Favori Tarih Kitabınız
Arkadaşlar bu konu altında favori tarih kitaplarınızı diğer forum kullanıcıları ile paylaşabilirsiniz.

Ben başlıyorum:Halil İnalcık-Osmanlı İmparatorluğu Klasik Çağ
Ara
izzet çıvgın ortaçağ tarihi
Ara
Timurlular Orta Asya'nın Parlak Devri
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
[+] 1 üye Gurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Sir Basil Liddel Hart- İkinci Dünya Savaşı Tarihi
Ara
kişisel favorim 20. ve 21. yüzyıl askeri ve ekonomik sistemlerini en başından anlamak açısından önemli bir eser olan Askeri Devrim - Geoffrey Parker kesinlikle. Bunların dışında Sir Basil Liddel Hart'ın 1. ve 2. Dünya savaşı kitapları muhteşemdir. Farkındayım uzattım biraz ama tarih kitabı olarak kabul edersek the German Genius çok özeldir.
[+] 1 üye GespensterPanzer nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Tarih kitaplarını çok fazla okuduğumu söylemem ama Emrah Safa Gürkan'ın Sultanın Casusları kitabı pek zevkliydi.
İhtiras, keder, heyecan, marjinallik, monşerlik, kaygı ve aşırı miktarda Türklük barındırır.
Sen eğme, eğilsin alnı karalar / Dalkavuklar, p...lar ve maskaralar
Ara
İlber Ortaylı Türklerin Tarihi güzel bir başlangıç
أعيش بين الجهلاء الذين يخافون من الأبجدية
Ara
NTV Yayınları'nın Dünya Tarihi adlı kitabı vardı. Aslında bir başvuru kaynağı olsa da defalarca kez baştan sona okudum.
IbnE9P2.gif
Ara
Halil İnalcık Devlet-i Aliyye Serisi başyapıt..
[+] 3 üye Dreyfus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Avrupa Tarihi-Muammer Gül  :up:
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.