Büyük İndirim: Steam 2017 Yaz İndirimi
Hiç zaten bize bişey alma @PashaZade.

Bari summer saleden düşen kartları ver. :roll:
Sic Parvis Magna
Ara
Sonunda indirimleri kapattım. Aldığım oyunlar:
  • Grim Fandango Remastered 
  • Brothers - A Tale of Two Sons 
  •  To the Moon

• Knights of Honor 
  •  Fallout: New Vegas Ultimate Edition
  • Outlast: Whistleblower DLC | Outlast 
  •  Batman™: Arkham Origins 
  • Dishonored
48,13 TL harcamışım indirimlerden iyi yararlandım.
Siyasette muhabbet... Hepsi yalan, palavra... 
Doğru sözü “Kül Tegin” kitabesinde ara... 
Ara
Türk yapımı No70: Eye of Basir bu akşam itibariyle steamdaki yerini aldı. Çıktığı andan itibaren de %30 indirim yaptı. Kahrolsun kapitalist burjuva özentisi şirketler. Kaç yıllık oyunları hala bu fiyattan pahalıya satıyolar, kaç yıllık oyunların fiyatlarını düşürecekleri yere artırıyorlar. 

Oyun çıktığı an itibariyle twitchte ve youtubeda hızla yayılmaya başladı. Yayınlanma öncesi incelemelerde de Türk oyunseverler tarafından gayet olumlu eleştiri almıştı. Sırf şu çıkış indirimi hatrına bile şu oyun alınır. Bannerlordcular sakal ağartmaya devam..

ZEd73g.jpg
Sic Parvis Magna
Ara
Kartlar ve oyun içi düşen itemler sayesinde bir 10 TL altı oyun daha alabileceğim sanırım. Şöyle şunu kesin oynamalısın dediğiniz bir oyun var mı arkadaşlar 10 TL'lik eskilerden olur yenilerden olur hiç farketmez. To the Moon tarzı oyunları sevmiyorum pek fazla.
76561198032000419.png
Ara
Hotline Miami, Super Meat Boy, Life is Strange, FTL: Faster Than Light, Superhexagon.
[+] 1 üye Wickhart nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(29-06-2017, 01:11)Yabgu Khan : Kartlar ve oyun içi düşen itemler sayesinde bir 10 TL altı oyun daha alabileceğim sanırım. Şöyle şunu kesin oynamalısın dediğiniz bir oyun var mı arkadaşlar 10 TL'lik eskilerden olur yenilerden olur hiç farketmez. To the Moon tarzı oyunları sevmiyorum pek fazla.

Valve nin eski oyunlarını toplayabilirsin.
Ben Half Life 1 ve 2 yi aldım hala aktif oyunlar.Multiplayer bölümü yeni çıkan oyunlara taş çıkartır.
Ara
Batman serisinden oyun almayı düşünüyorum. Oyunları güzel midir ? Hepsini almalımıyım indirimdeyken yoksa aralarından birini mi önerirsiniz?
Ara
(29-06-2017, 01:11)Yabgu Khan : To the Moon tarzı oyunları sevmiyorum pek fazla.

TRİGGERED

@Yabgu Khan Biraz daha zorlayabilirsen 11.80'e Shadow of Mordor var. Onun dışında Stronghold Crusader gayet ucuz fiyatta ve zevkli bir oyun. Yakın zamanda mpsi olursa şaşırma.

(29-06-2017, 12:37)Gurt : Batman serisinden oyun almayı düşünüyorum. Oyunları güzel midir ? Hepsini almalımıyım indirimdeyken yoksa aralarından birini mi önerirsiniz?

Sadece bi kere internet kafede Batman oyunu oynamıştım. Onun da adını bile hatırlamıyorum.

Oyun dünyasında pek yer edinememiş bir seri.
Sic Parvis Magna
Ara
Ekran görüntüleri hoşuma gitti ama gaza gelip üçünüde almak istemiyorum.
Ara
Batman serisini direk topla bence. Hepsi çok zevkli, hikayesi derin ve güzel oyunlar. Hepsini bitirdim hiçbirinden sıkılmadım oynarken.

Half Life 1-2 ve Shadow of Mordor'u önceki indirimlerde satın alıp bitirdim. Stronghold Crusader benim de gözüme çarptı. Onun dışında var mı başka ?
76561198032000419.png
[+] 1 üye Yabgu Khan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Attila veya Rome 2 varsa hazır %75 indirimdeyken birkaç DLC toplayabilirsin.
Ara
Batman serileri güzeldir, 2 oyununu bitirdim 3.'nün başlangıcında sıkıldım öyle kaldı diye hatırlıyorum.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Batman Arkham Origins'i aldım tavsiyeleriniz üzerine teşekkürler.
Ara
Origins serinin en zayıf halkasıydı ama :(
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
Keşke Arkham Asylum ve Arkham City alsaydın. Origins cidden zayıf halka biraz.
76561198032000419.png
Ara
indirimden aldığım age of empires 3 ü çalıştıramadım @altnkurt dediklerin işe yaramadı malesef.. indirimlere kanıp oyun almamak lazım sanıyorum..

yine de civilization 6 alacak olan varsa digital deluxe versiyonunu alın 175 tlye indi (293 tl idi ) .. böylece çıkmış dlcleri bedavaya getirmiş olursunuz.ayrıca sonraki bir dlc daha bedava olacak. zira dlclerinde indirim yok civ 6 nın..düz versiyonunu aldıınızda dlclere de 90 tl vermek zorunda kalabilirsiniz..

civ 6 ya sahip olduğum için xcom 2 yi 54 tlye alabiliyorum ..alsam mı acep ..nasıl bir oyundur bu xcom 2
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Mad Games Tycoon

Hepi topu 14 lira ama size muhteşem zaman geçirtir.

Tam bir Oyun Stüdyosu/Dağıtımcısı/Konsol üreticisi simülasyonu. Game Dev Tycoon'dan yada Game Dev Story'den kat ve kat daha başarılı.
Ara
@jax61 XCOM 2 bölümüne göz gezdirebilirsin forumda çeşitli rehberler var az çok oyunun tarzını gösterir.

Age of Empires III için konuda eğer çözemediysen tam hata metnini ilet yazmıştım sanırım. İstersen bakabiliriz o meseleye.
İlk strateji oyunum Total War Attila ve hazır indirimdeyken rome2 yi de almayı düşünüyorum. Önerirmisiniz ?
Ara
Kesinlikle.
G0kMNN.png
[+] 1 üye GaulTurk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.