Strategyturk Forumları
Paradox Fiyatlar için toplu ticket - Baskı Önizleme

+- Strategyturk Forumları (https://forum.strategyturk.com)
+-- Forum: Paradox Forumları (https://forum.strategyturk.com/forum-paradox-forumlari)
+--- Forum: Europa Universalis IV (https://forum.strategyturk.com/forum-europa-universalis-iv)
+--- Konu Başlığı: Paradox Fiyatlar için toplu ticket (/konu-paradox-fiyatlar-icin-toplu-ticket)

Sayfalar: 1 2

Paradox Fiyatlar için toplu ticket - imt - 18-05-2017

Arkadaşlar son fiyat değişikleri ile birlikte Paradox oyunlarının fiyatı inanılmaz derecede arttı. EU4 ve HOI4 88 TL. DLC fiyatları yine aynı şekilde EU4 son DLC'si 44 TL oldu. Bu fiyatlar yine aramıza yeni oyuncuların katılma şansını neredeyse yok edecek. DLC almaya devam edebilecek aramızda çok az kişi kalacak.

Bu nedenle toplu ticket atımı gerçekleştiyoruz.
Adım adım yapacaklarımızı yazıyorum. Herkes katılım gerçekleştirse çok daha iyi olur.
1-https://support.paradoxplaza.com/hc/en-us/requests/new?ticket_form_id=116747 Linke tıklıyoruz.

2-Your email adress bölümüne e-mail adresimizi yazıyoruz.

3-Summary kısmına Prices for Turkey yazıyoruz.

4-Description bölümüne ise aşağıdaki metni yapıştırıyoruz.

Hi, i'm a player in Turkey who loves your games. But, value of Turkish Lira against Dollar and Euro is very low. Its very hard for us to buy the Paradox games and DLC's with the recent price change for Turkey. We have created a community for EU4 turkish players and we are now over 4000 people just on facebook group. If you compared this to international group's members we are nearly half of them. You can search the other games prices for Turkey and i hope you will understand us. Please re-change this price so we can continue to play and support this game.

m3BX9R.png

5-Game yerinde EU4 seçiyoruz.

6-Varsa Paradox Mail adresini yazıyoruz(Şart değil)

7-Varsa Paradox forum nickini yazıyoruz(Şart değil)

8-Son olarak I'm not a robot yazısının solundaki kareye tıklıyoruz ve böyle tik haline gelmesini bekliyoruz ardından submit'e basarak yolluyoruz.

EgoO1A.png

Ne kadar çok katılım o kadar büyük şans arkadaşlar lütfen özen gösterelim.

Paradox Fiyatlar için toplu ticket - KARTAL - 18-05-2017

@Duman

Paradox Fiyatlar için toplu ticket - Semavi7 - 18-05-2017

Yaptım. Bunu aslında tüm paradox oyunları için yapmalıyız.

Paradox Fiyatlar için toplu ticket - jax61 - 18-05-2017

yok daha neler :D 4000 kişilk facebook grubumuz var abi.. korsan kullanıyoruz multide 10 kişi olamıyoruz..forum oyun oynamayan oyuncularla dolu..

Paradox Fiyatlar için toplu ticket - gokay0035 - 18-05-2017

bende yaptım

başka yapan yokum

başka yokmu

bana böyle birşey geldi

## Please do not write below this line ##
Greetings!

Your request (#90793) has been received, and is being reviewed by our support staff.

We will do our best to respond to your ticket as soon as possible but please note depending on the number of incoming tickets it may be up to 48 hours before you get a reply.

If your issue is game play related we also encourage you to visit our forums at https://forum.paradoxplaza.com/forum/index.php as most questions can be answered by browsing them.

Furthermore please note that there is no need to provide multiple tickets about the same issue, if you are reading this mail it means we got your help request and will reply as soon as we can!

To review the status of the request and add additional comments, follow the link below:
http://support.paradoxplaza.com/hc/requests/90793

Paradox Fiyatlar için toplu ticket - altnkurt - 18-05-2017

Your request was successfully submitted.

o ne ki anamadım

Paradox Fiyatlar için toplu ticket - altnkurt - 18-05-2017

Gönderdim.

Paradox Fiyatlar için toplu ticket - Aragramir - 19-05-2017

Bu fiyat olayın da yapabileceğimiz tek şey Türkçe dil desteği getirtmek olabilir.Adamların elinde olan bir şey değil, tek karımız dil desteği olur.
Ben de fiyatları sevmiyorum ama dlc çıktığın da almayacağım desem bile alacağımı biliyorum. 750 saat olmuş borumu...

