[MP] ANNO 1800 (Season 1 DLC)
Sürüm: Sezon 1'e dahil 3 DLC ( En azından Sunken cities ve Passage ek paketleri olması) 
Oyun Günleri: Pazertesi - Persembe
Oyun Saatleri: 
İki gun de 20.00 - 00.00

Baslangıc tarihini 1 Eylül olarak dusunuyorum o gune de kadar katılımcılar tamam olursa.

Oyun baslangıc gunu ve saatlerine uyulması rica edilir. 

Oyun ayarları baslık altında konusulup kararlastırılır.

@Onur34 @Kurt Knispel @diediebydie  @raskol
Ara
dlc ler yok bende.eu da olduğu gibi host da olması yeterli mi?
Ara
(27-08-2020, 17:07)raskol : dlc ler yok bende.eu da olduğu gibi host da olması yeterli mi?

bendede dlc ler yok .
anno MP de dlc lerin herkeste olması gerekiyor diye biliyorum.
@SoulForged
Ara
Evet malasef herkeste olmasi gerek en azindan passage ve sunken city olsaydi iyi olurdu neyse bakalim talepler doğrultusunda vanila olarak da yapabiliriz multi etkinlgiini
Ara
aldım dlc leri
[+] 1 üye raskol nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(28-08-2020, 17:40)raskol : aldım dlc leri
Oyunu bugun baslatmayı dusunuyordum var mı katılcaklar ? erteleyelım mı? en az 3 kısı olsak ıyı olur
Ara
ben gelirim
Ara
baska kımseden ses yok hem bugun CK3 cıktı herkes ona yoneldi ben de dahil o yuzden ılk gunu bos gecelım persembeye kadar bakalım talep olcak mı
Ara
(01-09-2020, 21:00)SoulForged : baska kımseden ses yok hem bugun CK3 cıktı herkes ona yoneldi ben de dahil o yuzden ılk gunu bos gecelım persembeye kadar bakalım talep olcak mı

dostum beni ekle, o kadar uzun olmasa da oynarız beraber
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.