Büyük Britanya İçin Tavsiyeye İhtiyacım Var
Merhabalar, ben ilk kez Ironman oynuyorum yüz saatin ardından. İngiltere ile Shetland da dahil tüm İskoç-İrlanda topraklarını elimde tuttum. Başlangıçtaki Fransız topraklarını korudum ve hatta üstüne Paris, Reims, Valois ve Chartres'i aldım. Oyundaki en sağlam donanma benim, ordum fena değil, teknolojik ve idea olarak da fena durumda sayılmam. yıl 1590. Müttefiklerim Avusturya, İspanya, Portekiz, Aachen, Savoy ve Burgonya. Tek kolonim Koloniyal Kanada yöresinin yarısından çoğunu kaplayan bayağı güçlü Newfoundland. Ekspansiyon, Defansif, Eksplorasyon ideaları tamamlandı, donanma idealarını bitirmeyi amaçlıyorum. Sizce bundan sonra ne yapmalıyım? Amacım kolonicilik daha ziyade. Harita boyamaktan haz etmiyorum. Deneyimli oyunculardan tavsiye bekliyorum.
[+] 1 üye Türkopol nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Büyük Britanya İçin Tavsiyeye İhtiyacım Var - Yazar: Türkopol - 01-12-2018, 12:52

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.