[Forum Oyunu] Yeni Düzenin Kuruluşu
Kakashi en son 2 gün önce girmiş foruma oO. Kakashi ile aynı safta olan birine bu turluk turu göndermende mantıklı olabilir bence.
Ara
Safındaki insanlar onun yerine karar almak istemediği için Havacılık Bakanı Alımlarımız başlamıştır. @Hatake Kakashi eğer oyuna geri dönmek isterse yeni bir rol alabilir veya yeni havacılık bakanı ile anlaşabilir.
Ara
Ai'ye verdik o zaman bakanı. Tur yakında gelir değil mi @Onur34?
Ara
Ben alabilirim uygunsa @Onur34
Ara
(19-09-2018, 21:42)25itroy25 : Ben alabilirim uygunsa @Onur34

O halde bu turluk alabilirsin. Müsait olduğumda turu sana atarım. Yeni turunda be zmana geleceğini inanın ben bile tam olarak bilmiyorum.
Ara
@Onur34 aslında ben alsam daha iyi olur bu sovyet saldırısındaki birlik daha iyi olur zaten luftwaffeyle beraber yürütüyoruz savaşı
[+] 1 üye Feldmarschal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bencede doğu cephesi komutanlarından biri alsa daha iyi olur aktif olarak savaşa katılmış halde zaten hava kuvvetleri ve plan yaparken işimizi daha kolaylaştırır.
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
[+] 2 üye Faramir nickli üyenin bu iletisini beğendi.
(20-09-2018, 01:10)Feldmarschal : @Onur34 aslında ben alsam daha iyi olur bu sovyet saldırısındaki birlik daha iyi olur zaten luftwaffeyle beraber yürütüyoruz savaşı

Normalde siz belirtmeden önce turu @25itroy25'e atmıştım ama hala cevaplamadığına göre turu sizin oynamanızda bir sakınca görmüyorum.
Ara
Feld alabilir problem yok.
Ara
Oynadım turu @Onur34
Ara
Bekliyoruz yeni turu süprizlerle dolu yeni bir tur olabilir pek çok kişi için :)
[+] 1 üye TR Ace nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(20-09-2018, 20:18)TR Ace : Bekliyoruz yeni turu süprizlerle dolu yeni bir tur olabilir pek çok kişi için :)

Bir sürü cephe yüzünden daha ancak haritayı boyayabildim :/ . EU4 Mp yüzünden bugün gelmese de normal turları yarın akşam yazmaya başlayacağım. Süprizlere gelecek olursak her şeyi bilmeme rağmen bazı seçimlerde ben bile şaşırdım.
[+] 2 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yirmi Altıncı Tur
36tntB_-_Kopya_3.png
Sicilya'daki savaş artık iki tarafın da başarısızlıkları nedeni ile sakinleşmiş, bunu gören İngilizler bir de Güney Fransa'ya çıkartma yapmıştır. Polonya'daki yarım Alman ordusu geri çekilip Danimarka'daki SS askerleri ile savaşmaya girerken, yeni orduya katılan Alman Fanatik Milisleri Polonya savaşında onların yerini doldurmuşlar ve hunharca bir hücum başlatarak Polonya SS birliklerini fazlaca sayılarından yararlanarak ciddi anlamda sarsmışlardır. Çocuklar ve çiftçiler arasında yaşanan Hessen yoğunluklu Güney cephesi ise Luftwaffe zerre destek vermemesine rağmen Çocuk savaşçıların üstün başarıları ile sonuçlansa ve Milis Kuvvetlerin çoğu ile IV Ordu kapana kıstırılsa da, Papalık yüzünden Güney Almanya da çatışmlardan ziyade  Dini bir görev için savaştıklarını iddia eden Deutsches Jungvolk'a katılımlar durma noktasına gelmiştir. Diplomasiye  gelecek olursak hiçbir mihver devleti savaşa katılmamıştır ve Romen Petrollerinin Doğu Cephesi için harcanması motorize ve tank birlikleri kullanan iki tarafın profesyonel ordularını etkileyebilecekmiş gibi görünmektedir. Amerikan Silahlarının ilk dalgası denize indirilmiş, Mesih Führer'in yardımına gitmektedir.

36tntB_-_Kopya_3_-_Kopya.png
Alman Ordusu Weißer Ritter Operasyonu ile gayet güzel ilerlemeler kat etse de, Stalin'in yemeden içmeden silahlandırdığı halkı en sonunda karşınıza çıkmıştır. İstihbarat Bakanlığından öğrendiğiniz kadarı ile, düşman bütün askeri birliklerini kışın ortasında sahaya koymayı planlarken, ısrarla yaptığınız saldırılar ve ilerlemeniz Stalin'i askeri personeli daha doğru dürüst eğitemeden karşınıza koymak zorunda bırakmıştır. Haşmetli Kış ise sonraki tur gelecek ve 2-5 tur aralığında bir süre boyunca Doğu Cephesinin peşini bırakmayacak. 
Not: Şansım yaver giderse herkesin turları bu gün içinde gelecek. 
[+] 6 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Onur34 benim olay ne oldu yapmadik mi
Ara
(21-09-2018, 17:24)TR Ace : Onur34 benim olay ne oldu yapmadik mi

Açıkçası araya daha önemli sayabileceğin bir gelişme girdiği için olayı erteledim. Onun dışında planının işleyişi hakkında bir sorun yok.
Ara
Çok sevdiğiniz Lokuma Amerika'dan destek geliyor hadi bakalım şimdi konuşun .
Ara
İstihbaratimizin aldigi duyuma gore hainler goebbelse süikast girişiminde bulundu ss birimlerimiz son anda engel oldu. Sizin onu desteğiniz yalandan ibaret. Öldurup sucu bize atacaksiniz
giphy.gif
Ara
Hangi istihbarat o acaba mak'atınız mı :D ?
Ara
Eğer Goebelsi öldürüp kendisini destekletmek isteyenlere söylüyorum Goebels ölürse iki tarafta kaçacak yer arasın @Faramir de bana katılıyordur eminim bu konuda netiz.
[+] 2 üye Feldmarschal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Feldmarschal 'a katılıyorum Gobbels'e bir şey olursa gerçekten kaçacak yer arayın hem sağdan hem soldan asarız.

@turkish lokum Gobbels'i führer olarak tanıyacak mısınız acaba?Tanımamak için şayet bir sebebiniz yok.
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
[+] 2 üye Faramir nickli üyenin bu iletisini beğendi.

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.