Strategyturk Forumları
Hikaye: Finlandiya Beyaz Zambaklar Ülkesinde (26. Son Bölüm) (TAMAMLANDI) - Baskı Önizleme

+- Strategyturk Forumları (https://forum.strategyturk.com)
+-- Forum: Paradox Forumları (https://forum.strategyturk.com/forum-paradox-forumlari)
+--- Forum: Hearts of Iron IV (https://forum.strategyturk.com/forum-hearts-of-iron-iv)
+---- Forum: HoI4: Seriler (https://forum.strategyturk.com/forum-hoi4-seriler)
+---- Konu Başlığı: Hikaye: Finlandiya Beyaz Zambaklar Ülkesinde (26. Son Bölüm) (TAMAMLANDI) (/konu-hikaye-finlandiya-beyaz-zambaklar-ulkesinde-26-son-bolum-tamamlandi)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7

Finlandiya Beyaz Zambaklar Ülkesinde (18.Bölüm Geldi) - Faramir - 29-09-2017

(29-09-2017, 01:15)Feldmarschal : yani aslında ben yazım olarak sormuştum hani bu hikayeyi yazarken Mannerheim işte bi bölümde hatırlıyosanız Sovyet askeri ve Fin askeri olarak iki kişi mesajlar getirmiş götürmüştü vs ayrıca bekliyorum bak burda 2 3 bölüm hazır demekle olmuyo @Faramir aç bi an önce konuyu okuyalım bizde :D

Ben yazım olarak beğeniyorum açıkçası herkesin kendine ait bir tarzı vardır senin tarzın sana özeldir ama tabi ki mesela olay tek kişinin etrafında geçse daha değişik olabilir veya böyle bir çok kişinin yer alması bu senin kararın hobi sonuçta yani nasıl zevk alıyor veya nasıl istiyorsan öyle devam etmelisin bence.

Finlandiya Beyaz Zambaklar Ülkesinde (18.Bölüm Geldi) - Feldmarschal - 29-09-2017

(29-09-2017, 01:19)Faramir :
(29-09-2017, 01:15)Feldmarschal : yani aslında ben yazım olarak sormuştum hani bu hikayeyi yazarken Mannerheim işte bi bölümde hatırlıyosanız Sovyet askeri ve Fin askeri olarak iki kişi mesajlar getirmiş götürmüştü vs ayrıca bekliyorum bak burda 2 3 bölüm hazır demekle olmuyo @Faramir aç bi an önce konuyu okuyalım bizde :D

Ben yazım olarak beğeniyorum açıkçası herkesin kendine ait bir tarzı vardır senin tarzın sana özeldir ama tabi ki mesela olay tek kişinin etrafında geçse daha değişik olabilir veya böyle bir çok kişinin yer alması bu senin kararın hobi sonuçta yani nasıl zevk alıyor veya nasıl istiyorsan öyle devam etmelisin bence.

O zaman teşekkür ederim arada bi eskilerden bişeyler koyuyorum ve bu bilgi falan veriyorum mesela o silhalar ve kamyonların özellikleri o zamandakilerle aynı falan hoşuma gidiyo tabiki hobi doğru diyosun ve bu arada laf karambole gelmesin hikayeni bekliyorum mutlaka :))

Tamam @Feldmarschal bir tarih bölümü öğrencisi olarak şuan ön hazırlığımı yapıyorum Coğrafya'yı ve o zamanları iyi kavramak istiyorum o direnişi hikaye hissettirmek amacım. :D :D :D

Finlandiya Beyaz Zambaklar Ülkesinde (18.Bölüm Geldi) - Feldmarschal - 29-09-2017

Bende Tarihçiyim öyle diyince daha bi ilgimi çekti @Faramir valla bekliyorum merakla :D:D:D

RE: Finlandiya Beyaz Zambaklar Ülkesinde (18.Bölüm Geldi) - Lehr - 29-09-2017

(28-09-2017, 18:33)Feldmarschal : @Lehr ne zamandır görünmüyodun forumda yada ben görmüyodum teşekkür ederim beğeni için sizleri okuya okuya bizde yazmaya başladık teşekkür ederim
@Faramir ayrıca teşekkür ederim hiç yalnız bırakmadığın için her bölümü takip etmen ayrı bir sevinç kaynağı :)

Son iki aydır özel sebeplerden çok nadir girebiliyorum siteye bu arada hikayen çok güzel devam ediyor eline emeğine sağlık.

(29-09-2017, 07:55)Feldmarschal : Bende Tarihçiyim öyle diyince daha bi ilgimi çekti @Faramir valla bekliyorum merakla :D:D:D

O bir Tarihçi daha tarih bölümü okuyanlar toplanalım madem. :D :D :D

Finlandiya Beyaz Zambaklar Ülkesinde (18.Bölüm Geldi) - Merco - 29-09-2017

Yeni tarihçinize de merhaba diyin o zaman @Aytaç :D

(29-09-2017, 08:21)Lehr :
(28-09-2017, 18:33)Feldmarschal : @Lehr ne zamandır görünmüyodun forumda yada ben görmüyodum teşekkür ederim beğeni için sizleri okuya okuya bizde yazmaya başladık teşekkür ederim
@Faramir ayrıca teşekkür ederim hiç yalnız bırakmadığın için her bölümü takip etmen ayrı bir sevinç kaynağı :)
Son iki aydır özel sebeplerden çok nadir girebiliyorum siteye bu arada hikayen çok güzel devam ediyor eline emeğine sağlık.

