Strategyturk Forumları
İnternet Sohbet - Baskı Önizleme

+- Strategyturk Forumları (https://forum.strategyturk.com)
+-- Forum: Genel Forumlar (https://forum.strategyturk.com/forum-genel-forumlar)
+--- Forum: Teknoloji Forum (https://forum.strategyturk.com/forum-teknoloji-forum)
+---- Forum: İnternet (https://forum.strategyturk.com/forum-internet)
+---- Konu Başlığı: İnternet Sohbet (/konu-onemli-internet-sohbet)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

İnternet Sohbet - Duman - 25-04-2016

8PpYbn.png
İnternet Sohbet
İnternete dair her şey.

Mobil internet modemlerinin taahhütsüz satılmıyor oluşu kadar saçma bir olay yok. O şekilde internet alacak adam Türkiye'de kalıcı olmayan, geçici bir süreliğine seyahati esnasında internet bağlantısı edinmek için o interneti alır. Kalıcı adam senin USB internetini neden alsın pahalıya? Rusya'da tüm öğrenciler yurtta YOTA isminde Turkcell VINN benzeri bir şey kullanıyordu örneğin. Turkcell'in sitesinde taahütsüz bir seçenek olmasına rağmen gittiğim her bayide öyle bir seçeneğin olmadığı, internet sitesinin de güncel olmadığını söylediler.

Min 1 ay max 3 aylık bir internet alacağım bunun için neden 12 ay kullanacağıma dair taahhüt verip bir de erkenden iptal edersem ceza ödemem gerektiğini anlamıyorum. Ve işin ilginci koca ülkede buna yönelik bir internet paketi de yok, telefonuma yaptırdığım 8GB paketi bir görevli bittiğinde tekrardan yenileyebileceğimi ve üstüne bir 8GB daha ekleyebileceğimi söylerken 20dk sonra başka bir görevli böyle bir şeyin mümkün olmadığını, 1 ay içerisinde sadece 1 paket olabileceğini söyledi.

Bu konuda bilgisi olan varsa bilgilendirirse iyi olur. Telefonun internet paketi bitince kilitlenip kalıyor mu bu ülkenin insanları? Paşa paşa internetsiz o ayın dolmasını mı bekliyorlar?

Strategyturk Sohbet - lortcush - 25-04-2016

O internet paketi aylık bir kereye mahsustur :P davay davay

Strategyturk Sohbet - unonimus - 25-04-2016

3G modemlerin amacı dışarıda internet kullananlar, evde kullanacaksan tabii ki de onu almazsın (babam değilsen :P ).

Strategyturk Sohbet - Duman - 25-04-2016

4 kere uzatılabiliyormuş telefondaki internet paketi. Uğraşacağız.

RE: Strategyturk Sohbet - Blackwhist - 25-04-2016

Bende  yurtta kalırken VINN kullanıyordum, faturasız almıştım, şu anda hala duruyor. İstediğim zaman yükleme yapıp kullanabiliyorum. Genel olarak LoL benzeri oyunlarda 25k ping görmek dışında iyi :D

İnternet Sohbet - Duman - 29-06-2016

Facebook, Youtube, Twitter hiçbiri açılmıyor.

Strategyturk Sohbet - Redtay - 29-06-2016

Hepsini yavaşlattılar. Bende de durum aynı.

Strategyturk Sohbet - Reoberg - 29-06-2016

Sorunun kaynağı ne ?

RE: Strategyturk Sohbet - Probang - 29-06-2016

(29-06-2016, 19:39)Reoberg : Sorunun kaynağı ne ?

Justin Bieber Türkiye'ye geliyor.

RE: Strategyturk Sohbet - Xepluper - 29-06-2016

Bu yasaklamaları anlamıyorum, Twitter ve Facebook'a şu anda giremiyorum ama DNS var, VPN var. Bunları hükümet bilmiyor mu ?

(29-06-2016, 19:52)Xepluper : Bu yasaklamaları anlamıyorum, Twitter ve Facebook'a şu anda giremiyorum ama DNS var, VPN var. Bunları hükümet bilmiyor mu ?

Twitter ve Facebook kullanıcılarının çoğunun Bilişim bilgisi sınırlı.

Strategyturk Sohbet - Fire - 29-06-2016

Wow Computing

Probang sen en son vatansever Türkçü falan değil miydin ? nedir bu computing ? Türkçe yazamadın mı ?

kınıyorum

Strategyturk Sohbet - Duman - 29-06-2016

O değil de geçen ekşide 'sakrifiye etmek' diyen gördüm.

Strategyturk Sohbet - Probang - 29-06-2016

@Fire

:(

RE: Strategyturk Sohbet - Fire - 29-06-2016

(29-06-2016, 20:10)Duman : O değil de geçen ekşide 'sakrifiye etmek' diyen gördüm.

Sakrifikasyon dese hoşunuza giderdi değil mi duman bey  ???? 

evet bu günlerde çok agresifim

(29-06-2016, 20:20)Fire :
(29-06-2016, 20:10)Duman : O değil de geçen ekşide 'sakrifiye etmek' diyen gördüm.

Sakrifikasyon dese hoşunuza giderdi değil mi duman bey  ???? 

evet bu günlerde çok agresifim

:)

Strategyturk Sohbet - Redtay - 29-06-2016

Youtube bende düzeldi.

Strategyturk Sohbet - Probang - 29-06-2016

Hepsi açıldı az önce.

İnternet Testleri - HulkSpider03 - 19-07-2016

Akk kalktı deniliyor sizde durum ne bende aynı :(

Strategyturk Sohbet - Redtay - 20-07-2016

Kalkması imkansız, ancak bir arkadaşımın hızı AKK'yı geçmesine rağmen düşürülmedi sebebini bilmiyoruz.

Düzenleme : Benim hızım düşürüldü bu arada.