HoI4 - Multiplayer Sohbet
Önceki multiler sanırım yürümedi. Bir kaç başarılı oyun olursa muhtemelen katılım zamanla artar.
Ara
2017 ST forumu için hoi4 yılı olacak!
İnşallah bu sene EU4' ün forum üzerin de ki hegomonyasını kıracak ve hoi4' ü popüler yapacağız.
Ara
(22-01-2017, 23:56)napolyon94 : 2017 ST forumu için hoi4 yılı olacak!
İnşallah bu sene EU4' ün forum üzerin de ki hegomonyasını kıracak ve hoi4' ü popüler yapacağız.

İnşallah. Allah-u akbar!
Ara
Herkese Merhaba 

Diğer Multiplayer ile saatleri çakıştırmadan ayrı bir oyun daha oynayabiliriz bence.Bu akşam 8 gibi katılabilecekler varsa yazabilir mi isimleri ? 

Oyunu isteyenler olursa modlarlada oynayabiliriz.The Great War gibi...

Oyuncular
TR Ace
goldlannister
Adm
Ara
yaz beni :D
Ara
Tamamdır yazdım
Ara
Beni de yaz :)
Ara
Tamamdır 8-12 arası uygun mudur herkese ?
Ara
Bana uygundur usulen ülkeleride yazayım

İspanya Almanya Lüksemburg lobi dahil ~300 saat
Ara
Tamamdır büyük ülkeler seçeriz zaten çok kişi olmayız heralde
Ara
http://steamcommunity.com/id/TRDestroyer/ burada benim profil eklersin.
Ara
internet kötü oldugu için gelemiyorum diyer ay artık :)
yeryüzündeki herhangi bir kara parçasının "vatan" statüsüne geçebilmesi için, orada yaşayan orayı yurt olarak benimseyen insanların o toprak uğrunda seve seve mallarını, canlarını feda etmeleri gerekir. işte o zaman orası "vatan" olur. değilse bir arsa, bir tarladan öteye geçemez...
Ara
Bugün oynadık biz 3 kişi Finlandiya,Romanya,Türkiye yapıp sovyetleri yendik :) Yarın devam edicez bakalım
Ara
Arkadaşlar HoI4 multiplayer kuralım geniş çaplı katılacak olanlar varmı? 

İnternetim yetersiz olduğundan Host olarak geçemiyorum oynamak isteyen arkadaşlar varsa  güzel bi oyun düzenleyebiliriz.
Ara
ben katılırım
yeryüzündeki herhangi bir kara parçasının "vatan" statüsüne geçebilmesi için, orada yaşayan orayı yurt olarak benimseyen insanların o toprak uğrunda seve seve mallarını, canlarını feda etmeleri gerekir. işte o zaman orası "vatan" olur. değilse bir arsa, bir tarladan öteye geçemez...
Ara
Bende katılabilirim
Ara
ben de katılırım
Ara
bende katılabilirim
Ara
Bende katılabilirim Multiplayer oyunlara
Ara
Ayarlayalım bişeyler
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.