XCOM 2 Türkçe Yama
Merhaba, bu oyunun Türkçe yamasını deli gibi arıyorum ancak çalışan bir yama mevcut değil. Konu hakkında bilgisi olan varsa destek olursa çok mutlu olurum.
Ara
Türkçe yaması donanımhaberde mevcut. Kurulumu biraz problemli sanırsam ama uğraşırsan yaklaşık %60 oranında türkçe oluyor. Eğer kurulumda hata yapıyorsan dosyaları başka biryere çıkartıp oyunun ana klasörüne atmayı deneyebilirsin. Büyük oranda işe yarar.
Ara
(05-07-2018, 13:22)Aeschyli : Türkçe yaması donanımhaberde mevcut. Kurulumu biraz problemli sanırsam ama uğraşırsan yaklaşık %60 oranında türkçe oluyor. Eğer kurulumda hata yapıyorsan dosyaları başka biryere çıkartıp oyunun ana klasörüne atmayı deneyebilirsin. Büyük oranda işe yarar.

Merhaba, dediğin yöntemi Wolfenstein denedim ve çalıştırdım. Ancak Xcom 2 de ne yazık ki bir türlü çalıştıramadım.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.