LoL - Worlds 2020
Ben hala finalin DWG vs TES olacağını düşünüyorum. Çünkü bu iki takım diğerlerine kıyasla çok daha üstün bir oyun oynuyor. Diğer takımları da kendi aralarında kıyaslarsınız fakat bu iki takım çok daha iyiler.
WhaW8Am.gif
Ara
G2 vs DWG serisinin ilk maçının seçimleri yapılıyor şu an.
WhaW8Am.gif
Ara
(24-10-2020, 13:12)PCOyun : G2 vs DWG serisinin ilk maçının seçimleri yapılıyor şu an.

hemen açıyorum. teşekkürler.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
DWG ilk maçı üstünlükle kazandıktan sonra G2 ikinci maçta intikamını aldı ve bayağı ezerek DWG'yi yendi. Bakalım üçüncü maç nasıl olacak, 5 maça gitmesi olası serinin.
WhaW8Am.gif
Ara
DWG üçüncü maçı çok iyi oynayarak kazandı. Şu anki maçta da G2 çok kötü oynuyor 3-1 bitmesi muhtemel.
WhaW8Am.gif
Ara
DWG dördüncü maçı da kazanarak seriyi 3-1 kapattı. G2 son maç cidden çok kötü oynadı, oysa ikinci maç kazanarak beklentileri yükseltmişlerdi.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Son DWG vs G2 maçı Worlds tarihinin en kısa süren maçıymış. G2 rekor üstüne rekor kırıyor :D
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
lol1.JPGlol2.JPG
giphy.gif
Ara
Bugünkü maçları izlemeye geç başladım. TES 1 - 2 Suning şeklinde şu an seri. Turnuvanın favorisi TES'i de elerse Suning üstüne bir de şampiyon olamazlarsa bayağı hate toplamaları mümkün.
WhaW8Am.gif
Ara
Suning dördüncü maçı da kazanarak seriyi 3-1 kapattı böylelikle Çin'in iki favori takımı olan JDG ve TES'i elemiş oldular. Bakalım finalde de aynı performansı gösterebilecekler mi yoksa Güney Kore geri dönüş yapacak mı.
WhaW8Am.gif
Ara
TES çok direndi ancak en son ezrealın gromptan can çalması bile maçın galibini gösterdi.
Ara
31 Ekimde oynanacak olan Suning vs DWG finalinin tahminleri açıldı. Maç League of Legends Dünya Şampiyonluğu'nun 10. finali olacak.
WhaW8Am.gif
Ara
Suning tüm pickemlerimi mahvetmiş olsa da kendilerini kanıtlama şansları var. Bide Kore kazanamaz bence çünkü China #1

Screenshot_3.png
WhaW8Am.gif
Ara
Saat kaçta maç?
Ara
31 Ekim TSİ 13:00.
WhaW8Am.gif
Ara
ElLiZxYX0AEJh0m.jpg
WhaW8Am.gif
Ara
15 dakika sonra final şovu başlıyor. Bir saat 15 dakika sonra ise Suning ve Damwon Gaming arasındaki final serisi başlayacak.
WhaW8Am.gif
Ara
Final şovu nereden izlenebiliyor?
Ara
Buradan izlenebilir. Ayrıca Twitch, Youtube gibi platformlarda da resmi yayınlara ulaşmak mümkün. Yayın sırasında Riot hesabınıza giriş yaparsanız bazı droplar almanız da muhtemel.
WhaW8Am.gif
Ara
Açılış seremonisi başlıyor.
WhaW8Am.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.