Önemli: EU4 - İlginç Görüntüler
Ekran_Goruntusu_319.png

mamutların neslinin tükenmediği alternatif evren
[+] 1 üye Enesyavuz nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
?imw=5000&imh=5000&ima=fit&impolicy=Lett...rbox=false

gördüğüm en kısa katılımlı din savaşlarından
Ara
eh1c87s.png
Ara
AI'dan ilk defa böylesine bir toprak alımı görüyorum, claimi falan da yoktu. Ya ben paslandım ya da AI oyuncu gibi toprak almaya başlamış
Ara
(22-05-2023, 19:37)Redtay : AI'dan ilk defa böylesine bir toprak alımı görüyorum, claimi falan da yoktu. Ya ben paslandım ya da AI oyuncu gibi toprak almaya başlamış
Bordergore engellemek için sistem kurmayı unutmuşlar...
Bilim hayattır ama onun dahi bilemediği tek şey kıyametin zamanıdır
[+] 1 üye korkusalan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
xdxdxdxd.PNG
[+] 1 üye mardinlieu4 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
memlük ilk defa bu kadar uzağa koloni atmış normalde uzak doğu asyaya filan koloni atıyor
Ara
t9Eelgc.jpeg

Polonya ile 10 yılda alınan PU lar, multide ne kadar yapilabilir bilmiyorum ama sp de güçlü

Eu4 ün salak saçma işleri, devrim Kuzey korede çıkması

EKdRNag.jpeg

vngasdP.jpeg
Ara
İki başkentli Mançu

70phpkp.jpg
[+] 4 üye Salomon nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
?imw=5000&imh=5000&ima=fit&impolicy=Lett...rbox=false
hiç farketmemişim çağatay nasıl gelmiş oraya enteresan
Ara
oshi7ez.jpg

venedik cumhuriyeti süpriz bir saldırıyla doğu roma imparatorluğunu ilhak etti, italyada yayılmacı floransa güçlerinden nasibini alan ceneviz hükümeti atinada sürgün hayatının son anlarını yaşıyor zira venedik cumhuriyeti egedeki egemenliğini pekiştirmek istiyor, avusturya arşidüklüğü macar tahtını ele geçirdiği gibi balkanlara akınlar düzenliyip türklere karşı tampon bölgesini güçlendiriyor ancak imparatorluk tahtını kaybetti yeni imparator palatinlik yönetiminde imparatorluk italyan yarımadasından çekildi, artık alman federasyonu denebilir, itayla kaderine terk edildi, aragon krallığının napoli tahtında yaşadığı güç boşluğundan faydalanan papa güney italyada egemenlik alanını genişletti, avusturya venedik işbirliği ile türkler avrupadan atılabilir

vay be iyi hikaye çıkardı ama hiç ss almadık geçmiş olsun
[+] 2 üye Legnica nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
fbfa8n1.jpg

Gerçek tarih gurmeleri bilir ki aydınlanma aslen Afganistan'da başlamıştır.
[+] 5 üye Salomon nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.