Sohbet: Company of Heroes 2 - Genel Sohbet: Komuta Karargahı
Para vermem diyordum da canımın çektiği birkaç şey gördüm dayanamadım aldım :D
Ara
Topluluk tarafından finanse edilen büyük bir turnuva var şuan CoH 2 için. Ve bu turnuvanın yarı finalinden harika bir anı paylaşmak istedim sizinle.

https://youtu.be/B-hF2LDKQyk?t=19m12s

İngiliz oyuncusu hızlı bir karar ile en doğru tercihi yaptı çünkü Wehrmacht sniper birliği oyundaki 3 sniper arasından en hızlı nişan alma süresine sahip. Bu durumda o da saldırmayı seçseydi kazanma şansı 0 olacaktı. Bunun yerine düşmanı oyalayıp hemen yandan desteği getirerek oldukça zayıf olan sniperı hızlıca yok etti.
[+] 1 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Sırf bu konuya mesaj atmak için başka forumdan geçiş yaptım. Steam üzerinden COH2 kapışmak isteyen arkadaşlar lütfen eklesin : fatihselcuk35
Ara
Merhaba arkadaşlar,

DH forum'dan geldim. Orada daha önce 2 ufak CoH turnuvası düzenlemiştim. 2v2 turnuvası için yeterli katılım olursa düzenlemeyi düşünüyorum. Düşünenler olursa cevap yazsın lütfen.
Ara
(02-08-2017, 18:56)pplhntr2 : Merhaba arkadaşlar,

DH forum'dan geldim. Orada daha önce 2 ufak CoH turnuvası düzenlemiştim. 2v2 turnuvası için yeterli katılım olursa düzenlemeyi düşünüyorum. Düşünenler olursa cevap yazsın lütfen.

Açtığınız konunun yeri yanlış olduğu için multiplayer bölümüne taşıdım. Eğer beni Steam üzerinden(Ayro) eklerseniz daha sağlıklı bir iletişim kurabiliriz.
Ara
Bugün gelmek isteyen var mı? 2 kişiyiz 3. arıyoruz.
200w.webp?cid=790b76115d1e7ead69352f4d67...=200w.webp
Ara
Oyunda son çıkan commanderlar nedir? Artık commander çıkarmıyorlar mı?
Ara
(04-09-2017, 09:02)SatanistKesenKedi : Oyunda son çıkan commanderlar nedir? Artık commander çıkarmıyorlar mı?

Komutan çıkarmayı uzun süre önce bıraktılar. Topluluktan mod yapımcılarına dengeleme yamaları yaptırıyorlardı(ilki martta çıkmıştı) bu sonbaharda ikincisi hazırlanırken Age of Empires 4 duyurulduktan bir süre sonra onu da iptal ettiler. Oyuna desteği komple kestiler şuan.
[+] 1 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Zamanında o kadar uğraşıyorlardı ilginç oldu. Umarım son hali dengelidir bir ara yüklemeyi düşünüyorum tekrardan.
Ara
Takım oyunlarında hala denge sağlanamadı bana göre, zaten bu yama takım oyunlarına(TDlere özellikle) denge getirmek için çıkacaktı ama olmadı. 1v1 2v2 nin şuan oynanabilir seviyede olduğunu düşünüyorum.
Ara
Benim için coh hep 1vs1 oyunuydu, hala öyle. 2vs2'yi zevkine, 3vs3 ve 4vs4'ü hiç oynamazdım.
Ara
(04-09-2017, 19:47)SatanistKesenKedi : Zamanında o kadar uğraşıyorlardı ilginç oldu. Umarım son hali dengelidir bir ara yüklemeyi düşünüyorum tekrardan.

Kışa kalırsa bu iş haberim olsun oynarız. 75'den fazla oyunumuz var sanırım 2v2'de, sıkılmadıysan tabi :joy:
Ara
Ara
Stumtigerin o saldirisi acayip iyi ya.Yalniz onu kullanirken belli bir odaklanma suresi var eger rakibin geldigi yonu sezemiyorsaniz atis bosa gidiyor.Karsida deneyimli bir rakip varsa ateslenecigin hemen anlayip birimlerini baska yere cekebiliyor.
Ara
500 mb patch geldi. Yeni skinler içeriyor.
Ara
COH2 nin trainer i olan var mı internette bir türlü adam akıllı bulamadım
giphy.gif
Ara
Alıntı:Dear Company of Heroes fans,

The last few months have been crazy busy at Relic. We've released Dawn of War III and announced Age of Empires IV! Company of Heroes updates might have seemed less frequent of late, but we haven't forgotten about nor moved away from our most critically acclaimed franchise. Far from it!

As a matter of fact, we want your opinion on what matters most to you when it comes to Company of Heroes, and what you think should come next! If you could spare a few minutes to take the survey below, we would be immensely grateful.

Bonus: We’ll also reward your participation with some free Company of Heroes 2 DLC :)

Thank you very much,

The Company of Heroes Team

Maillerinizi kontrol edin.
Ara
Mailime baktım bana bir şey vermemişler. CoH2'yi geri yükledikten sonra hoş bir süpriz olabilirdi.
Ara
coh her daşm 3v3 ve 4v4 oyunu olarak aklımda yer edindi.

1v1 için beni aşan bir stresi var.
[+] 2 üye napolyon94 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ben hep 1v1 oynadım ve baya kastı. Aslında 2v2 3v3 oynayacaksak tekrar yükleyebilirim.
Sic Parvis Magna
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.