Simülasyon: Kerbal Space Program
Oyunun geliştirici ekibinin önemli bir kısmını Valve işe almış.
http://www.pcgamer.com/valve-hires-membe...gram-team/
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
Bu KSP için iyi bir gelişme mi kötü bir gelişme mi?
Sic Parvis Magna
Ara
Bilmiyorum, Valve yetkilileri bunla ilgili bir açıklama yapacakmış.
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
Making History isimli bir DLC geldi: http://store.steampowered.com/app/283740...Expansion/
Ara
Hiç beklemiyordum. Neler eklediğine bakıp en kısa zamanda alacağım sanırım. Baya şaşırttı.
Sic Parvis Magna
Ara
1.17: Room to Maneuver çıktı.

Yeni gelişmiş manevra nodu, yeni altitude sayacı (deniz seviyesi/ yer seviyesi ayarı), yenilenip iki katına çıkarılan texture çözünürlükleri, ufak motorlara yapılan reworkler ve bir çok bugfix.

Yeni manevra nodu videosu ve görselleri:

unknown.png

unknown.png

unknown.png

Yeni texturelerden bazı kesitler:

Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Hala geliştirilmeye devam ettiğini bilmiyordum açıkçası, bir dönem epey vaktimi çalmıştı :)
Ara
Steamden sunana kadar iade ettigim tek oyun kotu mu degil ama ogrenmesi zor tuttoriali yetersiz kafa yormak gerek belki birgun tekrar alip baslarim
Ara
(11-04-2019, 01:02)SoulForged : Steamden sunana kadar iade ettigim tek oyun kotu mu degil ama ogrenmesi zor tuttoriali yetersiz kafa yormak gerek belki birgun tekrar alip baslarim

EUIV vs'nin de öğrenmesi baya zor yeni başlayan için. Ama bi başlayınca bırakılmıyor. Bu tarz oyunlar öyledir. Tutorial'i 1.0'da mı ne güncellendi. Baya detaylı bi el kitapçığı eklendi. Tekrar şans vermeni öneririm.
Sic Parvis Magna
Ara
Screenshot_7.jpg
Sic Parvis Magna
[+] 2 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Kerbal Space Program %75 indirimle ₺14,75.
IbnE9P2.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.