SMITE
smite2.png
Oyunu oynayanlar için açılmış konudur. Oyuncular burada multiplayer etkinlikleri düzenleyebilirler. Oynayanlar yazarsa sevinirim. 
Siyasette muhabbet... Hepsi yalan, palavra... 
Doğru sözü “Kül Tegin” kitabesinde ara... 
Ara
Oyuna Avatar karakterleri geliyormuş. Asıl çıkış amacından ne kadar sapmış olduğunu görünce tuhaf hissettirdi.
WhaW8Am.gif
Ara
@Katastrofa ile beraber birkaç el attık. Bence daha güzel bir moba oyunu haline getirilebilirmiş ama şu anki haliyle mobil oyun gibi duruyor. 

unknown.png
Combat sırasında aldığım bir foto.
[+] 1 üye Yasin Ahmet nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bir kaç gündür fırsat buldukça giriyorum. 3. şahıs görüntüsü rpg oyunu oynuyormuş gibi hissettiriyor. Özellikle menzilli büyücü karakterler çok zevkli. Arayüz ve ayrıntı olarak Lol'e kıyasla çok geride. Ancak bir çok tanrı kendine has özellikleri ile ilgi çekici olabiliyor. Tabi oyundaki tanrılar gerçek mitolojilerden alıntı olduğu için ayrıca bir zevkli.

İlginç bulduğum bir nokta var. Hadi Zeus, Ra, Set, Anubis, Ares, Herkül falan mitolojide kalmış, günümüzde hikaye olarak baktığımız karakterler, bunlarla oynamak sıkıntı değil de, oyunda Hindu tanrıları da var. Yani şu an milyonlarca tapanı olan ve Hinduizm'de imanın şartlarından biri olan Ganeşa'yı sen oyunda Cupid ile öldürüyorsun, absürt bir durum olmuş.

İtem sistemi bi tık karışık geldi. Oyun başında oto skill ve oto item açıp oyuna aldırabiliyorsunuz itemleri. Başlarda kullansam da bir kaç defa isabetli itemleri görmeyince kapattım. Ama yeni oyuncu için iyi olmuş.
Ara
(16-03-2021, 20:31)elefsar : Bir kaç gündür fırsat buldukça giriyorum. 3. şahıs görüntüsü rpg oyunu oynuyormuş gibi hissettiriyor. Özellikle menzilli büyücü karakterler çok zevkli. Arayüz ve ayrıntı olarak Lol'e kıyasla çok geride. Ancak bir çok tanrı kendine has özellikleri ile ilgi çekici olabiliyor. Tabi oyundaki tanrılar gerçek mitolojilerden alıntı olduğu için ayrıca bir zevkli.

İlginç bulduğum bir nokta var. Hadi Zeus, Ra, Set, Anubis, Ares, Herkül falan mitolojide kalmış, günümüzde hikaye olarak baktığımız karakterler, bunlarla oynamak sıkıntı değil de, oyunda Hindu tanrıları da var. Yani şu an milyonlarca tapanı olan ve Hinduizm'de imanın şartlarından biri olan Ganeşa'yı sen oyunda Cupid ile öldürüyorsun, absürt bir durum olmuş.

İtem sistemi bi tık karışık geldi. Oyun başında oto skill ve oto item açıp oyuna aldırabiliyorsunuz itemleri. Başlarda kullansam da bir kaç defa isabetli itemleri görmeyince kapattım. Ama yeni oyuncu için iyi olmuş.

Oyunda mitoloji eseri olmayan bir sürü kahraman bulunuyor, oyun iyice absürt bir durumda. Kahramanlar ise Loldaki kahramanların skillerinden çalmış bir şekilde genelde. İtem sistemi ise bayağı kötü, yani kısacası oyun bir mobaya kıyasla aşırı kötü.
Space-Background.gif
Ara
Şimdi de Stranger Things.

96da953baef5ee141b4b1e05c6526fab4bcb706c...aa793f.jpg
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İyice kötü kötü durumlara düştü ya, hiç umursamamak daha iyi :d
Space-Background.gif
Ara
Rivayetlere göre toxic oyuncu olmak isteyenler ilk önce bu oyuna başlayıp flaming eğitimi alıyormuş
Ara
683dfa606c50c42386f1f0125e8febaca94ed66e...af1ff6.jpg
WhaW8Am.gif
Ara

Dwayne Johnson tarafından seslendirilmemiş beğenmedim.
tTRiYax.png
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.