Strategyturk Forumları
Hikaye: Anime Land Türkiye 3.Bölüm Geldi - Baskı Önizleme

+- Strategyturk Forumları (https://forum.strategyturk.com)
+-- Forum: Paradox Forumları (https://forum.strategyturk.com/forum-paradox-forumlari)
+--- Forum: Hearts of Iron IV (https://forum.strategyturk.com/forum-hearts-of-iron-iv)
+---- Forum: HoI4: Seriler (https://forum.strategyturk.com/forum-hoi4-seriler)
+---- Konu Başlığı: Hikaye: Anime Land Türkiye 3.Bölüm Geldi (/konu-hikaye-anime-land-turkiye-3-bolum-geldi)

Sayfalar: 1 2

Anime Land Türkiye 3.Bölüm Geldi - TR Ace - 04-09-2017

?interpolation=lanczos-none&output-forma...olor=black

Bulduğum farklı bir moddaki karakterleri Türkiye'de vanilal oyuna taşıdım. Bütün generaller ve amiraller ve liderler sadece Türkiye için değişmiş oldu. Bu şekilde oynayacağım oyunu süper saçmada olsa farklı eğlenceli bir hikaye olacağını düşünüyorum. 

Başlangıç :1936 
Mod : Anime Mod
Ülke :Türkiye

Anime Land Türkiye - Faramir - 04-09-2017

Heyecanla bekliyorum ben Toastland hearts of anime modunu kullanıyorum anime modları ilginizi çekiyorsa bir kaç tane önerebilirim. :D Oyunun portlerini sevmediğim için bu yolu izliyorum.Neyse konuyu dağıtmayayım heyecanla bekliyorum ilk bölümü.

Anime Land Türkiye - napolyon94 - 04-09-2017

hayli abuk subuk görünüyor :D , takip

Anime Land Türkiye - Faramir - 04-09-2017

Anime Portre modları gerçek portrelerden kat kat daha iyi bana göre tabi itiraf edeyim genelde bu anime portre moduyla oynarım Toastland adındaki onun dışında bulaşmıyorum pek. :D

Anime Land Türkiye - Feldmarschal - 04-09-2017

(04-09-2017, 01:41)napolyon94 : hayli abuk subuk görünüyor :D , takip

Türkiyede 6 seviye full karizmatik lojistik uzmanları tankçı kızlar katılmakla beraber Ace kankamın ilk bölümünü bekliyoruz :D:D

Anime Land Türkiye - TR Ace - 04-09-2017

(04-09-2017, 01:41)napolyon94 : hayli abuk subuk görünüyor :D , takip

Daha farklı uçuk birşey olamaz diye oynarken aklıma geldi dedim o zaman hikaye yapalım bari Feld ile steamdeki konuşmalarımız felan ibretlikti :D .

Anime Land Türkiye - napolyon94 - 04-09-2017

:D :D , Panzer und Girls'de ki karakterleri kullanabilirsin :D

Anime Land Türkiye - Kaiser-i Rum - 04-09-2017

anime çizgi filmdir

RE: Anime Land Türkiye - napolyon94 - 04-09-2017

(04-09-2017, 12:15)Kaiser-i Rum : anime çizgi filmdir

Anime izleyen adam mıdır?

Anime Land Türkiye - TR Ace - 04-09-2017

(04-09-2017, 12:15)Kaiser-i Rum : anime çizgi filmdir

Evet doğru.
Bölümü koyuyorum şimdi napolyon ondaki karakterler var zaten tamamen :) Deniz içinde High School Fleetten karakterler var.

RE: Anime Land Türkiye - napolyon94 - 04-09-2017

Bekliyorum, adettendir herkesin hikayesine bir hayırlı olsun videosu atıyorum.

Anime Land Türkiye 1.Bölüm Geldi - TR Ace - 04-09-2017

Martın 1937'sine kadar geldik. Oyunda bazı şeyler araştırılmış olarak başladım moddaki bir olaydan dolayı o yüzden birkaç penaltı verdim kendime 2 araştırma slotunu bir sene kullanmamak yada hiçbir faction'a katılmamak gibi. Onun dışında iyi bir bölüm oldu bence.

Anime Land Türkiye 1.Bölüm Geldi - Faramir - 04-09-2017

Güzeldi Girls und Panzer güzxel bir animeydi High School Fleet'te öyleydi bana göre.Takip edeceğim bitene kadar. :D

Teşekkürler birkaç bölümlük beraber oynadım hızlı hızlı koyacağım ilk bölümleri. Alice Shimadann komutasıdaki askerlerin aldığı bonus listesi efsane birde uçaksavarlar biraz zayıf oyunda ama hayla savaşalrda iş yapıyorlar (yapacaklarda).

RE: Anime Land Türkiye - Kaiser-i Rum - 04-09-2017

(04-09-2017, 12:17)napolyon94 :
(04-09-2017, 12:15)Kaiser-i Rum : anime çizgi filmdir

Anime izleyen adam mıdır?

anime izleyene lafım yok ama anime adam madam değildir. anime izleyeceğinize bizim yerli türk dizilerimizin en kralı olan ezeli izleyin. ezel adamdır en iyi dizidir. aksini idda eden kısmetse olur izliyodur

Anime Land Türkiye 1.Bölüm Geldi - unonimus - 04-09-2017

mye.gif

Gerçi absürt olmamasını beklememek gerekirdi.

Anime sadece çizgi film değildir evet çok çocukça olanları vardır gerçekten ama felsefi olan ve bir çocuğun anlayamayacağı düzeyde olan animeler de vardır yetişkinlere göre olan Steins Gate,Ergo Proxy gibi bu liste uzayabilir yani herkesin şahsi fikridir sonuçta saygı duymak gerek.Ben izliyorum ve pişman değilim seçici olmak lazım ama izlerken yoksa çocukça gelebilir tabi ki izlediğiniz anime'ye bağlı bir şey bu.

(04-09-2017, 16:28)Faramir : Anime sadece çizgi film değildir evet çok çocukça olanları vardır gerçekten ama felsefi olan ve bir çocuğun anlayamayacağı düzeyde olan animeler de vardır yetişkinlere göre olan Steins Gate,Ergo Proxy gibi bu liste uzayabilir yani herkesin şahsi fikridir sonuçta saygı duymak gerek.Ben izliyorum ve pişman değilim seçici olmak lazım ama izlerken yoksa çocukça gelebilir tabi ki izlediğiniz anime'ye bağlı bir şey bu.

Bu tür tartışmaların çok kolay bir çözümü var evet yada tamam dediğin sürece karşıdaki ne kadar devam ederse etsin herhangi bir anlamı olmaz.

Yeni bölümü koyacağım bugün bakalım yetişebilirsek Alice bir elinde ayıcığıyla savaş yönetecek...

Merakla bekliyorum o zaman yeni bölümü.

Anime Land Türkiye 1.Bölüm Geldi - Aeschyli - 04-09-2017

Youjo Senki'den Tanya'yı verseler dünyayı fethetmeye yeter heralde. :D İlginç olmuş takipteyim.