Korsan oyunda başarım alınabilir mi?
Arkadaşlar merhaba ben maddi imkansızlıklar sebebi ile ( malum öğrenciyiz geçim sıkıntısı vb derken oyun almak hayal ) korsan eu4 kullanıyorum korsan eu4 de başarım alabilirmiyim? 

Bir sorum daha olucaktı eu4 de başarım sekmesine geldiğim zaman yazılar gözükmüyor kenarındaki kırmızı çubuklar gözüküyor ama başarım içeriği gözükmüyor korsan oyun diye mi böyle oluyor yoksa sorun mu var bir yerde ?
Ara
Başarım alınır ve hesapta sergilenir, korsan oyunda sergilenecek bir hesap durumu yok. Dolayısıyla "korsan oyunlarda başarımlar alınamaz."

Başarımları görememen sebebi de bu.
Geçenlerde humble da 1$'a eu4 ve üç beş dlc'si vardı. Bu tür indirimleri takip edersen, sigara parasına alabilirsin. Tavsiye :)
Ara
orjinal oyun varsa ama dlc 'ler korsansa alınır diye biliyorum.
Ki çoğu kişi korsan dlc kullanıyor.Malum fiyatlardan dolayı.
Screenshot_1.png?ex=661394d9&is=66011fd9...4125dc856&
Ara
(14-02-2020, 11:22)ReedMoonTR : Arkadaşlar merhaba ben maddi imkansızlıklar sebebi ile ( malum öğrenciyiz geçim sıkıntısı vb derken oyun almak hayal ) korsan eu4 kullanıyorum
Geçin arkadaşım bu ayakları. Hadi 200 300 liralık oyunlar neysede bu oyunu geçim sıkıntısı yüzünden alamayacak adam, oyunun başarımını değil bugün eve nasıl ekmek götürsem diye düşünür.
Delikanlı gibi oyuna para veren enayidir kafasındayım ama böyle yazarsam bana yardım etmezler desene sen şuna :P

Neyse sorunun cevabına geleyim, steamden başarım alabilmek için oyununun steamden alınmış olması lazım. Yukardaki arkadaşın dediği gibi başarım senin hesabında sergilenen bişey. Haliyle üzerine EU4 kayıtlı olmayan bir hesap başarım alamaz.
[+] 2 üye Royal Guard nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
korsan oyunla steamdan güzel bir VAC yasağı başarımı alabilirsin.
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
başarımları oyundan alıyor  dlc lerden degil  o yüzden  oyunun orjinal olması  başarımları alması için yeterli
[+] 1 üye alemdarpasa nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(14-02-2020, 19:49)jax61 : korsan oyunla steamdan güzel bir VAC yasağı başarımı alabilirsin.
Korsan oyuna VAC ban olayını ilk kez duyuyorum. Nasıl farkediyorlar ?
[+] 1 üye Royal Guard nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Orijinal oyun üzerine korsan DLC ekleyip doğru crack dosyalarını kullanırsan bu durum mümkün.
Ara
(14-02-2020, 22:02)Royal Guard :
(14-02-2020, 19:49)jax61 : korsan oyunla steamdan güzel bir VAC yasağı başarımı alabilirsin.
Korsan oyuna VAC ban olayını ilk kez duyuyorum. Nasıl farkediyorlar ?
bazı kişiler orjinal oyunun üzerine korsan dlc eklerken, bazı yöntemlerle korsan oyunla steam üzerinden multiplayer (bu yöntemle civ6 oynandıgına birebir şahidim)oynamak da mümkün olabiliyor. detaylı araştırma ile steam bu durumları fark edebiliyor. haliyle vac yasağı da ardından geliyor.
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Günah yavrum yapmayın öyle şeyler
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.