Strategyturk Forumları
[MP] EU4 - Multiplayer: Kasım 2017 - Baskı Önizleme

+- Strategyturk Forumları (https://forum.strategyturk.com)
+-- Forum: Paradox Forumları (https://forum.strategyturk.com/forum-paradox-forumlari)
+--- Forum: Europa Universalis IV (https://forum.strategyturk.com/forum-europa-universalis-iv)
+---- Forum: EU4: Multiplayer (https://forum.strategyturk.com/forum-eu4-multiplayer)
+---- Konu Başlığı: [MP] EU4 - Multiplayer: Kasım 2017 (/konu-mp-eu4-multiplayer-kasim-2017)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

EU4 - Multiplayer: Kasım 2017 - Raijin - 23-12-2017

Bu üslubunla birşey kazanamazsın. Kazanacağın tek şey düşmanlar olur. Danimarka o hataları yaptı, suan sen de aynısını yapıyorsun. Antipatik olmakla kalmayıp üstüne kendini dahada rezil ediyorsun. Dediğin gibi bir çocuktan tavsiye alacak konuma düştün. Ama unutma ki akıl baştadır yaşta değil. En kısa sürede aydınlanman dileğiyle.

EU4 - Multiplayer: Kasım 2017 - VladimirSzecny - 23-12-2017

Eskiden yaşımla alay edilmesine çok sinir olurdum.Forum sayesinde alınmamaya başladım ve önemli bir şey öğrendim.Yaş o kadar önemli bir faktör değilmiş.Önemli olan insan kaç yaşında olursa olsun aklını kullanıp kullanamamasıymış.

RE: EU4 - Multiplayer: Kasım 2017 - CeH - 23-12-2017

(23-12-2017, 16:31)Raijin : Bu üslubunla birşey kazanamazsın. Kazanacağın tek şey düşmanlar olur. Danimarka o hataları yaptı, suan sen de aynısını yapıyorsun. Antipatik olmakla kalmayıp üstüne kendini dahada rezil ediyorsun. Dediğin gibi bir çocuktan tavsiye alacak konuma düştün. Ama unutma ki akıl baştadır yaşta değil. En kısa sürede aydınlanman dileğiyle.

Benim kalitemi sen belirleyecek değilsin. Çocuğu peşine takıp bu konuya dahil ederek rezilliği sen yaşıyorsun. Ben seninle konuşuyorsam bu ikimiz arasındadır. Yandaş toparlayıp kalabalık yaratman seni haklı çıkarmaz. O aydınlanmayı senin yaşaman gerekli. Baştan sona bir daha oku konuşmaları. Şov yapıcam diye ortalığı lgbt'ye çevirip her lafımı kendince yorumluyorsun. Çocukça şov yapıp sonra çocuktan tavsiye alacak konumdasın diye yargı saçıyosun.

(23-12-2017, 16:44)VladimirSzecny : Eskiden yaşımla alay edilmesine çok sinir olurdum.Forum sayesinde alınmamaya başladım ve önemli bir şey öğrendim.Yaş o kadar önemli bir faktör değilmiş.Önemli olan insan kaç yaşında olursa olsun  aklını kullanıp kullanamamasıymış.

O zaman birazda edep öğren. İki kişi bir şey tartışıyor. Seninle alakalı bir durum yok. Araya girip lafını sokup çıkınca yücelmiyorsun.

Hahaha ya harbi çok komiksin :) Hollanda oyuncusu kendisi. Bana en çok serzenişte bulunanlardan. Benim mi yandaşım şimdi :) renkli yazdım belki dikkatini çeker okuduğunu anlayıp bağnazlığını bırakır körü körüne yanlışlarını savunmazsın diye. Boşa yoruyorum kendimi niye yazıyorsam. Boşsun tık yok...

EU4 - Multiplayer: Kasım 2017 - etzel - 23-12-2017

Rajin discorddan adam toplayıp artislik yapma.Kalabalıkta yapılan artisligin tenhada affı olmaz.
Bunu böyle bilesin

EU4 - Multiplayer: Kasım 2017 - VladimirSzecny - 23-12-2017

Ben oyun başladığından beri her Raijin'i gördüğümde laf atan birisiydim.Raijin'in yandaşı falan da değilim.Sadece Hollanda oyuncusuyum ve Raijin'in söylediklerine katıldığımı söyledim.Ayrıca eğer 2 kişi tartışıyoruz karışma diyorsan özelden yazabilirsin.Burası forum,kuralları aşmadığım sürece sana "aydınlanmalısın" yazabilirim.Ayrıca git biraz edep öğren diyen şahıs kendinden küçük birine "Git Raijin'in yanında ağla" diyor.

EU4 - Multiplayer: Kasım 2017 - Irony - 23-12-2017

allahım :ADAS sadas:D dfHFH:DF: sDF:AS dgDF:zsC:ZsD s.SD:sfg.d:sD:as D:AsD:as

(23-12-2017, 16:53)Raijin : Hahaha ya harbi çok komiksin  :) Hollanda oyuncusu kendisi. Bana en çok serzenişte bulunanlardan. Benim mi yandaşım şimdi :) renkli yazdım belki dikkatini çeker okuduğunu anlayıp bağnazlığını bırakır körü körüne yanlışlarını savunmazsın diye. Boşa yoruyorum kendimi niye yazıyorsam. Boşsun tık yok...

