[MOD][WIP] Stellaris Türkçe Yama
Stellaris Türkçe Yama Çalışması

Yamayı indirmek için;
Steam Workshop: https://steamcommunity.com/sharedfiles/f...2367007574

-

Yama durumunu görüntülemek için;
Google DOC: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1...sp=sharing

-

Stellaris mağaza sayfasını görüntülemek için;
Steam: https://store.steampowered.com/app/281990/Stellaris/

-

Bu sektörde yeni olduğumuzdan dolayı bize yardımcı olabilecek bütün fikirlere açığız, yapılabilecek en ufak yardımın bile çok büyük gelişmeler sağlayacağını düşünüyoruz. Bize Forum üzerinden ulaşabilirsiniz...
[+] 9 üye Anatör Çeviri nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
duyduğuma çok memnun oldum uzun zamandır oyunuyorum bu oyunu cevirisini bayadır bekliyordum. çalışmalarınızın devamını bekliyorum :)))))
[+] 2 üye unlud nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Başarılar.Herhangi bir gelişme var mı acaba?Ayrıca az da olsa yardımcı olabilirim eğer ihtiyaç varsa.
[+] 2 üye Mr.Tetch nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
başarılar. ne kadarı bittiğini söyleyebilir misiniz?
[+] 2 üye gereksizihtiyac nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(08-01-2021, 21:48)gereksizihtiyac : başarılar. ne kadarı bittiğini söyleyebilir misiniz?

46.434 Satırdan, 1494 Satır Çevrilmiş Duruma = %03'lük Bir Kısım Türkçeleştirilmiştir.
[+] 1 üye Anatör Çeviri nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Kolaylıklar diliyorum. Teşekkür ederiz.
[+] 2 üye Jokzilla nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Umarım onlarca kez yarıda kaldığı gibi birkez daha yarıda kalmaz yama. 5 senedir aralıksız yama bekliyoruz. Kolaylıklar Diliyorm bnde ekibe şimdiden.
[+] 2 üye bypr010 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(09-01-2021, 11:58)bypr010 : Umarım onlarca kez yarıda kaldığı gibi birkez daha yarıda kalmaz yama. 5 senedir aralıksız yama bekliyoruz. Kolaylıklar Diliyorm bnde ekibe şimdiden.

Bizde Aynı Şekilde 4 Yıldır Yama Beklediğimizden Dolayı Kendimiz Yapmaya Karar Verdik :smile: İlginiz İçin Çok Teşekkürler
[+] 1 üye Anatör Çeviri nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Umarım tamamlanır, oynamak istiyordum.Ttakipteyiz.
[+] 2 üye kırmızı nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Kolay gelsin yakından takip ediyorum müthiş bir haber.
[+] 2 üye Balthar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Daha önce yarım bırakılan denemeleri gördükten sonra bir acaba dedirtse de umarım gerçekleşir. 20 günde yüzde 3'lük ilerleme pek verimli değil ama zamanla hızlanır diye umut ediyorum. Bu şekilde 2 yılı bulabilir çünkü tamamlanması.
Bilincin her türlüsü hastalıktır.
[+] 2 üye Zebercet nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(11-01-2021, 02:25)Zebercet : Daha önce yarım bırakılan denemeleri gördükten sonra bir acaba dedirtse de umarım gerçekleşir. 20 günde yüzde 3'lük ilerleme pek verimli değil ama zamanla hızlanır diye umut ediyorum. Bu şekilde 2 yılı bulabilir çünkü tamamlanması.

% 4 olmuş dostum :)
[+] 2 üye Balthar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Merakla bekliyorum yabancı dilim pek iyi olmadığından dolayı oyunu oynayamamıştım :(
[+] 2 üye Fiascors nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Vallaha da ilerliyor yaa. Yüzde 5 olmuş umarım kaderi diğer yamalarla aynı olmaz. Ümitliyim bu sefer. Çok ihtiyacı var Türk strateji severlerin bu yamaya. :smiling:

edit 6 olmuş
[+] 1 üye newssal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Gerçekten sabırla bekliyorum bu yama için forum üyeliği açtım  :up:
[+] 2 üye Jetorr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Her ne kadar İngilizce bilsem de, oyunu Türkçe oynamak isterim ve bittiği taktirde oyunu tekrar indireceğim. Başarılar dilerim.
[+] 2 üye Eladorr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
ingilizcem yeterli değil o yüzden bu yamayı yaptığınız için teşekkürler sizi destekleyen çok kişi var başarılar diliyorum
[+] 2 üye 11matrx nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Arkadaşlar herhalde yamayı bıraktılar. Ne atolyede ki moda ulaşılıyor ne de documantiryde ki dosyaya. Bırakmaları sorun değil gönüllülerdi de keşke bıraktık diye bildirselerdi.
Ara
(26-01-2021, 23:45)ChefJoseph : Arkadaşlar herhalde yamayı bıraktılar. Ne atolyede ki moda ulaşılıyor ne de documantiryde ki dosyaya. Bırakmaları sorun değil gönüllülerdi de keşke bıraktık diye bildirselerdi.

Evet öyle gözüküyor.Şunun bir Türkçe yamasını becerecek kimse çıkmadı.İyice çorba oldu bu yama olayı elini atan da yarım kalıyor.Umarım geri dönüş yaparlar ve devam ederler.
Ara
Belki biraz sert kaçacak ama haklı olacak şimdi yazacağım. İnsanlara yapacağız dedikten sonra hiçbir açıklama yapmadan dosyaları silmekle olmuyor o işler artık neye inanacağımızı bilmiyoruz. Olay köylü çoban ilişkisine döndü şu saaten sonra sizin gibiler yüzünden birisinin yapma özgüveni de kalmaz. Kimse bana zaten bedavaya yapıyorduk savunmasıyla gelmesin. İnsanları boş vaatlerle ümitlendirmeye hakkınız yok.
[+] 3 üye newssal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.