Strategyturk Forumları
İnternet Sohbet - Baskı Önizleme

+- Strategyturk Forumları (https://forum.strategyturk.com)
+-- Forum: Genel Forumlar (https://forum.strategyturk.com/forum-genel-forumlar)
+--- Forum: Teknoloji Forum (https://forum.strategyturk.com/forum-teknoloji-forum)
+---- Forum: İnternet (https://forum.strategyturk.com/forum-internet)
+---- Konu Başlığı: İnternet Sohbet (/konu-onemli-internet-sohbet)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

İnternet Sohbet - altnkurt - 23-02-2021

Benim kesilmedi sanırım.

İnternet Sohbet - elefsar - 23-02-2021

Benim de kesilmedi. Ama genel olarak bazen gittiği olmuyor değil.

İnternet Sohbet - Voidian - 23-02-2021

Turknet değil, internetim de kesilmedi ama bugün birkaç dakikalığına bazı sitelere giremedim oldu.

İnternet Sohbet - Yasin Ahmet - 24-02-2021

Google'nin 20lik zarlara kadar zar atabilen bir zar sistemi varmış sanırım. Bayağı kullanışlıymış keşke daha önce öğrenseydim. Google'ye "online dice roller" yazdım bu çıktı:
unknown.png

İnternet Sohbet - elefsar - 17-05-2021

Opera'nın kendi ad blockerı bir süredir youtube başlangıç reklamlarını engelleyemiyor. Eskiden tamamen kaldırıyordu, sonra sadece beyaz ekran ve reklamı atla çıkmaya başladı şimdi engelleyemiyor bile. Umarım yakın zamanda güncelleme gelir de ek bir program kullanmam gerekmez. Opera'dan memnundum.

İnternet Sohbet - Yukare - 17-05-2021

Birkaç gün önce IGN, Kotaku, GameInformer, GameSpot ve diğer bazı oyunlar ile ilgili çeşitli kuruluşlar Filistinliler için yardım kampanyalarını destekleyici içeriklerde bulundu. IGN'in paylaşımının ardından IGN'in israil şubesi bu kampanyaya karşı tepkisini dile getirdi ve kısa bir süre sonra IGN Global ve GameInformer tweetleri ve internet sitesindeki girdileri kaldırdı. Bunun üzerine IGN şu yazıyı yayımladı.

E1kbRqkVUAIwsZn.png?width=785&height=559

Game Informer'ın kaldırılan yazısı: How To Donate To Help Palestine - Game Informer (archive.org)

IGN'in kaldırılan yazısı: How to Help Palestinian Civilians - IGN (archive.org)

Kotaku'nun Filistin için yardım çağrısı: 
As Palestine Suffers, A Call For Action (kotaku.com)

İnternet Sohbet - Yukare - 18-05-2021

60 IGN çalışanı Filistin ile ilgili yapılan yardım paylaşımının kaldırılmasından dolayı medium üzerinden açık mektup yayınladı.

An Open Letter to Leadership at IGN, Ziff Davis, and J2 Global

https://ignemployees.medium.com/an-open-letter-to-leadership-at-ign-ziff-davis-and-j2-global-f7171d5ad42f

İnternet Sohbet - turkish lokum - 18-05-2021

(17-05-2021, 06:12)elefsar : Opera'nın kendi ad blockerı bir süredir youtube başlangıç reklamlarını engelleyemiyor. Eskiden tamamen kaldırıyordu, sonra sadece beyaz ekran ve reklamı atla çıkmaya başladı şimdi engelleyemiyor bile. Umarım yakın zamanda güncelleme gelir de ek bir program kullanmam gerekmez. Opera'dan memnundum.
Google chrome da kullandığım ublocker eklentisinde de birkaç gündür aynı durum var.

İnternet Sohbet - baywatch06 - 18-05-2021

Add guardı öneririm yandexte ve chrome da var

İnternet Sohbet - Yasin Ahmet - 18-05-2021

Addblock genelde işimi görüyor, eğer kullanabiliyorsan onu kullanabilirsin.

İnternet Sohbet - turkish lokum - 18-05-2021

Youtube un reklam engelleyicilere savaş açtığını duydum. Mevcut piyasadakileri devre dışı bırakmaya çalışıyorlarmış.

İnternet Sohbet - Yasin Ahmet - 18-05-2021

Eğer doğruysa youtubeyi azaltma zamanı gelmiş, demek ki basıcaklar 40 saniyelik geçilemeyen reklamları.

İnternet Sohbet - Dothor_ - 18-05-2021

(18-05-2021, 20:50)turkish lokum : Youtube un reklam engelleyicilere savaş açtığını duydum. Mevcut piyasadakileri devre dışı bırakmaya çalışıyorlarmış.

Son zamanlarda Opera'nın reklamları engelleyemediğini fark etmiştim. Güzel içerik üreticilerinin reklamlardan para kazanmasına karşı değilim ancak her 5 dakikada reklam çıkması aşırı derecede sinir bozucu ve gereksiz.

İnternet Sohbet - altnkurt - 18-05-2021

uBlock hala sağlam.

İnternet Sohbet - Defterdar - 20-05-2021

(18-05-2021, 22:21)Yasin Ahmet : Eğer doğruysa youtubeyi azaltma zamanı gelmiş, demek ki basıcaklar 40 saniyelik geçilemeyen reklamları.

40 saniyelik geçilemeyen reklam gelse ,video çok lazım değilse, beklemeye üşenir;videoyu kapatırım.

İnternet Sohbet - baywatch06 - 20-05-2021

arkadaşlar bi süredir instagramda bazi kişilerin hikayelerine emoji gonderemiyorum parmağımla hikayeyi yukarı kaldırıp emoji gonderemiyorum niye böyle oldu bilen varmı acaba @Defterdar

İnternet Sohbet - Defterdar - 20-05-2021

Abi benim instangram hesabım yok. Ne biliyim.

İnternet Sohbet - Voidian - 30-06-2021

Chrome'a programı yeniden kurmamızı gerektiren bir güncelleme gelmiş. Bazı kayda değer değişiklikler var. Özellikle şuradaki "sekme ara" butonu hoşuma gitti.

unknown.png

İnternet Sohbet - baywatch06 - 19-07-2021

youtube kids niye kötü özelliklere sahip o videolara niçin yorum yapıamıyor. mobilde ise youtubede gezinemiyorsun bile rahat rahat

İnternet Sohbet - PCOyun - 28-09-2021

Yemeksepeti mobil uygulaması yeni bir tema ile tamamen değişmiş. İlk görüşteki düşüncem görsel olarak aşırı kötü olduğu fakat kullanışlık açısından geliştiği.