Strategyturk Forumları
RYO: Mount & Blade II: Bannerlord - Baskı Önizleme

+- Strategyturk Forumları (https://forum.strategyturk.com)
+-- Forum: Genel Forumlar (https://forum.strategyturk.com/forum-genel-forumlar)
+--- Forum: Oyun Forum (https://forum.strategyturk.com/forum-oyun-forum)
+---- Forum: Oyun Kütüphanesi (https://forum.strategyturk.com/forum-oyun-kutuphanesi)
+---- Konu Başlığı: RYO: Mount & Blade II: Bannerlord (/konu-ryo-mount-blade-ii-bannerlord)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Mount & Blade II: Bannerlord - Athule - 05-04-2020

Evet.Fakat onları da yükseltmiyor.Genel olarak steam hesabımda böyle bir sorun var.Güncellemeleri indiriyor ama uygulamıyor.

Mount & Blade II: Bannerlord - cemal - 05-04-2020

Bannerlord bende yüklü gözükmediği için güncelleme alamıyorum :((( görmesi için birkaç defa indirmem lazım galiba

Mount & Blade II: Bannerlord - fodunkiran - 05-04-2020

XCqdx7.png
Kendisini şifacı olarak tanıtan dolandırıcılara para kaptırmayın.

Mount & Blade II: Bannerlord - perverende - 05-04-2020

Steam hesabımı 2 sene önce, bannerlord çıkarsa alayım diye açmıştım. Türk firması, korsan oynamak ayıp olur şimdi demiştim. An itibariyle hesapta 162 oyun var ama bannerlord yok, alasım da yok.

Mount & Blade II: Bannerlord - Gurt - 05-04-2020

İmparatorluğu yıkmalı mı yoksa yıkmamalı mıyım?

Mount & Blade II: Bannerlord - Aeschyli - 05-04-2020

u53jzv7k8wq41.png

7jwb7c9b3zq41.jpg

Mount & Blade II: Bannerlord - Craetus - 05-04-2020

(05-04-2020, 17:25)Gurt : İmparatorluğu yıkmalı mı yoksa yıkmamalı mıyım?

Orası senin kendi seçimine bağlı. Zaten henüz görev gidişatı tamamlanmamış. Ben İmparatorluğu birleştir görevini aldım. Güney İmparatorluğunda İmparatoriçe için savaşan bir derebeyiyim. Güney İmparatorluğu güçlendiği için komplo görevi mi ne başlıyor. Komployu durdurmam isteniyor ama hiçbir bilgi yok. Kendi kendine sayaç ilerliyor arada sırada. Talewords forumlarında henüz o görevlerin istendiği gibi çalışmadığı ve hazır olmadığını okudum.

Mount & Blade II: Bannerlord - Kirpi - 05-04-2020

Bende Kuzey İmparatorluğu Batanya tarafından yok edildi fena oldu geri de toparlayamıyoruz.

İlk kalemi aldıktan sonra evin içinde uludum. Karantina da olmasaydık şanlı sancağımla sokaklarda ulurdum.

Mount & Blade II: Bannerlord - Rzenma - 05-04-2020

Sturgians krallığında soylu bir kadından görev aldım, dedi ki Mimir diye genç deneyimsiz bir savaşçı var yanına verelim iki sene sen bunu eğit. Tamam dedim, aldım yanıma bi baktım Mimir'i oyundaki en kaliteli zırhlarla donatmışlar. Kaskı 44, atının 51 zırhı var 6 seviye yay, 5 seviye de kılıcı var. Üstümdeki deri zırhları full Mimir'in zırhlarıyla değiştirdim. Zaten sadece yayı satsam iki tane kervan kurabiliyorum Mimir'i de kervanların başına geçiririm çalışsın para kazansın zaten pek savaşçı olacağa benzemiyor ticaret öğrensin çocuk ailesi yanlış yönlendiriyor. Atını da alacaktım binicilik yeteneğim yetmedi.

Khuzait ile tüm Kalradya'ya işgal etmeye devam ediyoruz. Liderimiz Monchug önüne gelene savaş açıyor son savaşımız aşağıda Mimir'in yay tek atıyor herkese.

Hahahhaha
Bende karımın yayına el koyduydum 110.000 dinar edince.

