RYO: Mount & Blade II: Bannerlord
Hasarı belirleyen yeni sistem iyi olmuş.
Vir sapit qui pauca loquitur
Ara
Şu an için bu oyundan beklediğim tek şey çıkması  :rage:

1JnBGj.jpg
[+] 6 üye Sxario nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
blog_post_42_taleworldswebsite_02.png

Bu oyun çıkmaz
441ea13e95237217444e0db6351c9f3d.jpg
[+] 7 üye villager nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Muhtemelen oyuna battle royal modu eklemeye çalıştıkları için çıkışı bu kadar sürdü. Mucize eseri oyun çıkarsa ve cidden battle royal modu olsa hiç şaşırmam açıkcası.
tTRiYax.png
Ara
blog_post_47_taleworldswebsite_02.png
Ara
İçimde hiç heyecan kalmamış. :'(
Ara
Hakikaten heyecan da bitti. Eskiden dev blog'ları kısa da olsa ilgiyle okur görsellere döne döne bakardım. Şimdi direkt aşağı kaydırıyorum steam'de sayfayı.
Ara
(14-06-2017, 15:55)Lothebork : Eğer olumlu yorumlar gelirse satın almayı düşünüyorum. Sonbaharda mı çıkacak?

Sonbaharda çıkacak gibi bir haber duymadım oyunun yapımcıları bu konu hakkında herhangi bir tarih vermiyorlar. Olumlu yorumlarla dolu bir ortam bilirsiniz her yer böyle şeyleri karalamaya çalışanlarla dolu fakat buna rağmen ben bu oyunu karalayan görmedim gayet güzel olucak gibi geliyor ama beklentilerimizi karşılar mı bilemem orası size kalmış neyse iyi forumlar  :tada:

Arkadaşlar kesinlikle heyecanınızı kaybetmeyin.CK2: Incapable
Bu kadar yıldır oyun yapsam herhalde bomba gibi olurdu ve bu nedenle sabırla bekleyin çıkınca ben alıp ilk deneyimimi yaşayıp yorumlayıp ve hatta buna dair bir makale bile yazacağım ve sizlerle paylaşacağım.:pray:
Ara
Şuan çıkmasını beklediğim iki oyun var biri Bannerlord diğeri Age of Civilizations 2 ama ikiside çıkmıyor delircem sürekli sonlarındayız diyorlar  :rage:
Ara
blog_post_49_taleworldswebsite_03.jpg
blog_post_49_taleworldswebsite_04.jpg
Ara
(02-06-2018, 21:01)reddga : Muhtemelen oyuna battle royal modu eklemeye çalıştıkları için çıkışı bu kadar sürdü. Mucize eseri oyun çıkarsa ve cidden battle royal modu olsa hiç şaşırmam açıkcası.

Para Kazanmak İçin Konseptinden Sapıp Hayranlarını Sinirlendiren Oyunlar Kervanına Yeni Bir Oyun Diyorsun.
Je freier Maerkte sind, desto freier sind die Menschen
Ara
Steamda özellikle çok karşılaştığım insanlar oldu.
Adam Evlendi, çoluk çocuk sahibi oldu ve çırpınıyor "hadiii artık çık oyun yaşımı geçiyorum çııııık." Çok denk geldim. Neyse bizim Torunlarımız oynar artık.
Ara
Gamescom'a katılacaklarını açıklamışlar.
Sic Parvis Magna
Ara
2eo54y.jpg
Ara
Victoria 3 çıkar bu çıkmaz
Noro lim, noro lim , Asfaloth!
[+] 1 üye glorfindel nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
[+] 1 üye Lothebork nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Dün çıkan blog yazısında oyunun skirmish modu için yakın zamanda closed beta açılacakmış.
tTRiYax.png
Ara
Bannerlord Beta'dan oynanış videosu yayınlanmış.

tTRiYax.png
Ara
O kadar sene bekledik peşinde oldukları işe bak...
BLADE ROYALE
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Taleworlds'ün genel müdürü Ali Erkin görevinden ayrılmış.

https://oyungezer.com.tr/haber/taleworld...ildi/detay
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.