Önemli: Heroes of the Storm - Video Paylaşım

Heroes of the Storm ile ilgili videoları bu konu altında paylaşabilirsiniz.
tTRiYax.png
Ara

Aradan 2 yıl geçmesine rağmen en sevdiğim wtf moment videosu bu. Arthas sahnesini izlerken tüylerim diken diken oluyor.
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
tTRiYax.png
Ara
Oyuna gelecek yeni event olan MechaStorm II için tanıtım videosu paylaşılmış.

tTRiYax.png
Ara
Biraz gereksiz eventlerden Tyraeli tamir etmekte neymiş :) Onun yerine bir hero gelseydi iyidi mesela gelmesi gerektiği halde gelmeyen Lady Vashj
q59zb6s.jpg
Ara
tTRiYax.png
Ara
Qhira hakikaten baş belası bir karakter. Özellikle mage bir karakterle oynuyorsanız. Melee klaslarla kafa kafaya dövüşebilmesi hala içime sinmiyor ama neyse ki ahali counterlamayı bulmuş.
q59zb6s.jpg
Ara
Güçlü yanlarında "PERMANENTLY UNSTOPPABLE" yazdığını görünce ufak bir şok geçirdim.

tTRiYax.png
Ara
Maşallah kahraman değil oyuna Boss geliyor. Stun yavaşlatma vs. hak getire hiçbir şeyden etkilenmediğine göre :)
q59zb6s.jpg
Ara
(27-11-2019, 00:21)irfandurmus : Maşallah kahraman değil oyuna Boss geliyor. Stun yavaşlatma vs. hak getire hiçbir şeyden etkilenmediğine göre :)

Evet hiçbir şeyden etkilenmiyor ama buna dost güçlendirmeleri, heallar vs de dahil. Biraz fazla ben merkezci kahraman olmuş.
tTRiYax.png
Ara
Evet heal falanda atılmıyor ama can seviyesine göre armoru olması sanki gir çık kahraman yani fightı başlatan bir tip olacakmış gibi geliyor. Girecek 2 kanat sallayıp milleti üstüne çekecek dayağı yiyip çekilecek kuyudan su alıp gelecek gibi geliyor bana :xd: 
Umarım Kael-Varian-Qhira grubuna katılıp her ranked maçta banlanan kahramanlardan olmaz.
q59zb6s.jpg
Ara

Aylar sonra yeni kahraman. Overwatch ile Heroes of The Storm'u diri tutmaya çalışmaları bana komik geliyor.
tTRiYax.png
Ara
Öyle deme ya oynuyoruz severek bitmesin en azından 2.si gelene kadar :)
q59zb6s.jpg
Ara
tTRiYax.png
Ara

Bunun fan yapımı olduğunu görmek şaşırttı.
tTRiYax.png
Ara
tTRiYax.png
Ara
tTRiYax.png
Ara
tTRiYax.png
Ara
tTRiYax.png
Ara
tTRiYax.png
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.