Empire - Kısa Sorular ve Kısa Cevaplar
yarı monarşi nasıl oluyordu?
giphy.gif
Ara
O sanırım Cumhuriyet ile yönetilen ülkelerde üst sınıf ayaklanırsa direk monarşi yerine meşrutiyete diye geçiyor biliyorum.
76561198032000419.png
[+] 1 üye Yabgu Khan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(31-07-2017, 11:19)turkish lokum : yarı monarşi nasıl oluyordu?
Ülke mutlak monarşi iken üst sınıf ayaklanırsa sadece kral değişir.Alt sınıf ayaklanırsa cumhuriyet gelir.
Ülke meşruti monarşi iken üst sınıf ayaklanırsa mutlakiyete alt sınıf ayaklanırsa cumhuriyete geçilir.
Ülke cumhuriyet iken üst tabaka ayaklanırsa (yanlış hatırlamıyorsam meşruti ) monarşi gelir.
Bununla ilgili rehber yoksa ben 2 hafta sonra eve döndüğümde açabilirim.
Ara
(31-07-2017, 16:51)Sübaşı :
Ülke mutlak monarşi iken üst sınıf ayaklanırsa sadece kral değişir.Alt sınıf ayaklanırsa cumhuriyet gelir.
Ülke meşruti monarşi iken üst sınıf ayaklanırsa mutlakiyete alt sınıf ayaklanırsa cumhuriyete geçilir.
Ülke cumhuriyet iken üst tabaka ayaklanırsa (yanlış hatırlamıyorsam meşruti ) monarşi gelir.

İstersen bende yaparım.
giphy.gif
Ara
(31-07-2017, 21:14)turkish lokum :
(31-07-2017, 16:51)Sübaşı :

İstersen bende yaparım.
Rehber yapacak kadar bilgin varsa niye soruyorsun :P
Ara
Ya şimdi fikir senden çıktı ya fikrini çalmak istemedim eğer boş vaktim olursa yaparım ztn çok büyük bir konu değil.

Ya da devrim bayraklarını ben bulup sana atayım bilgi kısmını sen yap.
giphy.gif
Ara
Yav rehber yapmak için konuyu bilmek gerek.Sen soru sorup üstüne aynı konu üzerinden rehber yapayım diyorsun :D
Ben bu devrimlerle alakalı kapsamlı bişey yaparım diye düşünüyodum. Oyunun içinden kendim fotoğraflar falan çekerek yani.
Ama bunun konusu daha önce açılmış olabilir. Eğer varsa 2. konuya gerek yok.
Ara
Baktım yok.

latest?cb=20150922153505latest?cb=20130630001529
Bu şekilde bayrağı değişen bütün ülkelerin bayrağını atarım istersen.
Onu dedim sana yardımcı olmak amaçlı :)
giphy.gif
Ara
Daha önce böyle konu açacaktımda benzeri varmı diye bakarken görüp konuyu açmadığımı hatırlıyorum aslında ama bende baktım yokmuş şaşırdım.
Gelince hallederim ben.Amacım değişen bayraklardan ziyade oyunda böyle bir mekaniğin olduğunu göstermek. Konuyu açarken duruma göre bayrakları koyarız belki.
Ara
tmm açacağın zaman söyle ben sana bayrakları atarım hangi ülkelerde bayrak değişiyor diye hepsini denemiştim.
giphy.gif
[+] 1 üye turkish lokum nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
ETW de sınırlı üretilen birlikleri(ingilizlerdeki iskoç yada elit guard gibi) sınırsız üretme varmı yani dosyalarla halledilebilen ?
Ara
ESF editör ile kendin yapabilirsin @Cayenne
giphy.gif
Ara
(07-10-2017, 08:55)turkish lokum : ESF editör ile  kendin yapabilirsin @Cayenne

hocam bu program konularınla alakam çok az  :tired: . nasıl yapılcağını biliyorsan anlatırmısın
Ara
Ya abim biliyordu yeni birim fln ekliyordu hatta ama ben pek bilmiyorum kendisi de şu an yurt dışında o programı kullanarak dosyaları aciyorsun dosyaları karıştır biraz belki bulursun
giphy.gif
Ara
@Faramir sen bilirsin diye tahmin ediyorum.
[+] 1 üye Royal Guard nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(07-10-2017, 23:38)Sübaşı : @Faramir sen bilirsin diye tahmin ediyorum.

Biliyorum bilmesine zamanında modlama projelerim filanda olmuştu Diesel sağolsun :D O çok uzun bir iş değil ama nasıl tarif etsem ki sana şimdi yabancı dili varsa arkadaşın siteyi atayım resimli anlatım vardı yanlış hatırlamıyorsam olmadı hangi birimi istediğini söylesin ben modlayıp atayım buraya dosyayı.
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
[+] 2 üye Faramir nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Sitenin adını verebilir misin bende biraz karistiririm
giphy.gif
Ara
(08-10-2017, 09:16)turkish lokum : Sitenin adını verebilir misin bende biraz karistiririm

http://www.twcenter.net/forums/ Burada illaki bulursun hatta daha fazlasını bile bulma şansın var.
трагедия
[+] 1 üye Faramir nickli üyenin bu iletisini beğendi.
@Faramir ülke bayraklarını değiştirmeyi biliyor musun?
giphy.gif
Ara
(08-10-2017, 17:10)turkish lokum : @Faramir ülke bayraklarını değiştirmeyi biliyor musun?

Biliyordum ama şuan hatırlıyorum desem yalan olur fakat çok zor değildi diye hatırlıyorum.
трагедия

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.