Imperator: Rome Türkçe Yama - İndirme Konusu: 2.0 (%100)
thumbnail.png

Strategyturk Imperator: Rome Türkçe Yaması

Imperator: Rome Türkçe yamasının güncel sürümü bu konu altında yer alır.

Oyunun 2.0.X sürümleriyle uyumlu.
Yama sürümü: 2.0
Yama yüzdesi: %100

Yamayı Paradox Mods üzerinden manuel kurulum yapmak üzere indirebilirsiniz.
Eğer yamayı manuel kurulumla ediniyorsanız, güncellemeler için sık sık bu sayfayı kontrol etmeniz önerilir.

Kurulum
  • Doğrudan indiriyorsanız indirdiğiniz .rar dosyasını Belgelerim\Paradox Interactive\Imperator\mod klasöründe çıkarın.
  • Böylece o klasörde "Strategyturk Türkçe Yama" adlı bir klasör ve "Strategyturk Türkçe Yama.mod" adlı bir dosya olacak.
  • Daha sonra oyuna girerken oyun başlatıcısından (launcher) Türkçe yamayı mod olarak aktifleştirmeyi unutmayın.

[+] 15 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
%100 olan 1.0.1 sürümünü çıkardık.
Ara
Süpersiniz.
Ara
Türkçe yamayı enabled dememe rağmen oyunda aktifleşmiyor ?
Screenshot_1.png?ex=661394d9&is=66011fd9...4125dc856&
Ara
Oyun içinde dil ile ilgili bir değişiklik yaptın mı?
Sic Parvis Magna
Ara
(19-06-2019, 21:40)altnkurt : Oyun içinde dil ile ilgili bir değişiklik yaptın mı?

mod1.pngmod2.pngmod3.png
Screenshot_1.png?ex=661394d9&is=66011fd9...4125dc856&
Ara
Ben oyunu bu yaz indiriminde alacağımda, merak ettiğim şey yamayı aktif ettiğimizde başarım kazanabiliyor muyuz?
Ara
(19-06-2019, 22:05)Alduin : Ben oyunu bu yaz indiriminde alacağımda, merak ettiğim şey yamayı aktif ettiğimizde başarım kazanabiliyor muyuz?

Şu an hayır. Yamalarla düzeltilme durumu olabilir, yani sıkıntı modla ilgili bir durum değil. Tüm modlar başarımları kapatıyor.
Ara
@KARTAL modun dosyalarının Steam/Workshop dizininde olduğuna emin olmayı deneyebilirsin ilk adım olarak. Launcherda dil değişikliği yok, herhangi bir biçimde Türkçe vesaire seçilmesi gerekmiyor. Mod aktifken oyuna girdiğinde her şeyin Türkçe olması şeklinde işleyiş. Eğer çözüm olmazsa direkt kurulum deneyebilirsin her zaman.
1.03 ile ilgili yamanın çalışmaması muhtemelen.
Ara
Yama 1.0.X sürümleriyle uyumlu, yamada geçen 1.0.1 tabiri yamanın kendi sürümü, uyumlu olduğu sürüm değil.
Bende 'de mod akitf olmasına rağmen oyunda aktif olmuyor :/ ( bu arada hem steam den hemde normal indirme yaptım yinede çalışmadı ) :( :(
Ara
Kendim direkt kurulum denedim herhangi bir sorun yaşanmadı. Kurulum esnasında bir sorun olabilir veya bir başka aktif mod/değişiklik modla çatışıyor olabilir.
Sorun yaşayanlar modu tekrar indirip deneyebilir mi? Değiştirilen .mod dosyasından kaynaklı bir sorun olabilir, eski haline getirdim şimdi.
Ara
Belgeler klasörünü farklı bir yere taşıdıysanız ya da yönlendirdiyseniz eski haline getirip tekrar deneyin.
Ara
belgeler klasörü normal yerinde tekrardan indirip kurdum ama yine aktif olmuyor steam workshop dan indirmez isem launcher da mod gözükmüyor .
Ara
Yamanın genel işleyişine dair bilgi verilen Imperator: Rome Türkçe Yama - Kurulum Rehberi şeklinde bir konu hazırladım. Yapısı itibariyle çok sorun çıkartabilecek bir yama değil, ancak bazı kullanıcılarda ilginç olaylar yaşanabiliyor - örneğin bir oyuncuda farklı diskte olmak üzere 2 tane Belgelerim vardı.

Önermiyorum ancak hiçbir şekilde yama olarak çalıştıramıyorsanız ve yamasız oynamak bir seçenek değilse, oyun dosyalarını yamanın dosyalarıyla değiştirebilirsiniz. İngilizce'ye geri dönmek istediğiniz vakit Steam'de dosya doğrulama yapmanız yeterli.
Belgelerimde mod klasörü bulunmuyor oyun içerisinde mevcut diller arasında geçiş yapabiliyorum yardım edin lütfen
Ara
Sen açabilirsin o mod klasörünü.
Imperator: Rome Türkçe Yama - 1.1 (%100) Çıktı
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.