Strategyturk Forumları
[MOD] Millenium Dawn : Türkiye Genişletme Paketi (Beta v 0.4) - Baskı Önizleme

+- Strategyturk Forumları (https://forum.strategyturk.com)
+-- Forum: Paradox Forumları (https://forum.strategyturk.com/forum-paradox-forumlari)
+--- Forum: Hearts of Iron IV (https://forum.strategyturk.com/forum-hearts-of-iron-iv)
+---- Forum: HoI4: Modlar (https://forum.strategyturk.com/forum-hoi4-modlar)
+---- Konu Başlığı: [MOD] Millenium Dawn : Türkiye Genişletme Paketi (Beta v 0.4) (/konu-mod-millenium-dawn-turkiye-genisletme-paketi-beta-v-0-4)

Sayfalar: 1 2 3 4

Millenium Dawn : Türkiye Genişletme Paketi (Beta v 0.4) - ReventonTr - 23-05-2017

Mod güncelliğini kaybetmiştir.
İndirme

v.0.4

Yandex:

Kurulum

Millenium Dawn : Türkiye Genişletme Paketi - emirhoi4yasar - 01-06-2017

Mod Ne Zaman Çıkar

RE: Millenium Dawn : Türkiye Genişletme Paketi - ReventonTr - 04-06-2017

(01-06-2017, 18:27)emirhoi4yasar : Mod Ne Zaman Çıkar

Sadece focusu bitirmek ve turkce eksiklikleri kaldi

Yeni gorseller eklendi arkadaslar cikmadan önceki son hali inceleyip elestirebilirsiniz

Millenium Dawn : Türkiye Genişletme Paketi (GÜNCELLENDİ!!) - emirhoi4yasar - 05-06-2017

Sen Çabuk Tutta Öyle Fazla Güncellemeye Gerek Yok Başarılar

Bide İslama Saadet Yerine Akp Koysan Matıklı Olur Önerim Not ben tarafsızım

RE: Millenium Dawn : Türkiye Genişletme Paketi (GÜNCELLENDİ!!) - ReventonTr - 05-06-2017

biri türkçe çeviriye yardım etse çabuk biter aslında birde ağacı bir türlü tamam diyecek kadar genişletemedim sürekli birşeyler ekliyoru

Millenium Dawn : Türkiye Genişletme Paketi (GÜNCELLENDİ!!) - ReventonTr - 09-06-2017

Güncellemeler eklendi

Millenium Dawn : Türkiye Genişletme Paketi (GÜNCELLENDİ!!) - UmutBoss - 09-06-2017

Valla modun özelliklerini okumak bile ne kadar güzel olduğunu gösteriyor ellerine sağlık. Modu kurmak içinde illa orjinal olması gerekiyor mu ?

Millenium Dawn : Türkiye Genişletme Paketi (GÜNCELLENDİ!!) - ReventonTr - 09-06-2017

tesekkur ederim. orjinal sart degil. amac oyuna gerceklik katmak ve oynanabilirligi arttirmak .birkac arkadasta ceviriye yardm etse hemen cikar mod aslinda turkce ceviri zamn aliyor.

Millenium Dawn : Türkiye Genişletme Paketi (GÜNCELLENDİ!!) - turkish lokum - 09-06-2017

çıktığında nerden indiricez?

RE: Millenium Dawn : Türkiye Genişletme Paketi (GÜNCELLENDİ!!) - UmutBoss - 09-06-2017

(09-06-2017, 14:20)Arbod : tesekkur ederim. orjinal sart degil. amac oyuna gerceklik katmak ve oynanabilirligi arttirmak .birkac arkadasta ceviriye yardm etse hemen  cikar mod aslinda turkce ceviri zamn aliyor
Sublime Text ile çevirmeye çalışmıştım fakat BLITZKRIEG_DESC:0 diye geçmeye başladı yazılar

Çıktığında konuyu güncelleyip linkleri ekleyeceğim

RE: Millenium Dawn : Türkiye Genişletme Paketi (GÜNCELLENDİ!!) - yusufnuman14 - 12-06-2017

(09-06-2017, 20:53)Arbod : Çıktığında konuyu güncelleyip linkleri ekleyeceğim

Abi artık çıkarsan nasıl olur veya ne zamana çıkar ?

Millenium Dawn : Türkiye Genişletme Paketi (GÜNCELLENDİ!!) - turkish lokum - 12-06-2017

Kardeş bu tip şeyler uzun sürüyor biz de bir ara hoi3 e mod yapacaktık 8 ay sürdü ztn tamamlayamadık :((

Millenium Dawn : Türkiye Genişletme Paketi (GÜNCELLENDİ!!) - ReventonTr - 12-06-2017

mod nerdeyse bitti turkce ceviriye yardim edecek kisiler lazim dosyalari paylastirsam hemen biter

Millenium Dawn : Türkiye Genişletme Paketi (GÜNCELLENDİ!!) - DaOne - 13-06-2017

Fazlasıyla boş zamanım var istersen translate ile çevirmene yardımcı olabilirim zaten noktalama işaretlerine dikkat ettiğinde doğru çeviriyor

RE: Millenium Dawn : Türkiye Genişletme Paketi (GÜNCELLENDİ!!) - ReventonTr - 13-06-2017

(13-06-2017, 02:02)DaOne : Fazlasıyla boş zamanım var istersen translate ile çevirmene yardımcı olabilirim zaten noktalama işaretlerine dikkat ettiğinde doğru çeviriyor

mail adresini ver dosyalari gonderiyim hocam

Millenium Dawn : Türkiye Genişletme Paketi (GÜNCELLENDİ!!) - DaOnee - 13-06-2017

daone.one@yandex.com bu hocam

Millenium Dawn : Türkiye Genişletme Paketi (GÜNCELLENDİ!!) - Merco - 13-06-2017

Şu mod için ilk kez bir paradox oyunu alabilirim.

Millenium Dawn : Türkiye Genişletme Paketi (GÜNCELLENDİ!!) - DaOnee - 13-06-2017

Dosyaları atacak mısın

Millenium Dawn : Türkiye Genişletme Paketi (GÜNCELLENDİ!!) - ReventonTr - 13-06-2017

gönderdim hocam şimdiden teşekkürler
eventlerde çok satır var istersen onu sona bırak
bookmarks ile loading tip ler çevrili onları atmadım çevirdikçe dosyaları mailden gönderirisinz hocam :)