[MP] EU4 - Multiplayer : Temmuz 2016
Oyun saati 20-24 arası ya da 20.30-24 olsun. Çünkü zaten toplanma kayıt dosyasının yüklenmesi vs. yarım saate yakın sürüyor.
[+] 2 üye Justicar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
wB5TT5t.png

Size İsveç-Rus savaşının çok kanlı geçeceğine dair söz verebilirim.

(21-07-2016, 16:27)Justicar : Oyun saati 20-24 arası ya da 20.30-24 olsun. Çünkü zaten toplanma kayıt dosyasının yüklenmesi vs. yarım saate yakın sürüyor.

Çoğunluk isterse olabilir. İsteyenler mesaja beğeni atabilir.
Ara
aE7X57.png

Sanırsam en çok olay Fransa'da oldu kralımız Louis arkasında varis bırakmadan Aragon seferinde öldü Ülkemiz Hanedan bağı olan Kastilyanın Atadığı vali tarafından bir süre yönetildi , Ama Paris diyarından çıkan bir yiğit (Louis Bourbon 6-4-6) Fransız ordularını toplayıp Kastilyaya savaş açtı ve Kastilyanın toprakları istila edildi.Yapılan barışta kastilyadan Bağımsızlık ve Vizcaya toprağı alındı.
1NrVyj.gif
Yardım almaya alışan emir almaya da alışır.
Ara
Kusura bakmayın, akşama doğru özel bir işim çıktığı için, bugün için Polonya'daki yerimi boş bırakmak durumunda kalıyorum. İsteyen, Polonya'yı alabilir.
Ara
Polonya'ya yedek oyuncu şart. Yerine oyuncu bulamaz mısın bir günlük?
Ara
Ben saat 10da polonyaya gelirim
Ara
Polonya şuan savaşta ülkenin AI'ye geçmesi iyi olmayabilir, oyun kurulur kurulmaz gelebilecek biri lazım.
Ara
[+] 2 üye Blackwhist nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oyun saati nedir?
Ara
Alıntı:Oyun Saati : 21.00-24.00 

20.45 host, 21.00 başlangıç.
Ara
Ben bugün gelemeyeceğim, internet paketi bitti ancak yarın uzatabilirim. Bir ihtimal yazlığın internetiyle gelmeye çalışabilirim ancak stabil olacağını sanmıyorum.
8.30 da lobi kurulacak.

Lobi 27 dk sonra kurulacak save dosyası , http://s2.dosya.tc/server2/6r5bah/strate...p.rar.html
1NrVyj.gif
Yardım almaya alışan emir almaya da alışır.
Ara
Kuruldu
Ara
(22-07-2016, 20:30)Redtay : Kuruldu

şifre ne hocam
Ara
Şifre her zaman st
Ara
Katılıyorum.
Ara
katılıyorum
Ara
Rehost
Ara
096C23D28938E6A1C90FE3CD14800FCBC6BC222E
holland vs world
Ara
Orada ne oldu?
Ara

Konuyu Okuyanlar: 5 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.