20200405230846_1.jpg

20200405232123_1.jpg

Nedense bizim orduya yetişemedim ama ganimeti tek yemek güzel oldu. 170k dinar, infaz edilecek 8 lord, 171 adet alınabilecek birim. :))

Mount & Blade II: Bannerlord - Rzenma - 07-04-2020

1.0.6 patch yayınlandı. Ana hikayedeki buglardan biri düzeltildi.

https://forums.taleworlds.com/index.php?threads/patch-notes-e1-0-6.407754/

Mount & Blade II: Bannerlord - fodunkiran - 07-04-2020

A very rare crash related to “Gang Leader Needs Weapon” quest is fixed.
Dün yaşadığım problemin bugün düzeltilmesini görmek güzel.

Mount & Blade II: Bannerlord - Attila the Hun - 07-04-2020

Artık turnuvalarda aynı Warband'de olduğu gibi XP kazanılabiliyor bu yamayla birlikte. Oyunun başında grind için sayısız turnuvaya katılıp tekrar tekrar kullandığım silahlarda 1 XP bile kazanmama sorunu nihayet ortadan kalktı. Turnuvaların önemi para, item, ün ve artık XP vermesiyle artmış oldu.

Mount & Blade II: Bannerlord - Ayro - 07-04-2020

(07-04-2020, 12:12)Attila the Hun : Artık turnuvalarda aynı Warband'de olduğu gibi XP kazanılabiliyor bu yamayla birlikte. Oyunun başında grind için sayısız turnuvaya katılıp tekrar tekrar kullandığım silahlarda 1 XP bile kazanmama sorunu nihayet ortadan kalktı. Turnuvaların önemi para, item, ün ve artık XP vermesiyle artmış oldu.

Ateletizmi nasıl artıracağım diye kara kara düşünürken çok iyi geldi bu haber.

Mount & Blade II: Bannerlord - elefsar - 07-04-2020

(07-04-2020, 12:13)Ayro :
(07-04-2020, 12:12)Attila the Hun : Artık turnuvalarda aynı Warband'de olduğu gibi XP kazanılabiliyor bu yamayla birlikte. Oyunun başında grind için sayısız turnuvaya katılıp tekrar tekrar kullandığım silahlarda 1 XP bile kazanmama sorunu nihayet ortadan kalktı. Turnuvaların önemi para, item, ün ve artık XP vermesiyle artmış oldu.

Ateletizmi nasıl artıracağım diye kara kara düşünürken çok iyi geldi bu haber.

Atletizmi artırmanın en iyi yolu haritada atsız dolaşmak. Eğer her saldırandan dayak yiyecek kadar kötü değilsen, ulaşım süresinin biraz artması karşılığında güzel xp kasılıyor. Kervan eskortluğu için hızı da ideal hale geliyor.

Mount & Blade II: Bannerlord - fodunkiran - 07-04-2020

Liderlik kasma konusunda benim gibi sorun yaşayanlar var mı? Ne şekilde kasıyorsunuz liderliği?
Birde yoldaşların yeteneklerini geliştirme işini düzenlemeleri lazım. benim oyunumda 1 tane taktikten anlayan 4 tane serserilik 3 tane sağlık özelliği taşıyan yoldaş var gerisi sadece combat özellikleri taşıyor. Oyunda farklı yönde gelişmelerini sağlayabileceğim hiç bir mekanik yok. Kervan başına geçirdim 0 ticaret özellikli adamı gram ticareti gelişmiyor. Yoldaşların özellikleri genel olarak başka yönde gelişmelerine de pek izin vermiyor. Level atlamaları çok zor. Göreve yolladığımızda o görevle alakalı herhangi xp de almıyor. Bazı görevler Liderlik ticaret gibi özelliği olan yoldaşlar istiyor. Bu özellikleri yoldaşta geliştiremediğimiz gibi başka yoldaş bulamıyorsun bu özelliklere sahip. Yoldaşa ayrıca birlik oluşturmadım ya da vali yapmadım. Yapan varsa özelliklerinin gelişip gelişmediğini yazarsa memnun olurum.

Mount & Blade II: Bannerlord - Aeschyli - 07-04-2020

Yoldaşlarınıza klan sekmenizden ayrı bir birlik oluşturursanız ordu kurarken onları sıfır nüfuz maliyeti ile çağırabilirsiniz. Böylece ordu kurarak ilerlerseniz liderlik gelişecektir.

Yoldaşlar konusunda ise henüz özel yoldaşlar oyuna eklenmemiş durumda. Oyunda ölüm olduğu için şuanda oyunda olan yeni karakter yaratma mekaniği test ediliyor. Dolayısıyla rastgele oluşturulan yoldaşlar stabiliteye ulaşana kadar özel olarak oluşturulanlar oyuna eklenmeyecektir. Bu konuda biraz zaman tanımak gerekli.