Benim yaptığım yanlış bir şey yokta sen şovu seven birisin. Tribünlere oynamak hoşuna gidiyor. Boşluğunu milletin şak şakıyla doyuruyorsun herhalde. At gözlüklerini çıkar ilk önce her göze görünenin doğru olmadığının farkına var. Aydınlan deyip durmanı da sendeki karanlığa ve boşluğa veriyorum. Garip bir şekilde sevdin bu kelimeyi. Herkes rüyasına tutunuyor herhalde. :)

(23-12-2017, 17:13)VladimirSzecny : Ben oyun başladığından beri her Raijin'i gördüğümde laf atan birisiydim.Raijin'in yandaşı falan da değilim.Sadece Hollanda oyuncusuyum ve Raijin'in söylediklerine katıldığımı söyledim.Ayrıca eğer 2 kişi tartışıyoruz karışma diyorsan özelden yazabilirsin.Burası forum,kuralları aşmadığım sürece sana "aydınlanmalısın" yazabilirim.Ayrıca git biraz edep öğren diyen şahıs kendinden küçük birine "Git Raijin'in yanında ağla" diyor.

Şu 2 oyunluk Hollandayı mı diyorsun? Seyirlik geliyorsun oyuna sonra ben Hollandayım ben Japonum diyorsun. Sen saçma bir şekilde araya girip ağlarsan, ağlayacağın yönü gösteririm tabi.

Ayriyetten amma komediyen varmış buralarda.  :grinn:

Aydınlanmayı bize sevdiren cahil gibi cahil Rusya. Seviliyorsun :)

(23-12-2017, 18:04)Raijin : Aydınlanmayı bize sevdiren cahil gibi cahil Rusya. Seviliyorsun :)

Eyvallah bilge Fransa. Sende seviliyorsun :)

Baksana abi nasıl like atıyolar birbirlerinin yorumlarına inanılmaz ya nasıl bir mentalite bu

Takviye kuvvetler geldi. Peşkeş gaming kralı da hoşgelmiş

Takviyelik bir durum yokki ortada. Herkes kendi savını savunuyor konuyla ilgili.

EU4 - Multiplayer: Kasım 2017 - Aeschyli - 23-12-2017

7y0nrW.png

Heryerdeyiz  :victory: :victory:

RE: EU4 - Multiplayer: Kasım 2017 - VladimirSzecny - 23-12-2017

(23-12-2017, 18:23)Irony : Baksana abi nasıl like atıyolar birbirlerinin yorumlarına inanılmaz ya nasıl bir mentalite bu

Adamı haklı buluyorum beğeni koyuyorum.Acayip bir mentalite vs. yok yani.Buna da laf atıyorsunuz ya...

edit:Hala Herkes kendi safını falan diyorsunuz.Raijin benim Hollanda toprağımı almış adam.Ne aynı safı?

(23-12-2017, 19:00)VladimirSzecny : Adamı haklı buluyorum beğeni koyuyorum.Acayip bir mentalite vs. yok yani.Buna da laf atıyorsunuz ya...

edit:Hala Herkes kendi safını falan diyorsunuz.Raijin benim Hollanda toprağımı almış adam.Ne aynı safı?

Kardeşim sav diyorum ben sen gelmişsin saf diyorsun. Yapma işte sonra konuşunca ben kötü oluyorum. Sav nedir diye bir yaz google'a. Sana bir şey demiyorum ki güzel kardeşim. Sen niye saldırgansın bu kadar.

EU4 - Multiplayer: Kasım 2017 - Duman - 23-12-2017

ToxicGaming ifadesi yanlış kullanılıyor, yakın zamanda ToxicGaming, PeşkeşGaming, AedileGaming, AytaçGaming neyi ifade eder hangi durumlarda kullanılır bir rehber yazmak gerek.

Gerçekten bu olayların durduk yere Raijin adlı kullanıcının bana laf atarak başlatması sayesinde buralardayız kendisine teşekküre diyoruz eger mplerden zevk almıyorsun bundan sonraki mplere ara vermesini istiyoruz

EU4 - Multiplayer: Kasım 2017 - Aeschyli - 23-12-2017

Ben konuyu takipteyiz olarak attım zaten. Potansiyel görünce yapışmak gerek.  :rofl: :rofl:

Eğer ki toxic lik beni etkiliyorsa her türlü eleştiriyi yapabilme hakkına sahibim. Yaparım yaptım da. Bir İnsan hata yapabilir, eleştiri alabilir bundan doğal bişey olamaz. Ama karşındakiyle alay edip kendi hatalarını bağnazca körü körüne savunmak ne kadar doğru bir şey?

Ayrıca @Duman denge gaming de eklersen rehberlere daha iyi olur