çeşit geçidi yada kapağı açıp cesedin parçalarını oraya tıktı diyorum. Alternatif teori koyan yoksa bunu kabul edelim bitsin oyun, katili açıklayalım.

Evin Yeni Kurbanları [Forum Oyunu Üçüncü Tur Başladı] - Feldmarschal - 18-03-2017

Benim teoride orda ama bilemiyorum katil kim bencede bi teoriyi kabul edelim macmillan olabilir katil benim düşüncem

Ayrıca oyun bittikten sonra yeni oyunu iple çekiyorum @TR Ace bu sefer zorlu bi sefere çıkmanın vakti geldi bence bir kaç orduyla :D

Evin Yeni Kurbanları [Forum Oyunu Üçüncü Tur Başladı] - TR Ace - 18-03-2017

(18-03-2017, 01:23)Feldmarschal : Benim teoride orda ama bilemiyorum katil kim bencede bi teoriyi kabul edelim macmillan olabilir katil benim düşüncem

Ayrıca oyun bittikten sonra yeni oyunu iple çekiyorum @TR Ace bu sefer zorlu bi sefere çıkmanın vakti geldi bence bir kaç orduyla :D

İş'e başlarsam zamanım olmayabilir ama bakalım :D .O zaman şöyle yapalım kalanlar katili oylasın.Katil en çok oyu alırsa yırtarsınız...

Evin Yeni Kurbanları [Forum Oyunu Üçüncü Tur Başladı] - Aytaç - 18-03-2017

@"Cpt.Macmillan" katildir diyorum.

Evin Yeni Kurbanları [Forum Oyunu Üçüncü Tur Başladı] - Kher - 18-03-2017

wow peki

Menars öldümüydü hatırlamıyorum. Ölmediyse katil odur.

(18-03-2017, 11:18)ZenderX : Menars öldümüydü hatırlamıyorum. Ölmediyse katil odur.

Öldü.

Tüh :D @"Cpt.Macmillan" olsun o zaman. Hazır oyda almış :D

vaybe oyunun başından beri neyimden şüphelendiniz merak ediyom bi anlatıerin bakalım (bi dahakine daha dikkatli olurum :D [şaka]

Evin Yeni Kurbanları [Forum Oyunu Üçüncü Tur Başladı] - PashaZade - 18-03-2017

Captancigimin yanindayim. Onu seviyorum satrancda her ne kadar tongaya getirse de xd.

İyi o zaman oylamadan sonra girerim turu...

Evin Yeni Kurbanları [Forum Oyunu Üçüncü Tur Başladı] - Menars - 18-03-2017

Ölü bir adama suç atanıda ilk defa gördüm.Evet beyler katil bendim. :D

(18-03-2017, 13:52)menars : Ölü bir adama suç atanıda ilk defa gördüm.Evet beyler katil bendim. :D

Seni pis katil demedik mi ilk Probang'ı öldür diye yoldaşın ama ölsün gitsin diye :D .

Oyunun Sonunda... 
Cpt Macmillianın katil olduğuna karar veren grup acımasızca onu linç ettikten sonra mafyayla konuşur.Mafyada katili bulduklarına göre çıkışın serbest olduğunu söyleyip kapıyı açar kapıya doğru ilerlerken herkes sonunda bu cehennemde kurtulduğuna seviniyordur özellikle Probang hiçbirşey yapmadan sevinçle dışarı çıkarken arkasında aniden saplanan Aytaç'ın bıçağını hisseder(nedense yazarken aklıma kötü şeyler geldi...) Bütün arkadaşları ölmüş Aytaç'ta son darbeyi Probang'a indirmiştir.

Oyun bittiğine göre isteyen herkes sırrını söylemekte serbesttir.Feldmarschal'in yasağı doğru söylemekti ona verdiğim ipucu katilin isminde e harfi yoktur olunca oda yalan söyleyip bunu tersine çevirmek zorunda kaldı :D .

Evin Yeni Kurbanları [Forum Oyunu Üçüncü Tur Başladı] - PashaZade - 18-03-2017

Mutfaga gidemiyordum. Yani bicak alamazdim
Bu yuzden mecburen silah aldim. Olumume sebebiyet veren sey yasagimdi xd

Evin Yeni Kurbanları [Forum Oyunu Üçüncü Tur Başladı] - Feldmarschal - 18-03-2017

ilk oyu @Cpt.MacMillan a atmaktan mutluyum biliyodum seni kaptan içinde e harfi olmayan şüpheli :D ayrıca yardakçı kimdi aytaç mı içinde kalmışda mı bıçaklamış yoksa probang olduğunu bildiği içinmi :D

vay arkadaş bee ben kendimden bile şüphelenmedim bu işte bişi var ama hadi hayırlısı bakalım

RE: Evin Yeni Kurbanları [Forum Oyunu Üçüncü Tur Başladı] - Feldmarschal - 18-03-2017

(18-03-2017, 10:31)TR Ace :
(18-03-2017, 01:23)Feldmarschal : Benim teoride orda ama bilemiyorum katil kim bencede bi teoriyi kabul edelim macmillan olabilir katil benim düşüncem

İş'e başlarsam zamanım olmayabilir ama bakalım :D .O zaman şöyle yapalım kalanlar katili oylasın.Katil en çok oyu alırsa yırtarsınız...

başla ortak işe ama atarsın yinede her gün bi tur hasret kaldık değilmi komutan @PashaZade :D:D