İnşallah kötü sebepler değildir @Lehr yoksa senin görüşlerin tecrübelerin benim için önemli yorumun içinde ayrıca teşekkür ederim :)

(29-09-2017, 14:25)Faramir :
(29-09-2017, 07:55)Feldmarschal : Bende Tarihçiyim öyle diyince daha bi ilgimi çekti @Faramir valla bekliyorum merakla :D:D:D

O bir Tarihçi daha tarih bölümü okuyanlar toplanalım madem. :D :D :D

Bence olabilir kurulsun ben ön sıralardan yer kapabilirim kendime :D:D:D

(29-09-2017, 14:35)Merco : Yeni tarihçinize de merhaba diyin o zaman @Aytaç :D

@Aytaç merhaba ben tarihçi özel ilgiliyim ama tarih okumuyorum baya ilgiliyim hatta başka bi iş yapmıyorum desem yeri :D

Finlandiya Beyaz Zambaklar Ülkesinde (18.Bölüm Geldi) - Aytaç - 29-09-2017

Merhaba kader ortaklarım :D

Merhaba. :D :D :D

Finlandiya Beyaz Zambaklar Ülkesinde (18.Bölüm Geldi) - Mortem Chuck - 29-09-2017

TArihçi değilim tarih de okumuyorum. Ama olsun benden de merhaba.

(29-09-2017, 18:28)Aytaç : Merhaba kader ortaklarım :D

(29-09-2017, 20:20)Faramir : Merhaba. :D :D :D

(29-09-2017, 20:22)darkrad2 : TArihçi değilim tarih de okumuyorum. Ama olsun benden de merhaba.

adamsınız hepinize hoşgeldiniz kuralım bi tarihçiler orda takılalım :D:D

Finlandiya Beyaz Zambaklar Ülkesinde (18.Bölüm Geldi) - Feldmarschal - 30-09-2017

o kadar beğendiğim bir bölüm yazmıştım ki herşey tamam fotoğraflar videolar konuşmalar vs ki yanlışlıkla sayfayı geri tuşuna basarak heder ettim çok moralim bozuldu ondan dolayı pazar akşama kadar büyük ihtimal bidaha el atmam kusura bakmayın arkadaşlar .s

Finlandiya Beyaz Zambaklar Ülkesinde (18.Bölüm Geldi) - napolyon94 - 30-09-2017

Yazik olmus. Bakma kaybedilmis zaferlerde 6 7 bolum oyle.madara olmustu

Finlandiya Beyaz Zambaklar Ülkesinde (18.Bölüm Geldi) - Feldmarschal - 30-09-2017

(30-09-2017, 05:07)napolyon94 : Yazik olmus. Bakma kaybedilmis zaferlerde 6 7 bolum oyle.madara olmustu

benim bununla 4 oldu öncekileri kapanmadan önceki haliyle az çok yazdım belki daha iyi oldu ama bu bölüm için çok uğraşmıştım o çok kötü oldu

RE: Finlandiya Beyaz Zambaklar Ülkesinde (18.Bölüm Geldi) - Feldmarschal - 01-10-2017

Finlandiya Beyaz Zambaklar Ülkesinde (19.Bölüm Geldi) - Faramir - 02-10-2017

Güzel peki şimdi asıl sorum şu devam mı edeceksin Sovyetler'i yıktıktan sonra yoksa bırakıyor musun?

Finlandiya Beyaz Zambaklar Ülkesinde (19.Bölüm Geldi) - Lehr - 02-10-2017

@Feldmarschal iş yerimdeki iş yüküm biraz arttı ondan dolayı fazla zaman bulamıyorum.

Finlandiya Beyaz Zambaklar Ülkesinde (19.Bölüm Geldi) - Feldmarschal - 02-10-2017

(02-10-2017, 00:48)Faramir : Güzel peki şimdi asıl sorum şu devam mı edeceksin Sovyetler'i yıktıktan sonra yoksa bırakıyor musun?

Daha yıkılmadı Sovyet aslında can çekişiyor Sivastopol düşünce resmen gidicek ama ben şimdilik bir süpriz düşünüyorum ilerde bir süpriz daha düşünüyorum onun adımlarını alıyorum biraz durağan geçiyo ama ciddi Müttefik kaybı var nasıl diye sormayın oda süpriz olsun :D

(02-10-2017, 10:36)Lehr : @Feldmarschal iş yerimdeki iş yüküm biraz arttı ondan dolayı fazla zaman bulamıyorum.

@Lehr kolay gelsin seni aramızda görmek güzel helede HoI3 hikayelerin başka arada bir giriyorum :D

RE: Finlandiya Beyaz Zambaklar Ülkesinde (19.Bölüm Geldi) - Feldmarschal - 04-10-2017