RE: Paradox Fiyatlar için toplu ticket - imt - 19-05-2017

(18-05-2017, 16:56)jax61 : yok daha neler :D   4000 kişilk facebook grubumuz var abi.. korsan kullanıyoruz multide 10 kişi olamıyoruz..forum oyun oynamayan oyuncularla dolu..

1 kere multi düzenledik 25 kişi olduk dostum neyden bahsediyorsun? Bu arada korsandan bahsetmek bile yasak grupta. Keşke bilmeden sallamasanız.

RE: Paradox Fiyatlar için toplu ticket - altnkurt - 22-05-2017

FrostyYETI (Paradox Interactive) :May 18, 19:47 CEST
Hey there!
Thank you for taking the time to contact us! I'm sorry to hear you are disappointed with the price change and I fully understand you find this frustrating. However we won't be revising the price change we made and we have no intention of rolling it back.

We've not adjusted our prices for several years and this is why we decided to do it now. It's something all publishers do as the economics of the world change often and this means that sometimes we need to follow suite with our pricing.

There is very little more I can tell you about this but if you wish to discuss this further please use the thread that was created on our General forum as this is read not only by me but also other members of staff:
https://forum.paradoxplaza.com/forum/index.php?threads/price-increase.1022680/
FrostyYETI
Paradox Interactive
Buyurun ticket'a gelen cevap.

Paradox Fiyatlar için toplu ticket - GaulTurk - 23-05-2017

Adamlar "yapacak bir şey yok, ekonominizi düzeltin" demiş.

RE: Paradox Fiyatlar için toplu ticket - altnkurt - 23-05-2017

Ekran_Alnts.JPG
Adam etkinliğin altına spawn olmuş. Şükretmek lazım aslında. Adamlarda fiyat ikiye katlanmış. Satış politikası olarak gibi 1 lira 1 lira zam yapılan sigara fiyatı gibi gitselerdi kimse bişey demezdi. Ama bi anda böyle bi artış olunca millet çüşş demekte haklı. İlla yapcaksanda insan alıştıra alıştıra zam yapar be insafsızlar.

Paradox Fiyatlar için toplu ticket - Aragramir - 23-05-2017

(23-05-2017, 16:08)altnkurt : Adam etkinliğin altına spawn olmuş. Şükretmek lazım aslında. Adamlarda fiyat ikiye katlanmış. Satış politikası olarak gibi 1 lira 1 lira zam yapılan sigara fiyatı gibi gitselerdi kimse bişey demezdi. Ama bi anda böyle bi artış olunca millet çüşş demekte haklı. İlla yapcaksanda insan alıştıra alıştıra zam yapar be insafsızlar.

Bu adam böyle devam ederse göz boyamak için Rusya eklentisini beleşe verirler :D

edit:yazım hatası

Paradox Fiyatlar için toplu ticket - Lothebork - 23-05-2017

Fazla kafaya takmayın bence, bu olay öyle ticket ile falan da düzelmez. DLC'yi almak zorunda değilsiniz zaten alınmadığı zaman zarar görecek olan onlar olacak bir şekilde satış yapmaları gerekecek. İki özellik koyup bize satmaya çalıştıkları DLC'ye 40 tl vereceğinize oyunu başka yollardan indirir oynarsınız, orjinal oyununuz varsa Atölye'den istediğiniz modu indirirsiniz yani çok kafaya takılacak bir şey yok.

Paradox Fiyatlar için toplu ticket - imt - 28-05-2017

Şuan son çare yeni gelecek DLC'lerden sonra artık DLC alanların çoğunun alamadığını görüp fiyatları eski haline çekmelerini ummak. Zira şuanda biraz kâr yapacağız derken hepten zarara giriyorlar haberleri yok. Sanıyorlar ki biz ve bizim gibi ülkeler oyunu ve DLC'leri almaya devam edebileceğiz.

Paradox Fiyatlar için toplu ticket - KARTAL - 28-05-2017

Bence yapmamız gereken fiyatları aşağı çekmek için çalışmak olmamalı.Türkçe dil desteğini getirmek olmalı.
Eğer daha pahalı satıyorsan dil desteğine yatırabileceğin daha fazla paran var demektir.

Paradox Fiyatlar için toplu ticket - zencefil - 28-05-2017

Oyunu steamden almayın ve oynamayın hatta diğer yollardan millete iyice yayın. Adamlara para kazandırtmayın.

RE: Paradox Fiyatlar için toplu ticket - Justicar - 28-05-2017

(28-05-2017, 15:04)zencefil : Oyunu steamden almayın ve oynamayın hatta diğer yollardan millete iyice yayın. Adamlara para kazandırtmayın.

Adamlar taş mı yesin?