Sohbet: Hearthstone - Genel Sohbet: Taverna
(10-08-2020, 00:44)PCOyun : İlk kez duydum bunu. Oyunu kapatıp açsan sonucu kontrol edebilir misin.

Kapatıp açtım. Beni galip saydı.
IbnE9P2.gif
Ara
Düşündüğüm şey olmuş o zaman. Rakibin oyundan düştüğü için galip olmuşsun fakat client bunu geçirmemiş.
WhaW8Am.gif
Ara

Az önce Tyrande ile Malfurion'a karşı oynarken fark ettim. Hoş bir detay olmuş.
IbnE9P2.gif
Ara
artik her desteye living dragonbreath almak sart oldu yoksa mage ile basa cikmak cok zorlasti her tur freeze ediyor masayi. az once hunterla oynarken uc tur ust uste frost nova iki kez de blizzard atti rakip. neyse ki kombosunu yaparken pressure plate vardi apprenticelerden birini aldim da kurtuldum yoksa imkani yok.
tumblr_m4rerjNz5e1qk26dzo1_500.gifv
Ara
iki senedir araliklarla bu oyunu oynuyorum ve simdi farkettim hala warlock legendary bulamadim :/
Ara
Kart paketlerinden hiç Warlock Legendary kartı bulamadın mı yani tam anlamadım.
tTRiYax.png
Ara
(15-08-2020, 13:36)reddga : Kart paketlerinden hiç Warlock Legendary kartı bulamadın mı yani tam anlamadım.
evet kart paketlerinden bulamadim hala. galakrond herkese dagitildigi icin onu saymadim
Ara
İki yıl az bir süre değil, Warlock'ta şanssızmışsın demekki.
tTRiYax.png
Ara
Bir ara bana da sadece Shaman legendarysi çıkıyordu.
ilk old gods pakedi satin alindiginda hala c'thun veriyor hediye olarak. ama desteleri hala kullaniliyormu wildda bilmiyorum ,willda o kadar oynadim karsima hic cikmadi.
Ara
Daha çok eğlenmek için kullanılıyor diye biliyorum. "Meta" denebilecek bir C'thun destesi yok sanırım.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bugün bayağı ilginç bir rogue taktiğiyle karşılaştım. Yeni kartlardan olan Secret Passage ile önceden elinize farklı classtan kart eklediyseniz questi 2. turda tamamlayabiliyorsunuz.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
2XE47GPLTS4C1599143648323.png
IbnE9P2.gif
Ara
22 Ekimi bekleyip göreceğiz. Ortadaki kısım pack sistemi revampı herhalde ama en merak ettiğim yeni oyun modu.

EkdsiP1XUAMaf0h.jpg
WhaW8Am.gif
Ara
Sekiz dakika sonra yayın başlıyor. Buradan izleyebilirsiniz.
WhaW8Am.gif
Ara
Özellikle reddit'te yeni görev sistemiyle ilgili ciddi bir linç var Blizzard'a karşı. Oyuncular eskisine nazaran daha az gold elde ediyormuş. Bu sistemin gelmesiyle birlikte 3 win'e 100 gold meselesinin kalktığını şikayetleri okurken fark ettim. Sanırım asıl ilüzyon eski görevler direkt altın verirken, şimdiki görevlerin xp vermesi, o xp'nin birikerek altına dönüşmesi.
İlk başta verilen full + full görevlerden sanırım daha çok ödül veriyor izlenimi yaratılmış ama 3 win 10 gold mevzusu geri dönse bence daha rahat ve ne kazandığını bildiğin bir sistem olacağı için bence daha iyi gibi.
WhaW8Am.gif
Ara
Sanırım en büyük skandal, maç başı XP alınıyormuş (bunu da şimdi öğrendim) fakat alınan bu XP maçta geçirilen süreye bağlıymış. Bu sebeple millet çok XP almak için turunu uzatıyormuş. Yani aggro deste oynadın rakibi 4. turda yendin düşük XP.
Benim maçlardan xp aldığımı fark etmememin sebebi bu olsa gerek o zaman.
WhaW8Am.gif
Ara
Wild'da yüksek ranklarda oynamak cidden ölüm. Sadece Odd paladinler ve benimle aynı desteyi oynayan kişilerle karşılaşıyorum.
WhaW8Am.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.